IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
1. dec 2011

@lenisko1 ahoj krásne gratulujem 😵 ja som dnes 12 den po IUI ešte som netestovala dám hned vedieť 😵

majca55
1. dec 2011

@katy33 krvička bude v pondelok 😵 tak potom dám vedieť beriem všetky vírusíky 😵 😵

majca55
1. dec 2011

@dasaa ahoj moja tak ako dopadli skúšky?

adikasala
1. dec 2011

@sijust ahoj moja bud radaz e ti nebyva zle 🙂 k tomu kaslu ti mozem povedat ze som mala aj ja ztym ze ma hned aj napinalo..takze bud rada ze si iba prikasly,este par krat sa mi stane aj teraz ze ma chiti zachvat ale bez vracania nastastie 🙂 odychuj veget auzivaj si tehulko...ked ti pekne rastie brusko to je podstane!!!tych testov sa neboj ved som ti pisala klud!!!ze by si mala az dvoch stuplov v brusku???to by uz na sone bolo vidiet nie...?stym placom si nic nerob ja trubim kazdy den 😀 staci mi malo...av tehotenstve hormony robia snami co chcu,racej poplakat si ako byt hystericka anervozna,,,poznam aj take pripady 🙂 posielam bostek na brusko 🙂

dasaa
1. dec 2011

@majca55 ahoj pisomne dopadli dobre stratila som pol boda na jednej otazke.Otazky sme mali 33.Kazdy opisoval 😀 a aj sme si radili. No mne to pripadalo ako keby sme boli na skoleni a nie na skuskach.Na ustnej skuske to uz bolo trosku horie ale dalo sa akurat som si vybrala 2 otazky prave tie co som vedela. 😀 😀 😀 😀 😀

majca55
1. dec 2011

@dasaa tak super ja som vedela,že do urobíš 😵

adikasala
1. dec 2011

@dasaa super vidis prezila si aj skusky 🙂

dasaa
1. dec 2011

@adikasala no tak to ano ale fajne sa mi chvel zaludok 🙂

dasaa
1. dec 2011

@majca55 si vestica 🙂 a dakujem ze si mi drzala prsty 😉 😉

majca55
1. dec 2011

@dasaa jasne že som 😀 😀 zajtra máš kontrolu že?juj už bude aj srdiečko aj malá fazulka krásne 😲

adikasala
1. dec 2011

@majca55 netestnes???zajtra by si uz mohla 🙂 drzim palce aby to tam bolo!!!

dasaa
1. dec 2011

@majca55 ano zajtra idem a dnes som aj volala do Heliku aby ma objednali 🙂 Uz by malo pocut minule nic nebolo tak som zvedava ake to je 🙂

majca55
1. dec 2011

@adikasala dakujem moja asi zajtra testnem 😵 😵 v pondelok mám krv aj sono juj hrozne chcem tehu 😵

majca55
1. dec 2011

@dasaa krásne moja uvidíš aj fotečku si pýtaj 😵 😵 a potom hned ju tu daj teším sa 😵

dasaa
1. dec 2011

@adikasala suhlasim stebou a verim tomu ze nasa @majca55 je tehu a budu tam zajtra krasne ciarky // 🙂

adikasala
1. dec 2011

@majca55 ti verim ze cakas na to ako na sol!!!budes neboj!!!kazdej by som to dopriala pod stromcekom 😲 😲 😲

dasaa
1. dec 2011

@majca55 dam dam aby ste sa nakazili 🙂

majca55
1. dec 2011

@adikasala to by boli najkrajšie vianoce 😵

majca55
1. dec 2011

@dasaa dakujem moja už som nervozna 😵

apolenka6
1. dec 2011

@adikasala ja som veľmi rada,že sa s @katy33 poznám a môžme sa osobne stretnúť 😵 ona je taká zlatučká,ukecaná baba ,stále máme o čom rozprávať 😉 a žiari ako slniečko 🙂a teraz je nádherná tehuľka ,prenádherná
No ved to so zubami ne je sranda ,dnes som si to zažila 2 rozvrtané zuby a doteraz su akési citlivé,musia sa ukludniť ,ved mali nepríjemnú návštevu vrták 😖 😀 som za dva zuby zacvakala 30eur ale mám bielu blombu ,čiernu si nedávam...a ked si musíš toľko zaplatiť aspoň vieš že je to na milión % dobre spravené

dasaa
1. dec 2011

@majca55 len mi nehovor ze si nervozna koli teste ?

majca55
1. dec 2011

@dasaa riadne ma nakaz 😀 takej nákazy mi treba veľa 😵 bojím sa čo mi vinde 😕

dasaa
1. dec 2011

a kde je nasa @cmelica vie te nie co o nej ? 🙂 🙂

dasaa
1. dec 2011

@majca55 tak sa teraz priprav na velku nakazu 😀 😀 😀

dasaa
1. dec 2011

Suuup suuuup suuuup k @majca55 suuuup suuuuup virusiky a poriadne sa prilepte suuuup suuuup suuuuup

majca55
1. dec 2011

@dasaa vau beriem celúúúúúúúúúú 😀 😀 😀

dasaa
1. dec 2011

jeeej idu 4 svadby kukam kto sa prida 🙂

majca55
1. dec 2011

@dasaa neviem kam sa stratila či jej zas neblbne MK 😝

cmelica
1. dec 2011

@dasaa tu som 🙂 Ahojteeeeeeeeeee 🙂 🙂 a idem akurat vcas na virusiky...maaaaam ich 🙂 🙂 🙂 🙂 dakujeeeeeeeeem 😀

majca55
1. dec 2011

@dasaa jaaaaaaaaa 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre