IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
26. dec 2011

@dasaa jasné ved som už bola dlho doma tak si to aspon užijem 😉

cmelica
26. dec 2011

@dasaa nie nemali..znamy ho nakoniec nekupili detom...si to rozmylseli,ze aj tyk by sa museli oni starat 🙂

dasaa
26. dec 2011

@mirka2010 my sme boli u svokrovcoch a potom sme isli k bratovi bo boli tam aj moji rodicia.A ako sa citis ?

mirka2010
26. dec 2011

@cmelica ahojky...no veru, malicky si maminku uziva zvnutra 🙂 a ja som stastna 🙂 herpes mi vcera odpadol, tak uz mam len taku ranku, tak som rada.....ale dnes ma chytila taka nadcha....ze lezim komplet cely den....a ake boli Vianoce????

dasaa
26. dec 2011

@cmelica tiez kamoska kupila detom psika a ona ho chodi vencit.A deturence stale pozeraju cez okno ako ich mama venci 😀 😀 😀

mirka2010
26. dec 2011

@dasaa tak pekne.....hlavne ze rodina je pokope 🙂 a ako sa citim??? nooooo, vies...sama uvidis na konci tehotentva...je to kazdy den nejako inak...a hlavne dost vycerpavajuce...a to ze ma este aj nadcha dnes chytila, tak som radsej lezala aj ked sme mali ist k rodine...ale zdravie je teraz dolezite, aby som malickeho rodila vyzdravena....a aky bol Jezisko?

cmelica
26. dec 2011

@mirka2010 juuuj zlatko na teba sa to niako nakopilo 😖 prajem aby ta to uz obchadzalo az do porodu a hlavne po nom,aby si si poriadne uzila malickeho 🙂 uz mate meno???
Vinoce boli super...sme si to s mm uzili vo dvojici a aj jezisek sa pochlapil 🙂 🙂
a u vas??

cmelica
26. dec 2011

@dasaa nooooooooo to su teda super deti 😀 😀 😀 a takto by to dopadlo aj u nich 🙂

dasaa
26. dec 2011

@mirka2010 urcite ta nadcha bude len jednodnova dobre robis ze lezis.Verim ti moja ja som tak teraz z naladou raz dobre a potom zle ☹ ale nastastie moj mm to chape.A aky bol u nas Jezisko no mirka mi uz sme dostali s mm krasny darcek pod stromcek nase malicke aj ked este sme len na zaciatku ale je to pre nas najkrajsi darcek 🙂.Dostali sme veci na obecenie a drogerku ale najkrajsie bolo to ze sme ako rodina boli pokope 🙂

dasaa
26. dec 2011

@cmelica ved aj u nas je to tak uz teraz chodim len ja s psikom vonku

mirka2010
26. dec 2011

@cmelica no u nas to bolo take mile, pokojne, s rodicmi a bratom s priatelkou...bolo to krasne...vcera sme mali sviatocny obed u nas na domceku, vyskusali sme prvy krat jedalensky stol, aj mycku, tak sme sa vytesovali, hlavne ze sme boli vsetci spolu....no, ale dnes ma stve to prechladnutie, ja verim, ze ma to nechyti viac, tfuj, tfuj, tfuj....lebo chcem byt fit na porod...uz viem, ze budem musiet byt velmi silna....🙂

mirka2010
26. dec 2011

@dasaa presne tak...najkrajsi darcek je pod srdieckom....aj pre nas samozrejme 🙂 ved to bol ten najvytuzenejsi darcek na svete...aj pre nas...a urcite pre mnohych inych tiez 🙂

dasaa
26. dec 2011

@mirka2010 a malinke ako sa ma?este ides do poradne alebo uz nie

cmelica
26. dec 2011

@mirka2010 no veru nie je nad to ked je rodina spolu...my sme mali dnes u nas obed s nasimi ,so sestrami a buducim svagrom 🙂
a veru tfuj tfuj tfuj az ta toco najrychlejsie prejde 🙂

cmelica
26. dec 2011

@dasaa no pokial su neni deti,nic ine ti neostava 😀 pre deti je to tak hracka na 2 dni a poviem ti,ze ja by som v byte hava nechcela a ani mm...

dasaa
26. dec 2011

@cmelica zalezi ake deti su.Mam vela kamosiek co maju aj deti aj psikov a uz som aj par krat videla ako deti vencili psika.No ja som zvedava ako to bude potom ked budeme mat babo 😵

dasaa
26. dec 2011

@cmelica budes pozerat panelak ? ja ano

tinka9075
26. dec 2011

@cmelica
@dasaa babulky ja by som si bez psíka ani nevedela predstavit život 😉

dasaa
26. dec 2011

@tinka9075 no mi nie co hovor nasi ho mali na jeden den koli pizzerke a ked sme prisli domov v noci tak to take divne bolo.Nikto ta neprivital rano ta nikto nebudil take divne to bolo fakt ze hned som isla k nasim po neho.A ked som prisla k nasim joooooooj tak to bolo radosti 😀

tinka9075
26. dec 2011

@dasaa presne tak ved ked prídem z roboty už ma vítajú a ráno ma budia lebo potrebujú íst von no bolo by také ticho keby som ich nemala 🙂 ja som od malička domov nosila psíkov a mačky 😉 😉

apolenka6
26. dec 2011

@adikasala 😔 😔 tak si nám ochorela? 😕 prajem skoré uzdravenie ,no neviem či aj na mňa niečo nelezie 😒 uvidíme-dala som si za jeden ,že vypáliť 😲 fuj domáce 😖 ,ale pálilo verím,že zaberie ....zajtra do roboty ,ale aj som rada,lebo doma len hádžem do seba ako do šrotovníka .... 😝

apolenka6
26. dec 2011

@mirka2010 no aspoň ťa domov pustili a nemusela si tráviť Vianoce v nemocnici 😉 😝 ja som ,len zvedavá kedy mládenec vykukne na svet a myslím,že to bude každú chvíľu 😕 😉

cmelica
26. dec 2011

@tinka9075 ked si clovek zvykne bez hafana tak uz potom je tazko znova zacat...my sme doma mali ,teda aj mame sucku a dnes bola aj u nas...no mm len kukal kde vsade si lahyna 🙂 🙂
@dasaa jasne,ze budem...bez toho my veru nebudeme...ak nestihneme kuknut v TVtak potom na 2 den na nete 🙂

apolenka6
26. dec 2011

@cmelica
@dasaa
@tinka9075 no mne Ježiško priniesol krásnu voňavku po ktorej som túžila ,len je drahšia tak tam Ježiško investoval 😵 a drobné veci drogéria,spodné prádlo ...aj vy ste také napapané aj ked moc nejete ?!? 😨 tuším aj voda ma zaplňa 🙂

tinasc
26. dec 2011

@adikasala dúfam, že sa čoskoro z toho dostaneš a vyzdravieš, je to patália takto cez tehu ochorieť... nech si čoskoro zdravučká 🙂

dasaa
26. dec 2011

babenky @cmelica @tinka9075 budem koncit.Prajem vam pekny vecer a dobru nocku.
A este nie co aby ste toho mali este viac suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuuuup
suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup suuuup k vam 😉 😉

tinasc
26. dec 2011

@mirka2010 hlavne že si v poriadku ty aj bábo, super, že ťa pustili na vianoce domov, veru bolo by to na oštaru a ešte aj v nemocnici, tak by si sa len zhrýzala... tak nakoniec si mala pekné sviatky... a tých zvukov z pôrodnej sály, o tom ti poviem len toľko, keď som rodila ja, tak mi deň na to hovorila jedna mamička, čo rodila v ten istý deň, že ja som také zvuky vydávala, že musela mužovi povedať, nech zavrie dvere, že to nemôže počúvať 😀 tak som sa potom aj hanbila, ale ja som mala trochu ťažší pôrod, tebe to pôjde ako po masle, ten pocit, že počuješ plakať dieťatko po narodení stojí za to a v tej chvíli zabudneš na to, že si rodila 🙂

tinka9075
26. dec 2011

@apolenka6 tak ty si musela poslúchat Ježiško ti spravil radost 😉

tinasc
26. dec 2011

@apolenka6 ahoj, mne Ježiško priniesol nový notebook, som sa tešila, už tu do neho ťukám už dva dni 😉 a ten najväčší darček, ktorý si želám, no dúfam, že bude do ďalších Vianoc 🙂 verím tomu 😉

tinka9075
26. dec 2011

@dasaa ahoj dobrú nocku vírusiky mám a schovám 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre