IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
6. dec 2011

@dasaa ja v pohodicke a chystam sa nalozit do vane 🙂 🙂
a coze ti je zle??

dasaa
6. dec 2011

@cmelica ako ti je fajne mam taky pocit ako keby mi malo praskunt brucho a ked si ho chytim tak mi to vadi ach jaj ☹ A pravdepodobne som mala vnutornu teplotu bo mam kutik.Uz keby som isla k svojmu gynek.

cmelica
6. dec 2011

@dasaa juuu zlatko a z coho to moze byt???

dasaa
6. dec 2011

@cmelica ja len dufam ze to nie je nieco zle.Neviem moja asi koli tomu co mi povedala dr.pisala som ti to v IP

apolenka6
6. dec 2011

@cmelica no s časti áno pre svokra,ocina,svokru,maminu už mám ..dnes som mm kúpila pulover...ale ešte musím niečo pozrieť to so,len začala ...a pre netere a synovca niečo pozrieť ...

cmelica
6. dec 2011

@dasaa nebojkaj moja a na nic zle nemysli...ak to neustupi zajtra zajdi za dr,aby si vedela ze je vsetko O.K 🙂

kostickabonnie
6. dec 2011

@zuzana151 prijemne mojkanie s malinkou, vela zdravicka 🙂

majca55
6. dec 2011

@dasaa zlatino moje čo ti je?a čo ti povedala dr?poslala som ti cukrík 😵

dasaa
6. dec 2011

@cmelica volala som prave kamoske a ona mi povedala ze mam len lezat a ked som objednana az toho 15.12 aby som isla potom.Ze on nic s tym neurobi.

dasaa
6. dec 2011

@majca55 jeeej dakujem 🙂

cmelica
6. dec 2011

@dasaa zlatko,no ja by som to riesila hned zajtra ak by sa mi nepolavilo...aspon by si videla zas fazulku 🙂 🙂
presne tak len leskaj a nozky pekne hore 🙂

tinka9075
6. dec 2011

@dasaa čo to čítam že si chorá?len pekne ležkaj a všetko bude dobré 🙂 🙂

dasaa
6. dec 2011

@cmelica ale cez den je to v pohode ale az ked je 17 alebo 18 hodvtedy mam take pociti.Zajtra zavolam tam

dasaa
6. dec 2011

@tinka9075 ahoj len sa necitim dobre mam pocit ako keby mi islo praskun brusko a ako by mi aj horelo v nom

cmelica
6. dec 2011

@dasaa hej len si pekne zavolaj a budes kludnejsia 🙂 urob si tepli cajicek a ziadna namaha 🙂

dasaa
6. dec 2011

@cmelica aspon budem vediet co mi povedia mozno

cmelica
6. dec 2011

@dasaa ozaj asi si uz teraz robi fazulka svoj rezim 🙂 🙂 este,ze to neni v noci 🙂 🙂

tinka9075
6. dec 2011

@dasaa len pekne odychuj a bud v klude 😉

dasaa
6. dec 2011

@cmelica len keby si mala pravdu 🙂 Si si aspon pospinkala ?

dasaa
6. dec 2011

@tinka9075 ved zachvilku budem uz taka leniva stale len oddychujem lezim az budem zachvilku 200kg zena 😀 😀

tinka9075
6. dec 2011

@dasaa kašli na to ved teraz máš dovolené oddychovat a aj musíš 🙂

cmelica
6. dec 2011

@dasaa jasne ,ze ano asi tristvrte hodku 🙂 idem teraz do sprchy a zachvilku som tu 🙂

dasaa
6. dec 2011

@tinka9075 😀 a potom neviem ako budem nadalej zit 😀😀

tinka9075
6. dec 2011

@dasaa celé tehotenstvo budeš oddychovat a ked príde bábo tak už oddychovat velmi nebudeš 😀 😀

dasaa
6. dec 2011

@tinka9075 tak to zase mas pravdu 😀 😀

katy33
6. dec 2011

@sijust Mojenko, uvidiš to, ako ti to hrozne rychlo ubehne...pôrod tu maš, čo nevidiet 🙂 Ja som to nemohla pozerat - o tych detičkach, mne srdce trhalo 😔 ...mne mm tiež za to nadava, ked vidi, ako bulim ☹
Ja by som si klystir dala,mojenko, budem sa citit lepšie a ,,bezpečnejšie,, pri tlačeni 😕 😀 ..i ked si myslim, že sa prečistim predtym aj sama od seba-od strachu 😀 😝

tinka9075
6. dec 2011

@dasaa ja sa tiež toho trochu bojím muž sa smeje že aby som sa vyspala teraz lebo ked bude bábo už spat velmi nebudem 😀 😀 😀

dasaa
6. dec 2011

@tinka9075 tak to je a pravda niektore babetka nedaju ani spinkat rodicom a zase su aj take co kludne spinkaj ze rodicia ani nevedia ze maju babo

tinka9075
6. dec 2011

@dasaa ale ja si myslím že bude po mne mna mali aj problém zobudit spala som celú noc 😀 😀

dasaa
6. dec 2011

@tinka9075 no aspon to bude spachtosko a ty si kludne s manzelom budes uzivat pokoj a pohodu pri telke 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre