IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
23. nov 2011

@kostickabonnie ja som mala vždy nervy na tie zápchy my to máme do Martina tiež menej kilometrov ako do Blavy ale ten prístup no fuj 😒

cmelica
23. nov 2011

@majca55 dobru nocku 🙂 🙂

majca55
23. nov 2011

@kostickabonnie neboj moja to asi ani jeden nechápe,ale ked sme už potom také múdre 😀 tak sú veľmi radi,držím ti moc palce

dasaa
23. nov 2011

@kostickabonnie presne ako pise @cmelica tak to mas pravu urobia nove vysetrenia

tinka9075
23. nov 2011

@kostickabonnie na to sme tu aby sme poradili a pomohali ked môžeme neboj muža presvečíš môj mi hned povedal že zmenime centrum 😉 😉

dasaa
23. nov 2011

@majca55 aj tebe moja dobru nocku a krasne snicky 🙂

tinka9075
23. nov 2011

@majca55 dobrú nocku 😔 😔

kostickabonnie
23. nov 2011

@majca55 idem aj ja chvilu sa zohriat ku krbu, lepsie ziarenie z ohnika ako z tohto mudreho stroja.....este raz vdaka a dobruu noc 🙂

tinka9075
23. nov 2011

@dasaa
@kostickabonnie
@cmelica babulky idem aj ja do ríše snou dobrú nocku 😔 😔
@majca55

cmelica
23. nov 2011

@kostickabonnie tak prajem vela sil na prestup 🙂 🙂 🙂

cmelica
23. nov 2011

@tinka9075 dobru nocku kocky idem aj ja 🙂 🙂

dasaa
23. nov 2011

@sijust @mirka2010 Ahote babenky ako sa mi mate?@sijust vsetko bude dobre len sa nestresuj 🙂 mysli na babo

dasaa
23. nov 2011

@tinka9075 dobru nocku aj tebe a krasne snicky 🙂

dasaa
23. nov 2011

@cmelica dobru nocku moja 🙂

ursula5
24. nov 2011

@tinka9075 ďakujem 😀

ursula5
24. nov 2011

@walta neboj ona to cíti že ju ľúbiš a určite vydržíš, ja som začala krvácať v 16 tom týždni, mala som zapálený kŕčok a chlapci sa narodili v 36 týždni a vyprplala som ich tak, že teraz im nič nechýba len jednému trošku viac udiera puberta povedala by som na mozog ale myslím si že skôr na ten spodný čo ma v nohaviciach 😀 😀 😀 😀

alibabaa
24. nov 2011

@tinka9075 uz davno som sa tak dobre nepobavila 😀 😀 😀 ze nepozerajte na mna jak tela, to ja vzdy ked vidim pred sebou vola... to co uz je toto.. to ktory sa ta spytal????

ursula5
24. nov 2011

Takže baby ideme na to embryjko sa prebralo v dobrej kvalite, tak sa držte ja sa isto ozvem 😀

tinasc
24. nov 2011

@ursula5 oki, držím palce 🙂

tinasc
24. nov 2011

@alibabaa ahoj, bola si na krvi?

alibabaa
24. nov 2011

@tinasc noooo bola 😅 sa mi nevedela zastavit dneska ta potvora... asi ze ked nie spodkom tak si najde inu cestu 😕
takze o 14 vysledky.. uz som na ne zvedava. ..

alibabaa
24. nov 2011

@tinasc sak som sa ale zabudla spytat na tu platnost... a objednala som sa na konzultaciu na 13.12.11 o 12:00 😀 😀 pekny datum ze?

tinasc
24. nov 2011

@alibabaa super, držím palce... taaaakže... akurát som telefonovala s tou tetou, čo som dostala to číslo na tú tetu do poisťovne a žiadosť platí rok, jupíííííííííííí 🙂

alibabaa
24. nov 2011

@tinasc no vidis, som hovorila ze to musi byt nejaka kacica ked mi povedala, ze ten zakon s tymi 6 mesiacmi plati odjakziva.. a pozerala som na ten recept, tiez tam mam az maj 2012 platnost... tak neviem co to tam maju za slahnute operatorky,.. co nevedia poriadne info davat...

tinasc
24. nov 2011

@alibabaa to až na 1.12.? no teda to tam musia mať pekný nátresk 😉 dnes bolo veľa ľudí na krvi?
chápeš ale tá baba v call centre mi normálne tam tvrdila, že vraj iba pol roka... a táto pani mi tvrdila, že vraj odkiaľ mám takéto informácie, vraj tam sa to počíta od podpísania žiadosti a platí rok mínus jeden deň... však aj tebe tá baba na infolinke to tvrdila, že platí pol roka nie? ale radšej si hovorím, dôveru, ale preveruj, dosť ma to vystrašilo, musím uznať, že mne vždy musí ísť všetko ťažšie...

tinasc
24. nov 2011

@alibabaa som sa preklepla, malo tam byť 13.12. 😉

alibabaa
24. nov 2011

@tinasc ja som bola tiez v soku ked to povedala... lebo to my by sme boli na et po termine a uz som stresovala ci mi nepride domov faktura.... 😠
posles mi do IP to cislo? ked raz budem nieco potrebovat, nech volam rovno tete ktora sa v tom vyzna.. a pytala si sa aj na prepadnute ziadosti??? ci nemam pisat list,ze som tu 1 ziadost nevyuzila...?

alibabaa
24. nov 2011

@tinasc nebolo tam dnes vela bab na krvi a celkom sa to dalo aj v tej cakarni... a co som este nevidela, .. sestricka kuk zo zakrokovej casti a hovori na zakroky?..č 3 alebo č 4 .. nic? a uplne prekvapena zavrela dvere, ze nikto tam nesiel... zeby si to niekto rozmyslel??

tinasc
24. nov 2011

@alibabaa no tak vidíš, som rada, že nie som sama, kto to počul, však by som si to nevymyslela... juj moja, ja som bola v takej eufórii, že som sa na to ani neopýtala, vlastne pre mňa to vlastne teraz nie je dôležité... ale napíšem ti to číslo, tak keď jej budeš volať, tak mi prosím daj vedieť, čo na tie prepadnuté žiadosti povedala 😉

adikasala
24. nov 2011

🙂 ahojte kocky ja som asi vcera vecer citila babo...(pohyby)na pravej strane take sramotenie asi tak 5 min v kuse 🙂 moze byt?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre