IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
9. dec 2011

@tinka9075 tak to som velmi zvedava co budes robit ked budes tehulka.Viem ze lekari nam neodporucia byt stale na pocitaci.

tinka9075
9. dec 2011

@dasaa to som aj ja zvedavá no budem skladat puzzle 🙂 🙂

dasaa
9. dec 2011

@tinka9075 asi to lebo pri tom strasne uteka cas.

dasaa
9. dec 2011

@tinka9075 tak ja budem koncit zachvilku pride domov mm.Dobru nocku 😉

tinka9075
9. dec 2011

@dasaa presne tak no idem už do ríše snov už sa mi chce spat dobrú nocku 😔 😔

cmelica
9. dec 2011

@dasaa dakujem 🙂 🙂 tata ma 55 a mamina 54 🙂 🙂 🙂 oslavuju to vzdy spolu 🙂
kocky dobru nocku vam prajem 🙂 🙂

adikasala
10. dec 2011

baby vy ste tu vsetky vazne zavisle od mk ani vas nestacim citat!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 to sa neda!!!

adikasala
10. dec 2011

@katy33 no mja som ako puk z toho tvojho dokyho,esteze mas aj inu dusu ktora ti moze poradit,nedaj sa nahovorit apockaj si ked sa malinka sama bude pytat,,,to bude najlepsie aby si nemala zbytocne komlikacie 🙂 velmi na vas myslim, a drzkam palce........my sa mame ok brusko nam rastie naramne zazcinam sa gulat a mat problem sa poistavit zo sedu alebo z spostele 🙂 🙂 ale mi vsetko zvladneme,v utorok mame poradnu uvidime co a ako..cukor sa mi zlepsil tak sa tesime 🙂

tinka9075
10. dec 2011

@majca55
@dasaa
@cmelica Dobré ránko babenky 😉 😉

cmelica
10. dec 2011

@adikasala @tinka9075 @dasaa @majca55 dobre ranko a krasny vikend prajem 🙂 🙂
my sme naozaj ,ze zavislacky 😀

tinka9075
10. dec 2011

@cmelica dobré ránko sme závislačky ale nevadí ja som rada že som závislá od MK 🙂 🙂

cmelica
10. dec 2011

@tinka9075 v podstate aj ja,len ked mm vstane nebude nadseny,ze zas som tu 🙂

adikasala
10. dec 2011

@cmelica
@tinka9075 ahojte zavislacky,,,,ja som tu len na skok idem nieco porobyt ved je sobota musim upratat...ps moc nepiste kdo vas ma citat potom? za pobede napisete 5 stran....normalne rekord na mk tato tema 😀

tinka9075
10. dec 2011

@cmelica
@adikasala nebojte babenky ale ja sem velmi rada chodím ked sú tu také super kočky 🙂 🙂 no nič pozdravila som vás idem ešte do obchodu aspon sa prejdem a potom tu budem zase 😀 😀

dadax84
10. dec 2011

@bambulka101 Ahoj, mne robili IUI v utorok, v Martine-Iscare, doktorka Cuľbová, a tebe ho robil kto? Mna to tiez strasne bolelo, ale to preto, ze mne posuvala krcok. Bola to neskutocna bolest. Ale este v ten den mi to preslo. Ja som dnes 5 den po IUI, necitim nic, nemam ani ziadne pocity, akurat sa mi vyhodilo na tvari viac vyrazok, tak neviem co to znamena, a trochu mam nafuknute brucho. Ja testujem 20. 12. a ty?

majca55
10. dec 2011

Dobré ránko ajja vám prajem babulky a pekný víkend 😵 😵

majca55
10. dec 2011

@dasaa zlatko dnes dám fotečku 😵

mirka2010
10. dec 2011

@cmelica no ty si sikulka, to si ty piekla???? nooo, pekna torticka a hlavne musi byt aj dobra, mnam, mnam...ja velmi rada peciem, ale aj vymyslam kadejake recepty....velmi ma to bavi 🙂 peknu sobotienku prajem 🙂

majca55
10. dec 2011

tak babulky toto je ten náš výtvor pre oca na 60 😵 😵

majca55
10. dec 2011

@cmelica no aká šikulka krásna 😵 a ružičky si robila či kúpila?podarila sa ti 😵

tinka9075
10. dec 2011

@majca55 no ty si šikovnica šikovná 🙂 🙂

majca55
10. dec 2011

@tinka9075 dakujem moja no ale aj Dávidko mi pomáhal nemožem zožať chválu sama 😝 😀

tinasc
10. dec 2011

@cmelica nie mám dlhý protokol, dostanem ešte jednu mrchu okolo vianoc, potom začínam na 22dc dipherelinom, od 4 dc potom začnem pichať aj fostimon 🙂

tinka9075
10. dec 2011

@majca55 pekná tak pochvál aj Dávidka 🙂 🙂

cmelica
10. dec 2011

@majca55 krasna torticka 🙂 🙂 chvalim Davidka a samoska ,ze teba 🙂 🙂 sikulky ste 🙂 🙂

cmelica
10. dec 2011

@mirka2010 hej ja...to je asi moja 3 torta v zivote 🙂 snaha bola aby niako len vyzerala 🙂 dnes si to riadne uzite a dobre pokrstite domcek 🙂 🙂 🙂

cmelica
10. dec 2011

@majca55 ruzicky su papierove...takze papat sa nebudu 🙂 to je tak ked si niekto zmysli ist piect a nema vsetko co potrebuje.... 😀

cmelica
10. dec 2011

@tinasc takze ty nemas len tie tabletky vsak?ja dostanem mrchu posledny tyzden decembrovy a potom zacinam s menopurom..

tinasc
10. dec 2011

@cmelica
@tinka9075
@dasaa no vy máte pekné zážitky so psíkmi 🙂 ja psa nemám ale moja mama (veľmi často sa navštevujeme) má takého malého psíka a raz čosi zožral mojej babke, nejakú tabletku od bolesti a potom bola sranda, normálne spadol zo stoličky, nevedel ani stáť, chúďa, musel sa z toho vyspať 😉 tiež je taký všežravec, najradšej má zeleninu, papriku, kapustu 🙂 a na granule kuká akože čo to je 😀

tinasc
10. dec 2011

@dasaa my už máme program na dnes, malá si totižto objednala Levieho kráľa 🙂 a ja budem po očku kukať a potom ako sa poznám, tak zaspím pri telke 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre