IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
8. dec 2011

@tinka9075 držkám palce moc moc 😵 😵 😵

tinka9075
8. dec 2011

@cmelica asi kuknem minulý rok sme boli z roboty vo Viedni ak tam pôjdu aj teraz no normálne mi bude smutno ale nemôžem íst ked som na peenke 😉 tak ty už vypekáš asi aj ja na budúci týžden začnem 🙂 🙂

tinka9075
8. dec 2011

@majca55 dakujem ja verím že to dopadne dobre 😉

mirka2010
8. dec 2011

@cmelica jeeej, mnam, mnam....hned by som si dala.....jasne ze budeme piect...s maminkou mojou....to je nas ritual 🙂 a velmi sa na to tesim 🙂 co budeme piect? typicke vianocne...jupiiii 🙂

cmelica
8. dec 2011

@mirka2010 no a o zabavu je postarane 🙂 🙂
aj som si myslela,ze ked budem piect nebudem tu,no ale ved to sa neda 🙂 🙂 🙂

cmelica
8. dec 2011

@tinka9075 milujem vonu pecenia 🙂 a ty sa budes kochat zajtra voni vareneho vinka,puncu a medovinky 😀 😀

tinka9075
8. dec 2011

@cmelica aj ja mám rada ked všetko vonia vanilkou to zbožnujem asi sa pôjdem pozriet ta atmosféra stojí za to 🙂 🙂

cmelica
8. dec 2011

@tinka9075 presne 🙂 len chod a nasavaj super atmosferu 🙂 prides hned na ine myslienky 🙂 🙂

tinka9075
8. dec 2011

@cmelica to viem že prídem dám trochu punču a hned bude lepšie 🙂

majca55
8. dec 2011

Babulky moje tak som sa chcela poistiť,že fazulka je tam kde má byť 😲 😲 😲

cmelica
8. dec 2011

@majca55 supiiiis krasne silnie 😀 😀 😀

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 a prisli presne 😀 😀

dasaa
8. dec 2011

@cmelica dnes dobre sa citim 🙂

dasaa
8. dec 2011

@majca55 a je tam krasny testik tiez som si robila az po par dnoch od oznamenia 😀 😀

majca55
8. dec 2011

@cmelica @dasaa babulky a to som zle odfotila a robila ho tak pred pol.hodinou 😵 😲 😲

tinka9075
8. dec 2011

@majca55 krása aj ja chcem taký testík 🙂 🙂

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa ahoj no prišli o pol tretej ale pred druhov volali a boli velmi milý všetko napojili a ukázali som spokojná 🙂 🙂 🙂

majca55
8. dec 2011

@tinka9075 tfuj tfuj nech máš taký testík 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

tinka9075
8. dec 2011

@majca55 dakujem verím že budem mat taký pekný 😎 😎 😎

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 budes mat moja tiez tak zachvilocku len si musime pockat na rande do BA 😉

dasaa
8. dec 2011

@cmelica ahoj moja tak uz pecies ?

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa ved ja počkám na rande aké bude inak už periem druhú várku 😉 😉

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 nejak si dostala chut na pranie co no skor pracka.Tiez som dnes prala 😀 😀

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa no ved ju treba vyskúšat to tak vonia novotou 🙂 🙂

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 presne tak ved ju mas v zaruke tak treba skusat 🙂

cmelica
8. dec 2011

@dasaa ano uz som sa do toho dala 🙂 este 1 plech a mam hotovo 🙂 a ty ako??

dasaa
8. dec 2011

@cmelica jeeeej ty si tu to je super.Ja som pred pol hodinkou dokoncila s varenim robila som polievocku 🙂

katy33
8. dec 2011

Babulky moje , čo tu na nas myslite +
@mirka2010
@sijust takže dnes sme boli na poradnu u našho pôrodnika, najskôr som hodinu čakala v ordinacii, lebo jedna mamička vzala omylom moju teh.knižku, naštastie sme sa stretli v TO, kde mi ju odovzdala 😕 😀 ...zhodou okolnosti, s kt. si tu už dlhšie pišem, pretože tiež ma skoro termin ako my, tak sme sa spoznali aj osobne 😝
Dr.nam oznamil, že sme otvorene na 1,5cm-vraj som ako časovana bomba 😕 ..takže tikaaaam 😀 ...no ked sme prišli domov, tak som zistila, že som začala dost krvacat, velmi som sa zlaklla, tak som dr. volala, vraj to môže byt spôsobene tym, že ma vyšetrovatel, môže odchadzat už aj hlienova zatka, ale ak by šli zo mna zrazeniny, hned mame prist...po obede nam znova volal, krvacanie nam pomalinky ustava, tak nas upozornil, len nech sa malinka nepyta na svet v sobotu, lebo bude odcestovany, tak teraz malinku zasa prehovaram, nech ešte vikend tam vyčka 😎 😀 zajtra nas čaka zasa poradna u našej dr., tak som zvedava, čo sa zasa dozvieme tam....

cmelica
8. dec 2011

@dasaa juu tie polievocky tvoje 🙂 a aku si varila??ako sa citis??brusko uz poslucha??

cmelica
8. dec 2011

@katy33 juu tak uz to moze byt kedykolvek 🙂 🙂 drzkaj te sa a bambulka nech este pocka na toho super porodnika 🙂 🙂 tak na Vianoce uz budete pekne domka a si to uzivat 🙂 🙂 drzkam palce a cakame na krasnu spravicku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre