IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
21. nov 2011

@kostickabonnie no a z coho to vlastne je??uz vies?? ked hormony su ukazkove 🙂 🙂

majca55
21. nov 2011

@apolenka6 to je dobre že si to prerušila takže už len byť tehu zlatko 😵 prajem ti to od srdiečka

mirka2010
21. nov 2011

@cmelica nebojkaj, jasne ze to vyjde.....a mozno aj skor a prirodzene, to by bolo 🙂

mirka2010
21. nov 2011

@sijust mojka, to uz budes v 15tt? lebo to sa robi az v tomto tyzdni, teda co ja viem...noooo, do noveho ideme asi od 1.12, sme si dali takyto termin...uz potajme smutim, aj dnes ma to na domceku zlomilo, som si aj poplakala, ako mi bude smutno sa stahovat....ale ked mame to tam presne podla mojich predstav, radost tam ist....ale ked ja som taky citlivak a bude mi aj tak smutno ☹ no a malicky nas milacik...krasne kopka....dnes riadne nozicky ukazoval,l ach, tak ho lubim 🙂

cmelica
21. nov 2011

@mirka2010 🙂 🙂 ak budem pichat uz tento cyklus tak to prirodzene ani nestihneme 🙂 🙂 nebude kedy 🙂

kostickabonnie
21. nov 2011

@cmelica no tak na tychto mojich zazracnych priznakoch pohoreli uz 5 gynekologovia 😖 prvy ma napchaval ascorutinom az mi chcel v 21 rokoch urobit konizaciu krcka, potom nasledovala liecba vysokeho prolaktinu parlodelom u druhej lekarky, liecba duphastonom tretim lekarom, odstranenim polypu stvrtym lekarom ....a ten povedal, ze uz je medicina vycerpana 🙂 a problemy neostranene....tak som presla na prirodnu lekaren, chvilu zaberal gynex, velky zazrak a ulava po dlhych rokoch, ale aj to prestalo casom ucinkovat. Tak sme si povedali, ze problemy skoncia jedine ak otehotniem, no ani to sa nedarilo, takze laparka odhalila zrasty po slepaku z detstva a upchaty pravy vajcovod... a teraz sme tu, na prahu druheho IUI a po navsteve CARu zistenie, ze v tom nie sme sami a ze raz to vyjde kazdemu paru 🙂 tak dufam, ze aj nam 😎

cmelica
21. nov 2011

@kostickabonnie tak tfuj tfuj tfuj az to bude vsetko O.K a pod stromcekom uz si tehu 🙂 🙂 🙂

mirka2010
21. nov 2011

@cmelica tak parada...tak ci tak....uz do konca roka ak by to bolo, tak by to bolo nieco uzasne....🙂

kostickabonnie
21. nov 2011

@cmelica dakujem a drzim palce, lebo si zasluzis velky zazrak 😉
zacala som sledovat tieto diskusie, lebo som momentalne doma a kazdej z vas potichu prajem, aby kazda nova sprava koncila takymto vytesenym 😀

cmelica
21. nov 2011

@mirka2010 tak to ti poviem boli by to tie naj vianoce 🙂 🙂

mirka2010
21. nov 2011

@cmelica jasneeeee, treba tomu verit 🙂 a hlavne treba tu popreberat stafety 🙂

cmelica
21. nov 2011

@kostickabonnie dakujem mooc!!! prajeme si to tu navzajom a vraj to pomaha,lebo je to asi najplodnejsia tema 🙂 🙂 tak tfuj tfuj tfuj pre nas vsetkych 🙂 🙂

cmelica
21. nov 2011

@mirka2010 zeby som si prevzala tu tvoju? 🙂 🙂

mirka2010
21. nov 2011

@cmelica noooooo, napriklad, alebo od Katusky 🙂 sme tu dve, ktore vam odovzdame stafetu, takze jedna pojde tebe a druha, hmmmmm, uvidime 🙂

cmelica
21. nov 2011

@mirka2010 ja sa podelim a kazdej babulke doprajem kustek,aby sme boli vsetky tehu 🙂 🙂 🙂

tinasc
21. nov 2011

@sijust neboj sa všetko bude v poriadku, ten tlak aj keď ho máš nižší, je lepšie ako keby si ho mala vysoký 🙂 krásne to ubieha, už 9tt... 🙂

tinasc
21. nov 2011

@cmelica neboj sa, všetko bude dobré a dobre to dopadne 🙂

cmelica
21. nov 2011

@tinasc musim tomu verit,ze to tak bude 🙂 ved si ideme pre nas vytuzeny uzlicek stastia 😀

cmelica
21. nov 2011

babulky zlate vsetkym vam moooc dakujem za podporu 🙂 🙂 moc si to vazim 🙂 🙂

mirka2010
22. nov 2011

@cmelica tak to je jasneeeeee...vsak ja to prajem kazdej jednej z vas...to dobre vies...najradsej, aby ste vsetky boli tehulkami uz aj zajtra 🙂

sijust
22. nov 2011

@mirka2010 zlatik ja neviem,co je to za test...kazali mi prist 12teho,to budem v 12tt a povedala mi,ze je to prva genetika...tripple je oznaceny v 15-17tt...snad to bude dobre,ale poviem ti,ze kedysi, ked bola tehotna napr.moja mamina so mnou,tak nemala ziadne stresy,lebo sa taketo vysetrenia nerobili...prisli,chytili brusko,nejakym zvonom pocuvali srdiecko a hotovo...cele tehotenstvo bola v kontakte s mackami,vzdy som bola zdrava ako ryba a teraz strasiak toxoplazmoza a neviem co este....je pravda,ze nemala tu moznost pocut srdiecko,alebo ho vidiet,ale myslim,ze ju ani len nenapadlo,ze by dietatku mohlo nieco byt...zlatko,tak to uz mate za par...kazde stahovanie je aj smutne,pretoze ta so starym miestom spajaju spomienky...ale to tak musi byt...ja som si tiez poslzila,ked sme sa pred rokom stahovali z nasho bytiku,ale uz by som sa tam nikdy nevratila...tak anjelik kopka o sto šest,uz mu je tam asi tesno,chcel by ist za maminkou a tatikom...tak ho za mna pohladkaj... 🙂

sijust
22. nov 2011

Dievcata,nepocuvali ste nahodou vcera o 6tej rano Expres?hovorili tam o nazve tehulka?viete co to znamena??mne skoro zabehlo,ked som to pocula... 😀 tehulka je pomenovanie pre prvy krat telnu kravu!! a ze v ziadnom pripade sa to nepouziva ako oznacenie tehotnej zeny 😀

tinasc
22. nov 2011

@sijust no tak to som ešte nepočula... konieckoncov, ja som nezvykla používať ani výraz tehuľka... až tu na fóre 😉

sijust
22. nov 2011

@tinasc ja viem,ze vysoky tlak je v tehotenstve nebezpecny,ale 90/50 no,nic moc...byva mi dost na odpadnutie,hlavne vcera, ked som isla od dr...hladna,v plnom buse...postavila som sa babine...hlavne,ze vsetci mladeznici sedeli...ani neviem,ako som prisla domov 😖 ale zvladla som to...horsie veci sa deju... 🙂

mirka2010
22. nov 2011

@sijust ahojky zlatko moje 🙂 vobec neviem, co za testy na genetiku ti to ide robit v 12tt, ale ok....vsak lepsie, ked ti ich urobia, ako nie....ja som o nich ani len nepocula a to som si myslela, ze uz toooolko viem....lebo trple testy - tie sa robia v 15tt a sa mi zdalo, ze to este nemozes byt tak rychlo v tom tt.....inak mas pravdu, ani moja mamina nechodila po ziadnych vysetreniach a boli tie mamicky podstatne kludnejsie...nie ako teraz, je to fakt pravda a ja to stale hovorim, ze zena je pocas celeho tehu stale v strese zo vsetkych vysetreni...ale je to aj na druhej strane dobre....no ma to proste svoje pro aj proti....a inak sa ako citis??? ako zvladas koniec prveho trimestra????? 🙂

tinasc
22. nov 2011

@sijust no hej, ono je to na kočku tak aj tak... hlavne hladná od doktora, presne poznám tieto stavy... no a naša mládež... neviem kam to speje ☹

ursula5
22. nov 2011

@sijust moja ja som mala v tehotenstve tlak 80/40 takže viem o čom píšeš, treba si hoc kde sadnúť aj na zem, a dovolili mi piť červené víno 😉 aspoň pohárik za deň, ja som si pripadala ako keby som ani nežila sestrička sa ma pýtala vždy, že ako som došla 😀 😀

cmelica
22. nov 2011

@sijust my sme to poculi ked sme isli do Heliku a teda riadne sme sa s mm na tom pobavili 😀 😀 takze ziadne tehulky ,ale kinderka 🙂

alibabaa
22. nov 2011

no neviem co je teraz dobre a co nie.. vcera mrchovske stavy uz som chodila na zachod ze uz.. a nic. a ani dnes este nic. a dokonca aj mrchovske stavy odisli.. ale v noci sa uz nebudim na zachod a prsia nemam citlive iba ma sem tam picha v podbrusku, ale to mozu byt aj vajecniky... tak tomu velku sancu nedavam... ale uz zo mna aspon opadol ten najvacsi stres a vo stvrtok povedia uz iba ano alebo nie.. v piatok bud pojdem zapit zial alebo si otvorim detske sampanske

alibabaa
22. nov 2011

@sijust fiiiiha uz 22 mm? no to je sila ako to ide rychlo.. a 9tt .. pekne to ubieha.. pekne sa drzte.. o genetike v tehu som este ani ja nepocula.. my sme boli na genetike predtym ako sme sli do centra a ponukali nam genetiku pri IVF.. ale v tehu? zasa som o nieco mudrejsia... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre