IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
4. dec 2011

@cmelica Ahoj nic take.Tiez som dnes mala navstevu boli moji rodicia 🙂

apolenka6
4. dec 2011

by ma zaujímala ,kto je v Heliose namiesto dr Gala? 😕

dasaa
4. dec 2011

Ahojte babenky @majca55 @tinka9075 @cmelica ako sa mi dnes mate? 🙂

tinka9075
4. dec 2011

@dasaa ahoj dnes už je ok už som sa vyplakala a pohladala nové centrum zajtra idem volat do Iscare v Ba nech ma objednajú lebo v januári chcem íst na iui 🙂 v Iscare v MA skončím ved ked tam nie je docent takma tam nedrží nič ☹

apolenka6
4. dec 2011

@katy33 Ahoj moja!! tak dr. ťa zneistila 😕 nechápem to ,ved by si mala ísť pred pôrodom do nemocnice na poradu,čo si už aj bola 😉 ved už je 4.dec a do plánov. pôrodu je to akurát a ,že sa neotváraš? ked sa otváraš a sama to asi aj cítiš ..som sklamaná s dr prístupu dúfam,že nebudem banovať ,že som tam naspäť prešla ...asi ozaj má niečo proti dr 😕 a prečo by si si mala dať zamraziť pupočníkovú krv ,ked to nechcete a vôbec!? nie je to lacná záležitosť 😠 myslím si ,že málo rodičov si to dáva v tejto dobe ,ale keby na to rodičia majú tak určite neváhajú 😒

dadax84
4. dec 2011

@majca55 Su krasne, prajem ti z celeho srdca len to najlepsie 🙂

apolenka6
4. dec 2011

@tinka9075 ja si myslím,že on s jeho skúsenosťami sa nestratí a bude pokračovať v tom v čom je najlepšííí...nikdy som u neho nebola ,ale o jeho prístupe som veľa počula 😉 a určite bude niekde inde pracovať a si ho snažilky nájdu a pôjdu za ním ............ 🙂

dasaa
4. dec 2011

@tinka9075 Ahoj a preco si sa rozhodla Iscare v Ba pcula si tam o nich dobre veci ?

apolenka6
4. dec 2011

@dasaa a ty sa máš ako? v ktorom týždni teh. si?

dasaa
4. dec 2011

@apolenka6 Ahoj mam sa dobre 🙂 a som teraz v 8tt.Ale ty sa pochval co mas nove a ako sa mas?

dasaa
4. dec 2011

Viete nie co o @mirka2010 dlho tu nebola ?

tinka9075
4. dec 2011

@apolenka6 to určite pôjdu za ním môj muž povedal že za ním aj na kraj sveta ja ho vyhladám tiež medzi prvými 🙂

apolenka6
4. dec 2011

@dasaa no veru,rýchlo to ide 😕 a už máte aj srdiečko 😕 😵 či vás čaká ,len sono 🙂
No bolí ma zub ☹ vo štvrtok som bola u zubára ,mi vrtal a zablomboval zub ,ale zubu sa to nepáči a začal moc,moc bolieť ani jesť nemôžem na tej strane,lebo mám potom "úžasnú" bolesť 😖 tak ráno idem do rady medzi bolestivé prípady ,nech mi zub otvorí a lieči ,ách jaj to bude 🙄

tinka9075
4. dec 2011

@dasaa ahoj ja som v Iscare pár krát bola u doc.Válkyho a práve on mi doporučil doc.Tomáša tak preto som sa tak rozhodla že pôjdem k nemu lebo viem že mi pomôže a neoklame ma 🙂

apolenka6
4. dec 2011

@tinka9075 len kto vie kde bude a hlavne kedy,lebo snažilky ho potrebujú....veru dobrého býva málo ako šafránu,veru pekne si ho nájdete 😉

tinka9075
4. dec 2011

@apolenka6 ale verím že už čoskoro ho niekde nájdeme veru potrebujeme ho a velmi všetky snažilky 😉

apolenka6
4. dec 2011

@tinka9075 a on kde robil mimo iscare a heliosu? nevieš náhodou ......

dasaa
4. dec 2011

@apolenka6 uz sme poculi aj srdiecko boli sme piatok na sone 🙂 Och tak to ti nezavidim s tym zubom ☹ ja neznasam zubarov.Je to pre mna najhorsie co moze byt ked mam ist k zubarke.Vyskusaj si dat lad mne to poradila zubarka ak nechcem brat tabletky 😢Zajtra ti drzim prsteky aby to bolo cim najrychlejsie a bezbolestne 🙂

cmelica
4. dec 2011

@dasaa ahooj!!akuras sme sa vratili z vonku...boli sme trosku posediet na kavicku 🙂 🙂 ako sa mas a co si dnes porabala??

tinka9075
4. dec 2011

@apolenka6 to veru neviem ale ked odišiel z Heliosu tak mal ambulanciu v Ružomberku ja dúfam že bude niekde v centre 🙂

dasaa
4. dec 2011

@cmelica ja som tiez bola vonku ale s psikom no u nas je neskutocna zima brrr normalne sa mu cudujem ze chce ist von.Mam sa dobre boli moji rodicia tak sme pokecali.Dnes som len navarila obed s mm a pozerali sme telku a pritom aj kecali 😀

apolenka6
4. dec 2011

@tinka9075 fúú ,že až v Ružomberku od nás je to teda kus.... 😕 určite bude niekde v centre 😉 len keby bližšie 😀

tinka9075
4. dec 2011

@apolenka6 ja si tiež myslím a ked bude niekde v centre tak všetko pôjde za ním a Iscare v martine nečaká štastná budúcnost aj teraz vela kočiek chce odíst a ja odchádzam tiež 😉

apolenka6
4. dec 2011

@dasaa to je určite super počuť srdiečko ,pokladík 🙂 dakujem za podporu u zubára 😔 len nech to už mám za sebou...to zas budú sny ani spať dobre nebudem ako sa poznám 😨 a ľad? no skúsim...a ty nemôžeš teraz nič ked si tehotná brať ,že 😕 čo nevymysleli niečo pre tehotné?!? ved čo si majú dať ked ich niečo strašne bolí 😨

cmelica
4. dec 2011

@dasaa tu zas prsi 😒 take pocasie o nicom 🙂 ale ked som doma mozu aj tanky padat 🙂 🙂

dasaa
4. dec 2011

Babenky hlavne je ak ste spokojne s doc.Tomasom a verite mu tak to je potom jedno kde bude robit ci blizko alebo daleko 🙂

apolenka6
4. dec 2011

@cmelica také vianočné počasie 😀 😕 snehu sa asi nedočkáme 🙄

tinka9075
4. dec 2011

@dasaa presne tak za dobrým lekárom ludia pôjdu aj daleko 🙂

dasaa
4. dec 2011

@apolenka6 tiez su tabletky pre tehotne dokonca aj kvapky do nosa a to som o tom vobec nevedela az kym mi povedala susedka. 🙂 Viem ze paralen mozme tiez brat.Ale klop klop zatial som zdrava 🙂

tinka9075
4. dec 2011

@cmelica aj u nás prší chceme íst do Tesca len sa mi nechce ale musím sa premôct zajtra mi konečne dorazí práčka júj tak sa teším 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre