IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
18. okt 2012

@kostickabonnie ahá dobrý nápad ked pôjdem na to sono ked budem mať MS tak sa nevyzlečiem ,ja sa v kabínke inak vyzliekam a dávam si aj tú zásterku ..ja sukne nenosím ani šaty 😉
ty veľmi dobre znášaš stimulku tuším bez problémov,že? 😕 keby si nepicháš ani nevieš že sa niečo deje 😀
aj ja som zvedavá aj za teba na piatok ..inak ja pravdepodobne idem do MT v pondelok ,alebo utorok ,ked ty pôjdeš na OPU 🙂

kostickabonnie
18. okt 2012

@apolenka6 tak ani ja som niekedy nenosila sukne, ale zistila som, ze je to pohodlnejsie...nic netlaci na bruchu a na stehnach 😀 😀 😀 vyskusaj, nic za to nedas 😉 teraz nosim taku fajnu tehu manazersku suknicku 😎 😎 paradna je, citim sa aj sexi aj pohodlne 😀
no, stimulka nejako prebieha u mna bezo mna, naladu mam fajnovu (okrem tych dvoch dni, co ma vytocili policajti a manzel a casnik 😀 ), ale asi nemam cas sa nejako extra sledovat a okrem sexu a nejakej telesnej namahy si nic neupieram. Dokonca aj vinko si dam, ked mam chut, som medzi ludmi, trochu rokujeme a tak. Ale dnes som uz trosku napäta, lebo uz by som sa asi mala citit inak, je dost vysoky termin. 😕 preto mam take male obavy, ako to zajtra dopadne. Mam dnes nejake tri pracovne stretnutia okolo obeda, vratane neho. Ale to nie je nic narocne prist do restiky, dat si cajik, napapat sa a dohodnut nejake ksefty 😎 Takze sa mozno stretneme v pondelok. Ja chcem, aby to bolo v pondelok !!!!!

apolenka6
18. okt 2012

@kostickabonnie no ,ale na sukničku musíš mať aj postavu a musíš ju vedieť aj nosiť a ja na to nie som ..a ty máš aj na to prácu kde sa tak môžeš obliekať ja za pásom na kolotoči by som vyzerala čudne 😀 😀 😀
ale o tom,že je pohodlná nepochybujem 😉
ved to je super ,že nič necítiš a ked to tak je tak si to neprivolávaj a nemaj výčitky,že to tak nie je a nemusíš sa za každú cenu tak cítiť ako nám koordinátora hovorila ....
ja mám mred MS a prsia bolia ako šľak 😠 😠 som zvedavá či to prejde po MS ....
No to nebudeš mať ozaj ťažkú prácu ísť sa napapať a dohodnúť prácu 😉 len 3x za deň jesť ..hádam nie za sebou hned?? 😨 aby si vládala 😀
neboj bude to v pondelok si myslím 😉 a ozaj ja ťa nesledujem ,len som tam nakukla trošku ved chodím do toko CAR ,že čo a ako ...
mne dnes príde mm tak musím ísť na nákup niečo uvariť a upratať si bytík 🙂

kostickabonnie
18. okt 2012

@apolenka6 ja som to prenasledovanie myslela tak, ze ides presne ako ja, len o dva tyzdne neskor....v sobotu dostanes mrchu, na kontroly budes chodit pondelok, piatok, utorok, piatok 🙂 uvidis 😉 😉 😉 Tak pekny den, aj ja sa idem vychystat a obed bude len jeden, ostatne budu len o kave alebo caji 😀

dadax84
18. okt 2012

@kostickabonnie Ahoj, hej vybavujem vysetrenia. Bola som u gyndosa na folikulometrii, chcela som pregnyl, samozrejme ze mi ho nedal, bral mi krv na HP aaaaaaaaaaaaaaaa samozrejme vysledky zle, mam zvyseny prolaktin a este S-anti TPO - toto ani neviem co je. Mam sa objednat k endokrinologovi. A akoze som 2 roky zdrava ako ryba. Musim poriesit endokrinologa a uvidim co mi tam povie 😝 A ty moja ako? Pichas poctivo? Zachvilku bude OPU, tesim sa s tebou 😵 😵 😵

tinasc
18. okt 2012

@mirka2010 no to preto, lebo jednak za noc aj 4x idem na WC a akonáhle sa zobudím, že mi tŕpnu prsty a bolia ma celé ruky tak je po spaní... niekedy sa to nedá skoro vydržať... takže niečo robím... vtedy som si dosť roboty porobila 😀 Lukáško sa má v brušku dobre, rodiť sa ešte nechystám... babula sa má dobre, v škole jej to ide, aj ju chvália, tak nech jej to vydrží čo najdlhšie 🙂

tinasc
18. okt 2012

@tinka9075 joooj, dúfam, že ruka bude v poriadku a nebudeš musieť ju mať v sadre... držím palce a prinajhoršom vylezieš na kozu aj v sadre, veď čo by žena nezvládla 🙂

mirka2010
18. okt 2012

@tinka9075 ale vari nedaju 🙂🙂🙂 a keby aj ano...ten skvly dr by ti na tu kozu aj pomohol vyliest...to sa neboj 🙂🙂🙂

mirka2010
18. okt 2012

@majca55 tak to je uzasneee...ze ti chalani pomahaju...aj ja dufam, ze Marosko mi bude takym pomocnikom a oporou 🙂

mirka2010
18. okt 2012

@apolenka6 ahojky, ale nieeee...chodim sem stale...vsak ako by to bolo byt bez vas ? 🙂 len vikend sme mali neskutocne moc rusny a tak som tu nebola tri dni...ty sa ako drzkas??

mirka2010
18. okt 2012

@tinasc tak to je uz tak na konci...stale hore...vela cikania...a ozaaaaj...Lukaskovi vsetko najlepsie k jeho dnesnym meninkam 🙂 pohladkaj ho za nas v brusku 🙂

tinasc
18. okt 2012

@mirka2010 jaaaj ďakujeme... už je pohladkaný 🙂

apolenka6
18. okt 2012

@mirka2010 pravda MK je ako droga 😀 ja sa zatiaľ dobre držím pichám o dušu a v budúci týždeň pridám ešte jednu injekciu nech to nemám nudné 😉

apolenka6
18. okt 2012

@kostickabonnie jáj ty si to inak myslela ako ja pochopila 😀 no vidíš idem v tvojich šlapajách tak láskavo otehotnieš !! nech aj ja ..ozaj ? vkladáte dve?? 😕
no ja som zvedavá ako budem reagovať podľa toho budem mať kontroly ,ale tvoje kontroli by mi vyhovovali 😉

mirka2010
18. okt 2012

@tinasc no veru, dnes ma babatko meninky 🙂 to je mile 🙂 a nas Marosko tristvrte roka...mne sa to ani verit nechce, ze to tak leti...moj poklad milovany...🙂 a ako prsty? aj cez den trpnu?

mirka2010
18. okt 2012

@apolenka6 ach moja...cim si musite prejst aby sa babatko podarilo...ale stoji to naozaj za to 🙂 vsetky pichanice vydrzis...potom budes len spominat...🙂 a ako obyvacka...este stale z nej mate euforiu?

tinasc
18. okt 2012

@mirka2010 jaj veru tŕpnu, ale to rozchodím 😀 no veru letí to, drobci rastú, ani sa nenazdáš a bude ti chodiť do školy 🙂

tinka9075
18. okt 2012

@mirka2010
@tinasc čaute babulky tak ruku mám v sádrovom obväze uvidím ako to bude zajtra idem zase k dokimu ak sa to nezlepší tak ruku mi dajú až po rameno do sadry 😒 no čo vydržím 😉 😉

tinasc
18. okt 2012

@tinka9075 joooj no tak dúfam, že to bude ok, ale to zvládneš 🙂

tinka9075
18. okt 2012

@tinasc zvládnem musím 😉 😉

apolenka6
18. okt 2012

@mirka2010 veru je to dlhááácesta celé IVF a to ešte nemáš výsledok na 100% 😕 no čo uvidíme 😕
áááá obývačka je už okukaná 😀 vlastne ,len obklad je nový 🙂 ale určite sa stále tešíme ,už som zabudla čo to bolo bordelu okolo toho ,ale stálo to za to 😉

apolenka6
18. okt 2012

@tinka9075 skoré uzdravenie prajem a nech sa ručička rýchlo zahojí 😉

tinka9075
18. okt 2012

@apolenka6 dakujem zajtra budem vediet či mi to dajú do sádry 😉 😉 a v stredu mám sono v brne no bude to paráda taká dochrámaná a na sono 😀 😀

apolenka6
18. okt 2012

@tinka9075 aspoň si ťa tam zapamätajú 😀 určie tam budeš jediná ktorá má ruku v dlahe 😉

tinka9075
18. okt 2012

@apolenka6 to určite zo sadrov tam asi pacientku nemali 😀 😀

kostickabonnie
18. okt 2012

@dadax84 prolaktin je hnus, budes asi uzivat parlodel a to je este vacsi hnus :( aj ja ho dlhodobo uzivam, ale teraz mi doslo balenie a nove som si nedala vypisat, a zatial sa nezvysuje hladina, tak uvidime. Zvyseny prolaktin zabranuje otehotneniu, lebo telo sa citi, ako keby uz bolo tehotne 😖 ale moze ist o kratke zvysenie zo stresu alebo chronicke - hyperprolaktinemia. Rychlo si vybav endokrinologa a prolaktin klesne a budes tehu 😉

mirka2010
18. okt 2012

@tinka9075 ach, jaaaaj...no je mi to luto....nie je to nic prijemne...bolo by dobre, aby si to nemala sadre az po rameno...a ktoru to mas ruku??? ci mozes vobec nieco robit!

mirka2010
18. okt 2012

@apolenka6 no veru, je to dlha cesta a hlavne sa nevie ci uspesna...ale ja si myslim, teda my sme si to neprezili, ale proste je to o psychike...urcite je dobre mat v sebe nejaku rezervu, neupnut sa na to a brat to tak s nadhladom...a potom babatko citi, ze mamicka je kludna a v podode a ostane u nej krasnych 9 mesiacov... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
18. okt 2012

@mirka2010 ahoj Mirka no som zajtra zvedavá ako dopadnem 😒 no nerada by som ,mala tú sadru až po rameno a najhoršie že je to pravá ruka 😠 môžem robit všetko ale horšie no zatial sa dá 🙂 🙂

mirka2010
18. okt 2012

@tinasc joooj, ani mi nehovor...vsak naozaj o tri mesiace ma rocik...takto sa ani nenazdame a budu dva, tri a pojde do skolky...ach...ved moje malicke babatko...tak to ujde...ale cim je starsi tak je s nim vacsia sranda...ked da uz spatnu vazbu, postiska ma,pobozka...to je nieco uzasneeee 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre