IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
22. nov 2011

@majca55 to si 4 den po IUI vsak ?

majca55
22. nov 2011

@dasaa no ja prvý den nerátam takže pre mna 3 den 😵

cmelica
22. nov 2011

@dasaa len si oddychni 🙂 🙂 🙂 aj fazulke to prospeje 🙂 tak sa vam to pekne rozbehlo 🙂

dasaa
22. nov 2011

@majca55 tak ok uz budem vediet 😀

dasaa
22. nov 2011

@cmelica tak to ano rozbehlo sa nam to som rada ze to ide.

majca55
22. nov 2011

@dasaa 😵 kolko ste už dnes napiekli pizz?a tvoj muž pečie či rozváža?

dasaa
22. nov 2011

@majca55 moj rozvaza a pizze zatial co som tam bola asi takych 3 hodky tak sme predali 20 pizz.

majca55
22. nov 2011

@dasaa super moja tak vám prajem nech sa vám super darí a nech vám to dobre pečie 😵

dasaa
22. nov 2011

@majca55 dakujem moc 😉

aby
22. nov 2011

@apolenka6 ani nie ja som chren ☹

dasaa
22. nov 2011

@cmelica @majca55 babenky tak ja budem koncit uz ma berie na spanie.Tak vam prajem pekny a prijemny vecer a dobru nocku 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
22. nov 2011

@cmelica ideš do toho ivf?nejako som neprečítala 🙂

majca55
22. nov 2011

@dasaa dobru nocku aj tebe moja 😵 😵

aby
22. nov 2011

@apolenka6 ani nemvegetím zmierujem sa s tým že aj tak nikdy nebude a strašne to bolí 😢 tak som si aspoň zvieracie detičky teda jedno na dosť dlhú dobu 😒 myslím že aj mm to má v paži 😢 😒 😒 😒

apolenka6
22. nov 2011

@aby júj zlatko aj ja mávam niekedy tento stav ....vraj vtedy sa to podarí ked to nečakáme,asi sa musíme dostať do takého delíria či čo 😒 ešte že máš zvieratko asi psíka ten dušičku trošku poteší ,jáj tak by som ťa objala moja!

cmelica
23. nov 2011

@tinka9075 ano ideme uz do IVF 🙂 nechcem stracat mesiac koli dalsiemu IUI ked uz ziadost mame schvalenu...keby ju podpisujeme az teraz ,tak jasne dame este IUI...

cmelica
23. nov 2011

@aby ju to ma mrzi ,ze mas takyto stav beznadeje ☹ ☹ tiez sme si tym presli a nebojkaj znova vykukne nad vami slniecko a budes mat dovod sa radovat a mysliet pozitivne 🙂

aby
23. nov 2011

@apolenka6 no len na to treba aj sex mňo a mm nemá čas 😒 no ja mám tej hávede mačky, psiskov, kone 😉 😀

@cmelica neviem či ešte 😒

apolenka6
23. nov 2011

@aby neboj bude mať aj čas na sex 😝 ..u chlapa to nehrozí aby chuť nebola😉 😀
mačky ja moc nemusím skôr psíkov a koníky a hlavne MK 😝 😀

apolenka6
23. nov 2011

@ursula5 som zvedavá na zajtra 😵 😵 ako sa darí drobcovi a kedy bude vklad ..držím palce!

ursula5
23. nov 2011

@apolenka6 zajtra sa všetko dozviem aj či sme sa prebrali k životu aj či bude vklad 🙂

ursula5
23. nov 2011

Kočky keby som sa zajtra neozvala tak vklad prebehol a ja doma ležím z nohami do hora 😀 😀 😀 😀
musím si dať pokoj s PC na pár dní na odporúčanie bylinkárky z Vrbového včera som tam bola 😉 takže všetkým držím palčeky a ja sa určite zas ozvem, budem si doma asi ohrýzať nechty keď nepôjdem k PC 😒 ale musím to vydržať ak to má pomôcť 😉

apolenka6
23. nov 2011

@ursula5 Jasné moja! tak budeme držať palce,o koľko nemôžeš ísť na PC aj to ti povedala? asi chce aby si tu nečítala komu sa čo ne-podarilo 😕 alebo neviem prečo 😕 Tak sa drž!

ursula5
23. nov 2011

@apolenka6 no povedala, že dlho až kým srdiečko nezačne byť😀 ale to nevydržím 🙂 🙂 🙂 a po ďalšie mám prácu na PC takže sa tomu až tak nedá vyhnúť, ale tie prvé dni to skúsim, je to kvôli žiareniu nie kvôli tomu čo tu čítam 😀 😀 😀
Uvidíme chcem preto urobiť všetko čo sa dá 😀

apolenka6
23. nov 2011

@ursula5 ááááá 😨 😨 😨 to som nevedela ,že to žiarenie by mohlo pôsobiť 😕 tak to by som vydržala do srdiečka ,len nech je srdiečko 🙂 aj ked ty to máš v práci,ja nie,len ked som doma .....tak budeme netrpezlivo čakať čo nám napíšeš ,počkáme si,len nech je drobčiatko v brušku 😵 Pekný deň v práci-posledný 😕 😉 idem aj ja do nej..papa !!!

dyba
23. nov 2011

ahojte dievčatá.my sme chodili do car piešťany, kde nám klaplo prvé iui a máme krásne dievčatko. pomaly rozmýšľame nad súrodencom, takže musíme hľadať nové car. kam chodíte vy a ste spokojné? dík

cmelica
23. nov 2011

@ursula5 ja som tiez u nej bola pred 2 mesiacmi a povedala mi co tebe,vydrzat bez PC 🙂 🙂 a beriem si z teba priklad...ked bude vkad ani nan nekuknem 🙂

cmelica
23. nov 2011

@ursula5 a co ti doporucila este pani Anka???

buba13
23. nov 2011

@dasaa uz predbieham 🙂 prepac

tinasc
23. nov 2011

@ursula5 odporúčali ti nebyť po vklade pri PC? tak teda držím palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre