IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
7. dec 2011

@cmelica myslim si ze keby to bolo az take dolezite tak by sme mali pisane stale na krabickach.Ved odkedy beriem ustr.tak len raz som to mala napisane ze kazdych 12h. 😀

kostickabonnie
7. dec 2011

@cmelica ok, vsak hodinka hore-dole 😎 😎 😎

cmelica
7. dec 2011

@dasaa ale ked je to akutny stav tak by si nemala ptatit nic a je hned by ta mal aj zobrat...no kazdy to ma asi inac... hlavne aby ti uz bolo lepsie 🙂

cmelica
7. dec 2011

@kostickabonnie presne tak...a ako sa citis??

cmelica
7. dec 2011

@dasaa ani ja som nemala pisane ,ze kazdych 12 hod...proste ked som sa zobudila som si dala a hotovo ...a davat si budik koli tomu,nieeeeeeeeeeee 🙂 🙂

kostickabonnie
7. dec 2011

@cmelica zle, ale zacinam si zvykat 😀 😀 😀

cmelica
7. dec 2011

@kostickabonnie teraz ako zle??ale ano treba si na to zvyknut,bo v tehu je to tak 🙂 🙂

hadassah
7. dec 2011

ahojte kočky, zajtra idem prvýkrát na IUI, na čo sa mám pripraviť? Je to bolestivé, alebo nie? ja som taká padavka, nikdy ma nič nebolelo, preto bolesť znášam veľmi zle a zo všetkých možných zranení som mala max. zapichnutú triesku 😀 Vďaka za infošky.

cmelica
7. dec 2011

@hadassah ahoj!!!drzim palceky !!! 🙂 🙂 🙂
nie je to bolestive,skor neprijemne...je to ako vysetrenie 🙂 🙂 kukni si video...

https://www.youtube.com/watch?v=qCdIiLLF0vw
kostickabonnie
7. dec 2011

@cmelica este stale mam priznaky podobne zapalu mocovej rury, tak ma boli podbrusko, ze netusim, ci je to mechur alebo maternica, mam palenie pri moceni a tiez svrbenie....ale som presvedcena, ze moj "inseminator" dr. Harbulak mi tym drsnym vstupom poskodil tkanivo vo vnutri pri vstupe a v moci je kopec bakterii, tak sa to tam asi zapalilo. Dnes rano hrozna bolest. Ale nasla som doma gyntima capiky, tak sa to trochu utisilo, papam brusnice, urinal, liter caju a hlavne som este stale v posteli. Ty uz citas alebo si sa pustila do Broskynoveho kvetu?

dadax84
7. dec 2011

@kostickabonnie Tak si dnes polez, oddychni si a uvidis ze zajtra ti bude lepsie. Drzim palce aby nam to vyslo 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
7. dec 2011

@dadax84 dakujem a tiez drzim palceky....mozno tym, ze riesim urologiu, aspon nesledujem tehu priznaky 😀 😀 😀 jedine ten hnusny utrogestan mi to pripomina 😠

cmelica
7. dec 2011

@kostickabonnie juu zlatko tak to mas teda trampoty ☹ ☹ ale bylikove caje by si teraz nemala...
citam knihu a puzzle zacnem az pri stimulke,aby som sem co najmenej chodila...sak to je zavislost ten MK 😀 😀 😀

kostickabonnie
7. dec 2011

@cmelica jej, ake pekne video 🙂 ma to ani nenapadlo vyhladat predtym 🙂
@hadassah drzim palce, aby bolo uspesne a budes medzi nami cakatelkami na vysledok 🙂

dadax84
7. dec 2011

@cmelica Ahoj, citam ze bylinkove caje by sa nemali, ved ich ani nejako nepijem. vies mi poradit co by sa malo a nemalo po IUI?

kostickabonnie
7. dec 2011

@cmelica pijem cierny bez cukru, lebo cukor pomaha rozmnozovat bakterie, veru ten MK !!! od rana bozieho som prihlasena....ale notebook mam vedla a nie na bruchu, to mi doktor zakazal 😉 idem si zdriemnut na chvilku 🙂

dasaa
7. dec 2011

@cmelica to je jedno uz nech mi je lepsie 🙂

cmelica
7. dec 2011

@dadax84 nemala by si sa namahat a byt v psychickej pohode...a co sa tyka tych cajou tak moze viac ublizit ako pomoct-tie bylinkove myslim 🙂 a dolezita je kyselina listova + niake vitaminky...ja som jedla kazde rano kyselinu a kazdy 2 den calibrum baby plan 🙂

cmelica
7. dec 2011

@kostickabonnie len si odpocin..aj ja to zalomim asi ked mm odide do prace 🙂 🙂

cmelica
7. dec 2011

@dasaa presne tak hlavne vela oddychu a co najmenej namahy 🙂 co mas dnes na plane??

dasaa
7. dec 2011

@hadassah Ahoj mna to nebolo len taky blby pocit som potom mala ako keby menzes som mala dostat.Zvladnes to a drzim prsty aby vsetko dobre dopadlo 🙂

dasaa
7. dec 2011

@cmelica prepac moja ale volala som 😀 😀

dasaa
7. dec 2011

@cmelica 😀 😀 😀 ako stale lezat ale vies co odkedy si s vami teraz pisem uz mi je lepsie supeeeer nie 😀

cmelica
7. dec 2011

@dasaa 😀 😀 😀 to je pardicka 🙂 🙂 musis byt len tu 🙂 🙂
fazulka to citi,ze sme pri vas 🙂 🙂

dasaa
7. dec 2011

@cmelica prave mi aj mm urobil radost bud v sobotu alebo v nedelu nepojde do prace huraaaa konecne budeme aspon trosku spolu 🙂

dasaa
7. dec 2011

@cmelica tak to ano 🙂 a som aj rada 😉

cmelica
7. dec 2011

@dasaa juu tak si ho konecne uzijes 🙂

dasaa
7. dec 2011

@cmelica tak to ano.Ale ty sa pochval uz beries lieky ?

cmelica
7. dec 2011

@dasaa nie ja zacinam az 13.12 to je Lucii a sestra ma meniny...a 20.12 zacinam s injekciami 🙂

dasaa
7. dec 2011

@cmelica tak dufam ze toho 20.12 bude prijemne pichanie budem na teba mysliet . 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre