IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
15. júl 2012

@majca55 aj tu je škaredo 😕 ale po tej horúčave je to osvieženie a dobre nám padlo byť doma 😕
ti inak poviem nájsť plavky je problém aspoň u mňa aby mi dobre sadli, a sa mi páčili ,ale mm je dobrý radca 🙂 a má nervy na moje nákupy ,to nie každý chlap znáša ..napr. môj brat švagrina zúri ked si chce niečo kúpiť on prešlapuje ,že ešte koľko to bude trvať 😀 😠

majca55
15. júl 2012

@apolenka6 mm ma tiež trpezlivosť on je zlaty a tiež aj poradi 😵 to mame teda dobre 😵

apolenka6
15. júl 2012

@majca55 to teda máme šťastie 😅 ešte by som sa mohla vrátiť k tomu mm zubu? 😕 vieš znervózňuje ma že máme dovolenku pomaly za dverami 😒 chcela by som vedieť či ho po operácií zub bolel a preto musel ísť von? a po akej dobe mu ho vytrhli ? ak mi ho bude chcieť dať von či mám počkať radšej po dovolenke ...ale zas aby som tam nemala problémy ...
mňa zub nebolí ,ale ďasno občas bolí počas dňa pár minút,ale viac nebolí ako bolí a to je možno tou operáciou ..
prepáč,že ťa otravujem 😖

majca55
15. júl 2012

@apolenka6 nevadi moja asi po tyždni išiel von stale bol opuchnuty a mal tam potom stale hnis 😝 uvidiš čo ti povie zajtra ale moja nech maš pokoj na dovolenke radšej nech ti to porieši teraz tvoj moja asi nepojde von

walta
15. júl 2012

@zambilka ahoj.... gratulujem zo srdca.... pamatam si ta, ako inak.... my uz mame 3 a pol mesacnu slecnu a tesime sa, ze bude mat kamarata... prijemne tehulkovanie zelam... papa 🙂 🙂 🙂

apolenka6
15. júl 2012

@majca55 jemu teda opuch nemizol ?mne chvála bohu klesá a zajtra to bude zas lepšie ,si myslím ,hnis mám ,len na rane a ked kloktám tak sa to vyplavuje ,ale nie je toho moc a si aj myslím,že v ústach sa rany oveľa ťažšie hoja a dostane sa tam jedlo tak preto ten hnis ...a na budúci týždeň má môj zubár dovolenku 😨 tak ak niečo bude chcieť tak teraz !
a teraz k plavkám? aké by si chcela ? polovičné či 😕 ja som si kúpila polovičné,len nohavičky na nich také trenkové ,nech brucho lepšie schovám 😀 a farbu fialkovo-biele

tinasc
15. júl 2012

@apolenka6 stále tajomstvo 😉

walta
15. júl 2012

@apolenka6 ona je do roboty drak... byvam sice pri NR, vsetkych dr. som vymenila, resp. vymenim, sak by bolo blbe dochadzat k obvodnemu napr. tolke km, ale ju, ako gynekologycku istotne nevymenim. Ona je skvela a dokonca kamaratky z NR uz k nej chodia, nechali doktorov v NR lebo sa oplati vycestovat za odbornikom aj tisic km.

apolenka6
15. júl 2012

@tinasc no nakoniec si to tajomstvo donesiete v náručí domov 😀 😀 😀 a čo to nie je na tebe stále vidieť? a nikto sa ťa to nespýtal ešte?

apolenka6
15. júl 2012

@walta ked je dr. odborník tak sa oplatí za ním dochádzať a NR nie je až tak ďaleko 🙂
ááá tak ona je včielka usilovná ,ale ked chce byť v svojom obore 100%ná tak prax je to najlepšie

stella881
15. júl 2012

Baby ktore ste boli na IUI prosim vas musel vas mm pred zakrokom dodrziavat post ( myslim sexualny ) 🙂 ?

dadax84
16. júl 2012

@kostickabonnie Ahoj, tak OK som stvrta 😀 Mam sa fajn, a ty? Nezacala si stavat treti dom? 😀 Do zimy stihas 😀 Dufam, ze sa mas fajn, a antibiotika si uz dobrala? Verim ze si fit 🙂

tinasc
16. júl 2012

@apolenka6 vieš čo nedonesieme, len sa trošku zmenila situácia, lebo švagriná asi tri týždne dozadu tiež oznámila, že je tehotná, bola na úplnom začiatku, nejaký 6-7 tt, lenže bohužiaľ o bábo prišla... takže sme trošku v patovej situácii, nechceme sa s tým teraz chváliť, lebo samozrejme nechceme jej spôsobovať väčšiu bolesť, musíme ešte chvíľku počkať... nechcem byť tá zlá... nikto sa ma ešte nič neopýtal... a keď si dám voľnejšie tričko tak ani nie je moc vidieť 🙂

mirka2010
16. júl 2012

@tinasc no to urcite ano 🙂 uvidis, ako pysne ho bude ukazovat kamaratkam...a potom ako ho bude vsetko ucit...vsak ide do skoly, tam sa toho vela nauci 🙂 bude to urcite veeeelmi zlate 🙂

mirka2010
16. júl 2012

@walta no ved to...asi mu uz idu zubky...len ich este nevidno 😀 😀 😀 ale velmi zle kaka..takze si myslim, ze to bude asi aj preto, lebo ho trapi brusko...napriklad dnes je to uz 5 den co nekakal, chudatenko moje milovane...a tym padom bola aj priserna noc...casto sa budil, prehadzoval...a ja som spala mozno 3 hodiny..ach, ach...a vy ako???

mirka2010
16. júl 2012

@tinka9075 tak supeeeeeer, 20 to je kraaasna uroda...tesime sa s tebou...a citis sa ako???

mirka2010
16. júl 2012

@cmelica dakujeme za info...tak som rada, ze sa zotavuje...po cisarskom to nie je nic moc...ale mala Simonka ju urcite vzpruzi....uz je urcite s nou aj na izbe...takze ani nebude vediet ako a ranu ani nebude citit 🙂 pozdrav ju od nas 🙂

mirka2010
16. júl 2012

@zambilka jeeeej, aj my gratulujeme a prajeme malickemu nech sa mu v brusku krasne dari 🙂🙂🙂

alibabaa
16. júl 2012

@majca55 no aj na mna ste zabudli baby jagy.. ani ja stale nic... ☹
2 ziadost podana.. uz len aby rychlo volali ze je schvalena...

kostickabonnie
16. júl 2012

@dadax84 nezačala 😀 mám predsa zaváraciu sezónu, včera a dnes plánujem dokončiť marhule - jeden jediný strom ostal s takými drobnými,ale tvrdými, tak do pohára ich vojde aj 32 polovičiek, no poviem ti, mám čo robiť, kým to všetko vykôstkujem. A to čo opadalo, sa poctivo vykôstkovalo a šup do suda. ATB som vybrala, ale doki má ešte tento týždeň dovču, tak na serologické testy na boreliozu pojdem buduci týždeň. No dnes mám mimoriadne lenivý deň 🙂

kostickabonnie
16. júl 2012

@alibabaa veru zabudli, prepáč 🙂 kedy si ju podávala?

alibabaa
16. júl 2012

@kostickabonnie nevadiii 😉 ja som si na vine. dlho som tu nebola a cez leto tu aj menej budem..
podavala som 9.7. tak dufam ze cim skor to bude schvalene. chcela som zacat este s augustovou mrchou, ale asi to nestihnem uvidime ako rychlo mi dorazi mrcha po neuspesnom KET... ☹

kostickabonnie
16. júl 2012

@alibabaa jasné, užívajme si leto a potom na zimu uz môžeme priberať tehotenské kilečká 😀 😀 😀 (alebo aspoň tie z hormónov 😠)

kostickabonnie
16. júl 2012

@alibabaa ja by som podľa pôvodných plánov mala mať o týždeň odber.....ale schvaľovanie trvalo pridlho a nič nejde ako sa naplánuje, tak sa to celé posunulo až na začiatok jesene ☹ držím teda palce, aby si mala rýchlo schválenú žiadosť, pozri @tinka9075 ako nás predbehla, to je rýchlovka a verím, že aj tutovka 😉

buba13
16. júl 2012

@cmelica gratulujeme malej Simonke 🙂

buba13
16. júl 2012

@tinka9075 fu dalsie pribudli 🙂 pekne, len nech rastu 🙂

cmelica
16. júl 2012

@buba13 @mirka2010 @tinka9075 kocky vsetky pozdravy odovzdane 🙂 🙂 🙂

@buba13 moja ako si uzivas matersku????
@tinka9075 kokso tak to mas riadnu urodicku 🙂 a este ked budu v nejakom tom foliku 2 vajka,super!!!!! 🙂 🙂

cmelica
16. júl 2012

@stella881 ahoj! 3 dni pred IUI posledny sexik 🙂

cmelica
16. júl 2012

@tinasc juuu a vy ste este stale nikomu nic nepovedali???? tak to klobuk dole 🙂 ale zas pre pokoj v rodine ta aj chapem,i ked ty si bola isto skor tehu,ci????

sijust
16. júl 2012

@dasaa Zlatko,moc,moc gratulujem!!som rada,ze uz to mate za sebou,prajeme skore zotavanie...neviem,ako si rodila,ale tak ci tak,nech si skoro fit a nech sa mozete tesit jedna z druhej 🙂 Stellinka posiela pusinku,mlieckovu... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre