IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
30. nov 2011

@alibabaa 😀 😀 😀 treba sa pytat ,tak ako ja ked sme viac ako den dom,ze uz by sa ma patrilo aj vyvencit 🙂 🙂 🙂

cmelica
30. nov 2011

@dasaa to ano pohral by sa,ale v byte psa ani ine zvieratko nechce 😅

dasaa
30. nov 2011

@tinka9075 a vies co ked tak nad tym rozmyslam je to aj dobre ked mame psika doma aspon ma prinuti ist vonku a potom z tej prechadzky sa vraciam taka prebrata a aj na ine myslienky chodim

dasaa
30. nov 2011

@cmelica 😀 to poznam ale moj mm je taky ze ked sme ho videli tak hned zmenil nazor

bystroocka
30. nov 2011

@cmelica
tak bezim po tu kyselinu listovu a hadam pribalim aj maternu..

cmelica
30. nov 2011

@bystroocka tak tak moja len beskaj pomaly 🙂 🙂 🙂

tinka9075
30. nov 2011

@dasaa ja vždy prídem na iné myšlienky treba sa nejak odreagovat 🙂

dasaa
30. nov 2011

@tinka9075 presne tak rada sa v lete prechadzam ale v zime neznasam to.Som dost velka zmrzlinka 🙂

tinka9075
30. nov 2011

@dasaa ja v lete velmi nemusím leto nemám rada ale zimu to áno len musím havovi kúpit nejaké papučky aby mu labky neprimrzli 🙂

dasaa
30. nov 2011

@tinka9075 😀 dobre ne ja nemusim v zime a ty zas v lete 😀

dasaa
30. nov 2011

@tinka9075@cmelica babenky idem si lahnut berie ma na spanie tak sa zatial majte 🙂

tinka9075
30. nov 2011

@dasaa ja nemám rada leto od malička bola som silná astmatička a leto a teplo mi nerobilo dobre 🙂 🙂

dasaa
30. nov 2011

@tinka9075 aha no je to dost neprijemne poznam to ja som alergicka a moja kamoska ma toto co aj ty

tinka9075
30. nov 2011

@dasaa ale ja som asi zázrak prírody ked som sa vydala tak o pol roka astma zmizla a to som ju mala ozaj silnú bez spreju som sa ani nepohla a teraz neviem ani čo je nádcha 🙂 🙂

tinasc
30. nov 2011

@dzuli08 náááádhernááááá, kráááásna, zlatučkáááááá babulka 🙂

tinasc
30. nov 2011

@adikasala no tak držím palce 🙂 aby sa všetko podarilo... no ja som dnes robila zubára - amatéra, lebo babule vypadol už štvrtý zub, tak som jej ho vytrhla, lebo jej zavadzal, som bola prekvapená, ako ľahko išiel... 🙂

tinasc
30. nov 2011

@alibabaa jooooj, keď si sa spomeniem keď moja princezná bola taká malinká... bože to už je dávno a už sa to nevráti... dnes je z nej taká drzaňa 😀

tinasc
30. nov 2011

@cmelica ono poriadne prechádzky nám prospejú... inak asi to potom aj ja skúsim s tým nechodením na net, budem sa musieť premôcť 🙂

cmelica
30. nov 2011

@tinasc zajtra ma caka prospesna prechadzka k zubarovi 😅 presne mali by sme to dodrzat,ved vedia preco nam to hovoria 🙂 🙂 tak ideme do boja s netom 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
30. nov 2011

@cmelica božinku, koľké tu máte problémy so zubami 😉 tak držím palce 🙂 no ten boj s netom neviem či vyhrám 😉

cmelica
30. nov 2011

@tinasc ja idem zatial na preventivnu prehliadku,a uvidim co najdu 🙂 🙂 Dakujem 🙂
no to neviem ani ja..mm povedal ze mi skova notebook 😅 😅 😅 a da mi ho len ked budem surne potrebovat 😝 ze hahaha

tinasc
30. nov 2011

@cmelica no tak môj mi ho neschová, ale tiež nie je nadšený, že tu stále trčím 🙂 😀

cmelica
30. nov 2011

@tinasc no vies ono je to tak ,ze ked je v telke niaky sport tak mu to ani neprekaza,len nech nechcem kukat ja nieco 😀 ale budem to musiet obmedzit pri stimulke urcite 😝

majca55
30. nov 2011

@dasaa ahoj asi budem 😵 moja mne nič není len prsia rastú a rastú 😵 😀 fakt neviem dokedy ja som si musela kúpiť podprdu 😀

tinasc
30. nov 2011

@cmelica jasne, ani ja šport nemusím... 😉 ani môjmu to vtedy nevadí 🙂

tinka9075
30. nov 2011

@majca55 ahoj tak to je dobre nech len rastú 🙂

cmelica
30. nov 2011

@majca55 no tak to budu najmenej dvojky 🙂 🙂 myslim deturence 😀

majca55
30. nov 2011

@tinka9075 držím palce na piatok až máš krásne folíky 😵 😵

tinka9075
30. nov 2011

@majca55 ja si myslím že budú pekné budú mat čo spermoše oplodnovat brala som jeden clostík lebo mi povedali že dobre stimulujem 🙂 🙂

apolenka6
30. nov 2011

@dzuli08 Ahoj! maličká je sladká 😵 😵 😵 uzlíček malinký ,včera sme ťa s Katy33 spomínali a dnes si sa objavila 😀 boli sme trošku pokvákať a ja bruško pohladkať a nachytať vírusy 😕 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre