IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
2. dec 2011

@tinka9075 to ano to je pravda...takze ides na tu imonu?a kedy to ides?stihnes to este tento rok?? to fakt tam robi Galo??a kam isiel ten docent?nevies?co ak sa s Galom vymenili?

tinka9075
2. dec 2011

@cmelica neviem kde šiel docent imuno mi budú robit v centre z krvi asi to budú niekde posielat tak uvidím 🙂

cmelica
2. dec 2011

@tinka9075 len uz aby si vedela kde je problem a sup do dalsieho kola 🙂 🙂

tinka9075
2. dec 2011

@cmelica no to áno ale musím sa z toho spamätat

cmelica
2. dec 2011

@tinka9075 ja ti verim... boze a tak si sa tesila 😒 je mi to luto,ale este si das urobit testiky a bude vsetko v poriadku 🙂

tinka9075
2. dec 2011

@cmelica to dúfam ale pôjdem do Iscare v BA k doc.Válkymu je to velký odborník pár krát sme boli u neho pašák chlap aj mužovi sa páčil

cmelica
2. dec 2011

@tinka9075 este ,ze je tych centier tolko,ze si je z coho vybrat 😀 a tak som sa tesila na dobre spravicky 😖

tinka9075
2. dec 2011

@cmelica nevadi aj tak sme sa včera z mužom rozprávali že nemá zmysel robit iui ked aj tak by som to potratila takto si budem istejšia

mirka2010
2. dec 2011

@tinka9075 ahoj, to nemyslis vazne ze docent tam uz nerobi?????? tomu neverim...vsak on je zakladatel tohto centra, to nie je mozne!!!!! aj ti to povedali, ze tam uz nie je??? alebo ako si sa to dozvedela???? som v uplnom soku, lebo ja som bola tam len vdaka nemu!!!

cmelica
2. dec 2011

@tinka9075 takze si bla rozhodnuta este nez si tam isla? je to lepsie a budete sa vediet zariadit s tabletkami aby bolo tehu krasnych 9 mesiacikov 🙂 🙂 a kedy ides na krv?ci ti uz brali?

tinka9075
2. dec 2011

@cmelica my sme sa rozprávali včera večer ked prišiel muž z roboty ale aspon som si vydobila že mi zoberú krv a spravia vyšetrenia na krv idem pred sviatkami na 3DC

tinka9075
2. dec 2011

@mirka2010 je to pravda moja ja som aj plakala ja som do Iscare chodila len že tam bol on a vedel mi poradit aj povzbudit dnes som bola na sono tak som sa to dozvedela a bolo mi do plaču ked mi to na recepcii povedali

mirka2010
2. dec 2011

@tinka9075 ale preco????? ja to vobec nechapem!!! vsak on zalozil toto centrum v MT, vsak on je tym hnacim motorom celeho tohto centra??? co vies viac????

tinka9075
2. dec 2011

@mirka2010 vidíš iné mi nenapadá len že sa našiel nejaký hajzel ktorý ho odtial vyštval inak to napísat neviem tak som najedovaná

petuska123
2. dec 2011

tak to som prekvapena ze tam uz docent nerobi a kde siel robit??

petuska123
2. dec 2011

no ani na hlavnej stranke iscare uz nieje evidovany ako lekar je tam galo

mirka2010
2. dec 2011

@tinka9075 no to je sila...ja som uplne zdrvena z tohto vsetkeho...ved to nie je ani mozne...ze sa toto stalo...zeby to bolo v tom, ze by ho niekto vystval??? to sa mi nechce verit...mam tam ist buduci tyzden na posledne sono...to si ani neviem predstavit ze tam uz nebude...ach, jaaaj, je mi z toho smutno

tinka9075
2. dec 2011

@mirka2010 ja si to myslím tak prečo by odchádzal ved jeho tá práca bavila a bolo vidiet že sa teší každému úspechu 🙂

mirka2010
2. dec 2011

@tinka9075 ved prave...vobec to nedava zmysel...no casom sa snad dozvieme nieco viac...je mi to velmi luto... ☹

cmelica
2. dec 2011

@dasaa ahooj!!tak ako si dnes dopadla??uz bylo srdiecko fazulke? 🙂 🙂 🙂

katy33
2. dec 2011

@mirka2010 No, mojenko, takže dnešnaporadna bola celkom, že divna 😕 ...dr. mi povedala, že nie som otvorena a že pôrod vidi na termin, tak ja som z toho už uplne mimo---pritom som večer mala bolesti a dnes som sa na ne aj zobudila, su to take zvlaštne menštruačne bolesti a vystreluje to až do križov...a dalšiu poradnu mi dala ku nej, že načo chodit do nemocnice na poradnu, ked sa ešte neotvaram a to mam ist vo štvrtok na poradnu ku dr., čo ma bude rodit a v piatok hned ku nej 😕 😒 ...nechapem to, no mam pocit, že asi ma niečo proti tomu dr., lebo mi povedala, že to nie je dobre rozhodnutie 😕 ...no ja sa nemienim tym zaoberat, nepotrebujem sa teraz znervoznovat...dostali sme železo-tabletky, dnes sme mali aj bielkovinu v moči, tak sa uvidi na buduce...
Mojenko, my sme s tou pup. krvou napodobne ako vy, dnes sa ma na nu dr. pytala, že ako som sa rozhodla, až mi to bolo blbe povedat, že proste sme teraz v situacii, kedy to nie je možne, aj troška zazrela, ale čo už 😔 ☹ môj mm mi na to povedal, že nech sa tym netrapim, ved mi to potrebovat nebudeme, že nesmieme mysliet na to, že by mala byt malinka chora.....
Aj tak mam pocit, že Vikinka vykukne skôr ako na termin 😀 😝 ...nechame sa prekvapit 🙂 😉 Vy pôjdete aj o chviločku na prietoky do MT, všakže? Aspon malinke zasa uvidite, červička malinkeho 🙂 😲

katy33
2. dec 2011

@tinasc Zlatinko, vdaka, verim, že zistim, že je to už tu, až taka štastlivka zasa určite nebudem, že by som nevedela, že mam kontrakcie 😝 😎 Mojej mamine, pri nas všetkych troch odišla najskôr voda, tak som zvedava, či to tak bude aj u mna...dnes som mala poradnu a dr.vravela, že hlienova zatka pomalinky odchadza....tak sa nechame prekvapit 😉

mirka2010
2. dec 2011

@katy33 zlatko moje, tak je to teda divne, ze raz ta posielaju tam, potom inam...ja to tiez nechapem...vsak je uplne bezne, ze posledny mesiac sa chodi na pasy a si seldovana v nemocnici...ty v ktorej nemocnici ides rodit???? inak aj ja som mala vcera take pichanie ako keby v pravom vajecniku, trvaloto pekne dlho, mozno aj zo 3 hodiny intenzivne,tak som uz len cakala, co z toho bude,...ale chvalabohu nic....dnes balime veci, periem....uz som taka utahana...lebo zajtra sa to vsetko spusti...a hlavne ze cely vikend budeme stahovat, tak je to aj dost namahave...inak buduci tyzden mam ist na to sono...ale akurat diskutujeme, ze toho nasho milovaneho doktora odtial prepustili, tak som z toho zdrvena, tak konecne nejaky lekar, ktory naozaj chcel pomahat, bol ludsky, mily, uzasny...empaticky...a o takeho pridu zienky, ktore sa spoliehali na to, ze prave on im pomoze....ja uz tomu fakt nerozumiem....inak som napisala aj do kratkej spravy, ze mi trpnu prsty, mavas to aj ty????

kostickabonnie
2. dec 2011

@cmelica ach 😒 teraz som sa zobudila, bol to najhorsi zazitok celej mojej ucasti v GF 😢 zazila som prvykrat doktora H. a cely proces bol bolestivy a neprijemny oproti prvemu razu. A som sa spytala, ci by som mohla byt PN, tak som dostala mudre vysvetlenie, ze on mi nahradil sexualny styk a po styku sa na PN-ku nechodieva. Som ubolena a znechutena a uz tam nikdy viac nepojdem. 😢 😢 😢

cmelica
2. dec 2011

@kostickabonnie 😖 😖 😖 a to co je toto za pristup 😠 😠 😠 pekne si zajtra zajdi za svojim gynekologom a on ti isto PN da 🙂 a kam to ty chodis??a kto je dr H??? len pekne oddychuj a nebojkaj vsetko bude dobre a za 14 dni budu na testiku krasne // 🙂 🙂

evapavla
2. dec 2011

@kostickabonnie , moja sestra má s ním podobný bolestivý zážitok, len u neho ju to bolelo. 😒

buba13
2. dec 2011

@majca55 ako si dnes dopadla s testovanim?

dadax84
2. dec 2011

@tinka9075 ahoj, aj ja som bola dnes v Martine-iscare, a docent Tomas tam nebol, pytala som sa na neho a na recepcii mi povedali ze od vcera tam uz nerobi, ze mu dali vypoved, ale kto neviem, lebo som ostala v soku, a dalej som sa uz nepytala. Sono mi robil Galo, ale ten jeho pristup sa mi nepacil a celkovo ani on sa mi nejako nepozdaval. Odisla som velmi sklamana. V utorok idem na IUI a bude mi ho robit Galo. Ja som tam zacala chodit len kvoli tomu ze je tam docent Tomas - 🙂 anjel chodiaci po zemi. 🙂 Napis mi prosim ta tvoj nazor na doktora Gala, ja som ho dnes zazila prvy krat, a nepocula som na neho nejake chvaly.

dadax84
2. dec 2011

Ahojte baby, napiste mi prosim Vas aky mate nazor na Dr. Gala. Dakujem

tinka9075
2. dec 2011

@dadax84 ahoj aj ja som dnes bola u Gala na sono a nič moc prístup o ničom ja som iui odmietla lebo mám problém donosit vždy potratím tak som mu to pekne vysvetlila a donútila som ho aspon k tomu aby mi zobral krv na imunologiu a zistili či nie je problém tam ja ked som sa pýtala dnes na docenta povedali mi to isté tak som sa rozplakala ja som tam tiež chodila len kvoli docentovi Tomášovi veru anjel ale musíme verit že niečo otvorí a pôjdeme k nemu s takým prístupom ako je teraz iscare pôjde dolu vodou.no a Galo o ničom 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre