IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dadax84
11. okt 2011

Babenky, tak sa majte krasne, uvidime sa zajtra 😅

tatinka
11. okt 2011

@apolenka6 no uvidime, ja som skonstatovala ze ked bduem tehotna pojdem sa na to poinformovat priamo do socialnej poistovne

mirka2010
11. okt 2011

@apolenka6 🙂 no presne...aj ja mam taky nazor....a ty si to este neplatis???? mozno by bolo dobre si to prezistit, ze by bolo keby v poistovni a mozno je to tak, ze keby si si to uz teraz zacala platit, tak by sa to teba netykalo...ja inak naozaj neviem...lebo fakt, kazdy mesiac tam platim uz dost dlho, by ma nastvalo, keby to islo len tak do vzduchu tie peniaze!!!!!

tinasc
11. okt 2011

@lenisko1 neviem ako je to možné... histológia nič nepreukázala, hematológia je v poriadku, akurát som pozitívna na protilátky proti spermiám... tak budem musieť pri stimulke brať lieky... toť vše 🙂

apolenka6
11. okt 2011

@mirka2010 júúj ja si to platím už 3 roky a začínam 4 rok 😕 vieš ja som už staroplatkyňa 😀

apolenka6
11. okt 2011

@tatinka to bude najrozumnejšie ak ti to povedia 🙂

lenisko1
11. okt 2011

@tinasc no aj ja mam protilatky preto ideme skusit iui lebo už 2x sa podarilo na clostil normalnou cestou ale odislo tak asi tie protilatky..
snad ked sa to obíde tak bude dobre

tatinka
11. okt 2011

@apolenka6 dufam ze ano, aj ked kolko uradnicok tolko rozdielnych dopovedi 🙂, uz sa mi stalo ze na tu istu vec mi povedala jedna uradnicka to a druha uplne ine, ja som ti uz taka netrpazliva ohladom tej ziadosti, uz aby to bolo...

apolenka6
11. okt 2011

@tatinka no ved to každá iné povie...to sú naše úrady ..a sú skúpe na slovo ked si má človek pomôcť ...
aj ja som netrpezlivá kedy mi ju schvália a to ju nemám ani podanú 😀 ale trpezlivosť ruže prináša 😝

tatinka
11. okt 2011

@apolenka6 a kedy si chces ist podat?

apolenka6
11. okt 2011

@tatinka idem v piatok na to!!!!!!! som objednaná na konzultáciu skôr sa nedalo 😎

tatinka
11. okt 2011

@apolenka6 drzimm palce aby ti o cim skor schvalili ,,,ja uz som zvedava kedy tu moju poslu do iscare...ja ti uz mam aj mena rozmyslene ake by som dala 🙂 ty uz tiez ci to len ja som taka sisi ze este nic necakame hlavne ze mena uz viem 🙂

apolenka6
11. okt 2011

@tatinka tak treba mať predstavu ,šiši nie si 😉 aj ja mám svoje predstavy ,ale mená nie...nevieme čo to bude 😀 a tiež nečakám..nebo už sa dočkáš a začneš 😅

tatinka
11. okt 2011

@apolenka6 moja idem ja uz asi hajat,,,tak zas na buduce p ocmarame ,,,papa🙂 a pekne sny 🙂

apolenka6
11. okt 2011

@tatinka
@tinasc aj ja idem hajať tak dobrú noc babenky ! aj zajtra je deň

tinasc
11. okt 2011

@tatinka
@apolenka6 dobrú idem aj ja 🙂

sijust
12. okt 2011

@apolenka6 @tinasc ....babulky to jed dobry napad,najdime sa na FB... 🙂

petuska123
12. okt 2011

bre rano baby.prisla som vas pozdravit. 🙂 hladate sa na fb????

tinasc
12. okt 2011

@petuska123 áno hľadáme 😉

tinasc
12. okt 2011

@sijust no nájdime 😉

aby
12. okt 2011

@apolenka6 nadávajú tomu že bojové plemeno ale houby bojové no je zlatý také rozptýlenie 😀 😀 😀

mirka2010
12. okt 2011

@apolenka6 jaaj, tak to sái riadne dlho platis...tak ja verim, ze nam to teda bude platit....🙂 vsak vlada padla...ako sme si vcera pisali, je mozne ze budu mat ine starosti a nie riesit toto....🙂

mirka2010
12. okt 2011

@sijust ahoj zlaticko, tak ako sa nam citis??? dufam, ze sa malickemu krasne prihovaras 🙂

dasaa
12. okt 2011

Ahojte babenky 🙂 Tak zase som zacala brat lieky Clostilbegyt 🙂 A o tyzden na to sa ide na sono tak som zvedava ako to dopadne.

dasaa
12. okt 2011

@mirka2010 ahoj tak cajik kupeny a poctivo ho pijem 🙂 🙂 Ako sa mas a co drobcek ?

mirka2010
12. okt 2011

@dasaa ahojkyyy, tak to som rada....dufam, ze ti cajik chuti, lebo ja sice bylinkove caje nemusim, ale tento je celkom fajn 🙂 no my sa mame celkom fajn, tuk, tuk, tuk....skoda taketo pocasie je, ale aspon sa lepsie spi 🙂 akurat riesim kociky, pozeram po internete...ale vsetko co sa mi paci, tak stoja okolo 800 euro, ach jaaaaj 🙂

lenisko1
12. okt 2011

ahojte tak dnes idem o 18hod. pichnut pregnyl a v piatok na iui držte palce 🙂))

dasaa
12. okt 2011

@mirka2010 ani ja bylinkove caje nemusim ale je ovela lepsi ako urologycky caj 🙂 🙂 Tak to som rada ze sa mate fajn len tak dalej.Och aj u nas je pocasie hrozne.Od rana len prsi a aj chladno je ☹ .No mas co robit s vyberom kocikov je ich strasne vela a aj ceny su krasne 🙂

dasaa
12. okt 2011

@lenisko1ahoj tak skoro ides pichnut pregnyl?budeme drzat palce aby vsetko dopadlo ok 🙂

lenisko1
12. okt 2011

@dasaa dakujem pekne... no neviem prečo mi dal že o 18... aj mne sa to zdalo skoro no snad vie čo robi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre