IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

si31si
5. dec 2011

@dasaa kôli čomu na genetiku? to ťa poslali z heliosu?

mirka2010
5. dec 2011

@apolenka6 ahojky, nieeee...rodicov mam nastastie len 5 km od nas...ale aj tak je to tazke...aj teraz som tu...lebo v novom domceku este nemame internet, ale uz mozno od zajtra budeme mat 🙂 tak tu budem medzi vami....🙂 ked som teraz tu, u rodicov, tak toto citim, ze je moj domov...30 rokov som s nimi....ale ja viem ze sa to zmeni....aj ked ja si myslim, ze budem mat dva domovy 🙂

mirka2010
5. dec 2011

@sijust ahoj mojinka, no ste vsetky zlatucke, ako so mnou prezivate moje stahovanie...velmi mi to pomaha...naozaj...momentalne som tu s nasimi, tak mi je dobre...ale ked pojdem domov, zase to na mna pride...moc placem....az mi je to samej luto kvoli malickemu....lebo ja som cele tehotenstvo vysmiata, spokojna a teraz ked mi je smutno a placem, tak aby sa to na neho neprenasalo....ale zvykneme si...a ty sa ako mas??? ako sa citite???

mirka2010
5. dec 2011

@zuzana151 mojka zlatuckaaaaaaaa........,myslime na teba a budeme ti mooooooooooooooooooc drzat palce....tak malicka pride na svet na MIkulasa???? ved to je nadhera!!!! tes sa, vsetko dobre dopadne a zajtra budes krasna a stastna maminka s nadhernou a hlavne zdravuckou malickou...budem moc na teba mysliet!!! a prosim daj vediet!!!!!!!!

zufalec80
5. dec 2011

Caute baby....neviem, ci som tu jediny chlap, ale uz som naozaj unaveny z toho ako sa nam roky nedari. Zienka je z toho na nervy a ja zacinam byt tiez. Co je zle, tak moj spg nie je idealny. Manzelka je nastastie ok. Citam tu o Heliose v Martine. Aku mate ralnu skusenost a uspesnost IUI? Zaujima aj to kolko to vsetko od prvej navstevy trva a kolko to stoji. Dakujem za odpovede. Uprimne blahozelam vsetkym, ktorym sa uz sen o babatku splnil a drzim palce tym, co su na tej istej lodi ako my doma. Myslime na seba spolocne. 😉

dadax84
5. dec 2011

Ahojte baby, zajtra 9:30 mam IUI, dufam ze pan Dr. Galo vykona dobru pracu 😀 😀 😀 , tak mi drzte palce, nech to dobre dopadne 🙂 Dam vediet ako som dopadla 🙂

mirka2010
5. dec 2011

@katy33 zlaticko, dakujeme za podporu....no, malicky to veru citi, ze nie je doma tam kde predtym...laska moja...vsak on so mnou vsetko preziva...laska nasa milovana....dnes som bola 1x sama doobeda, mm bol v robote a tam mi prislo smutno...ale mozno od zajtra uz budem mat aj tam internet, tak aspon s vami popisem a rychlejsie mi to prejde...a nebude mi tak smutno....a ako sa citis???? nas malicky uz vobec nekopka, uz len mi vlni brusinko poriadne, kolienko citim vzdy ked mi nim prejde po brusku...ja by som ho uz najradsej tak vypucila od lasky....🙂

dasaa
5. dec 2011

@bystroocka dakujem 🙂

mirka2010
5. dec 2011

vsetky moje kamossssky 🙂 pridala som nase najnovsie fotocky brusinka...tak ak chcete, kuknite do albumceku 🙂

dasaa
5. dec 2011

@dadax84 ahoj tak zajtra ti budeme drzat prsteky aby vsetko dobre dopadlo. 🙂

tinka9075
5. dec 2011

@dadax84 dobre to dopadne neboj budem na teba mysliet 🙂 🙂

dasaa
5. dec 2011

@mirka2010 krasne fotecky 🙂

dasaa
5. dec 2011

@tinka9075 este tu nebola majca55

dasaa
5. dec 2011

@cmelica halllooooo 😉

tinka9075
5. dec 2011

@dasaa už som chcela napísat že kde je dúfam že sa ozve 🙂

tinasc
5. dec 2011

@adikasala moja to je krásne, že cítite pohyby, je to niečo úžasné, krásne, tak pekne pohladkaj drobčeka aj za mňa 🙂

dasaa
5. dec 2011

@tinka9075 tak to aj ja dufam ze tu pride ale az tak nas @ majca55 nemusi natahovat 🙂

tinka9075
5. dec 2011

@dasaa no veru natahuje dost dlho asi s manželom oslavujú 🙂 🙂

tinasc
5. dec 2011

@zuzana151 moja veľmi na Teba budem myslieť, neboj sa, všetko dobre dopadne, zajtra budeš mať babulku v náručí, asi je lepšie, keď budeš mať sekciu, lebo je veľká, nebudeš sa toľko trápiť, verím že sa o Teba dobre postarajú, tak sa drž 🙂

apolenka6
5. dec 2011

@katy33 ahojček 🙂 no tak to mi skús dať ľahšiu otázku 🙄 neviem,čo by som spravila,či to nechať na prírodu,alebo to posúriť...ved uvidíš čo ti povie dr. na poradni 😕 😉 ale si myslím,že už to nemáš daleko 😅
tá naša pôrodnica je vraj zlá,ale robia to tam zdr. sestry ,čo počúvam ......a to je škoda ,nemuseli by sme chodiť rodiť mimo mesta a aj dr sú tam zmenení ....
počuj už máme v obchode aj detské oblečenie 😵 od 1roka ,peknučké sú niektoré ak pôjdeš okolo ešte nakukni 🙂 potešíš sa,len či ti nôžky dovolia.....a tlak 🙄 už nech to máš za sebou !!!

dasaa
5. dec 2011

@tinka9075 to je pekne ze oslavuju ale aj mi chceme vediet tu skvelu spravu 🙂

tinka9075
5. dec 2011

@dasaa aj ja by som už chcela vediet 🙂

apolenka6
5. dec 2011

@mirka2010 nech už máš skoro,net aby si nesmútila !!!! 🙂 a bola ,len veselá.......

tinasc
5. dec 2011

@katy33 tak ty posielaš malej zmrzlinu? 🙂 🙂 🙂 no asi sa hýbala, lebo ju to studilo 😀 nieže ti prechladne 😉 😉

dasaa
5. dec 2011

babenky genetika sa ako robi? 🙂

apolenka6
5. dec 2011

@tinka9075
@dasaa dievčatá možno jej nejde dobre net aj ja čakám na správičku ...mne tiež net dáko štrajkuje a ide pomaly 😠

dasaa
5. dec 2011

@tinka9075 ja tiez to je horsie cakanie ako na zaverecne skusky 😀

tinka9075
5. dec 2011

@dasaa presne horšie ako ked som robila vodičák 😀 😀

dasaa
5. dec 2011

@apolenka6 @tinka9075 alebo sa flaka a nas narokom natahuje 😀 😀 😀 😀

tinka9075
5. dec 2011

@apolenka6 ale nás necháva dlho čakat 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre