IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
30. jan 2012

@majca55 je pekny moja ako chceli ved budete ho mat 🙂

renka5
30. jan 2012

@majca55 ano pojdeme hned ako nam daju vediet.Dufam že to bude už v februari 😉

majca55
30. jan 2012

@dasaa moja dáme si len jedno 😵 mm hovorí naozaj pekný kočík aja že nám stačí jedno 😵 ale my sme mali červeno-čierný 😵 dnes je tá relácia dobrá

dasaa
30. jan 2012

@majca55 moja budem koncit idem sa najest a trosku si lahnem.Tak sa mi zatial maj pekne a prajem ti pekny dnicek 🙂

dasaa
30. jan 2012

@majca55 sem tam si to pozriem ale mas pravdu dnes sa to oplati pozerat 🙂

janula123
30. jan 2012

@cmelica Ahojky, čiaročky krásne silnejú. 😵
Krása.
Tak zajtra ideš na krvičku a sono?
Ty berieš Calibrum Babyplan?
Ja som ho brala prvé tehu. No bylinkárka ma pred ním varovala, že ho nemám užívať.
A aj jedna kočka mi spomínala, že jej lekárka jej ho neodporúčala.

tinasc
30. jan 2012

@yvi83 1 ráno, 1 večer... tak som brala ja... dve naraz by sa asi nemali brať 🙂

majca55
30. jan 2012

@renka5 a ty si tiež v helíku som zabudla?

majca55
30. jan 2012

@dasaa tak si len odychni ajja už idem papa 😵 😵

renka5
30. jan 2012

@majca55 ano pri Gatovej 🙂 tak dufam že sa tam stretneme 😀

majca55
30. jan 2012

@renka5 vau no jasne zabudla som 🙂 kedy presne si podala žiadosť?ja dúfam,že si vo februári pojdem už pre protokol 😵 potom si napíšeme kedy ideme a isto sa tam stretneme

yvi83
30. jan 2012

@tinasc dufam ze som tym ze som dva dni zobrala naraz nic nepokazila 😠 ...dakujem 🙂

renka5
30. jan 2012

@majca55 mne to mala podat Gatova minuli tyžden pondelok tak dufam že koncom februara nam daju vediet 🙂

tinasc
30. jan 2012

@yvi83 ale tak už sa netráp a zajtra zober ráno a večer... dnes už nechaj tak a zajtra zober na dvakrát 😉

majca55
30. jan 2012

@renka5 to určite príde ja tam tiež asi tak ku koncu februára pojdem 😵 idem moja už budem tu až večer pa pekný den

katkaveseleniova
30. jan 2012

Tak mňa čaká o niekoľko dní laparoskopia. Dosť sa bojím, ale viem, že je to nevyhnutné. Pravdepodobne mám nepriechodné vajíčkovody. Mohla som ísť aj na prefuk, ale moja gyn. mi jednoznačne odporučala laparku, kvôli tomu, že sa dá, čo to poupravovať a odstránič, ak nájdu niečo, čo tam nepatrí....iba toho uspania sa bojím....potom snáď sa začne daríť a raz budeme 3ja

silvik1
30. jan 2012

@majca55 ahojky. tak mi po telefonáte potvrdili čo mi vravel lekár. mám 7 veľkých folíkov a neodporúča IUI dokonca ani "domáce IUI". takže tento mesiac to nechám tak. idem k nemu na konzultáciu, že čo ďalej, aby sa to neopakovalo.

ursula5
30. jan 2012

@janula123 prečo Ti neodporučili calibrum baby plán ja ho beriem tiež a doktorka nenamietala 🙂

silvik1
30. jan 2012

@katkaveseleniova ahoj. absolvovala som laparku v novembri. tiež som sa bála, nikdy predtým som nebola uspaná dokonca som ani nikdy neležala v nemocnici. ale prežila som 🙂 to uspanie bolo nakoniec úplne v pohode, preberanie je trošku zvláštne (pocit, ako keby Ťa niekto budil z tvrdého spánku), ale potom ma znovu nechali spať. určite to zvládneš. držím palce 🙂

yvi83
30. jan 2012

@katkaveseleniova Ahoj ..ja som tiez po laparoskopii , teraz chceme ist na 1 IUI, neboj, prejde to rychlo, ja som bola v jednodnovej chirurgii a na 2 den som uz bola doma...vsetko v poriadku...drziim palce 🙂

michelitta
30. jan 2012

@ursula5 Katik ahoj,no ja uz som to davnejsie citala,ale tak to je velmi indi-vindi,hlavne vela salatov papaj a kup si radsej cisty acidum folicum.. to co je v zbytku tych liekov je len zbytocny humus :- ( https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/calibrum-baby-plan-pomohol-niektorej-otehotniet/

sijust
30. jan 2012

@cmelica hcg nad 200?moja,ked si mala // na 8den,budes mat okolo 1000ky...uvidis... 😉

cmelica
30. jan 2012

@sijust cozeeeeeeeee???ved to je ako pri dvojkach,ci??ty si mala kolko???

sijust
30. jan 2012

@tinasc moja,uzivaj cistu kyselinu listovu-acidum folicum,nepotrebujes nic ine...ja som si davala vitaminy len prvy trim kazdy druhy,treti den...a potom mi to dr zatrhla ze naco?ze to neni treba...

sijust
30. jan 2012

@cmelica 980 😀

cmelica
30. jan 2012

@sijust krasa 🙂 🙂 🙂 🙂 uz som sa zlakal 😀 😀

sijust
30. jan 2012

@ursula5 toto je moja este jeden z takych menej strasidelnych snov...tie dalsie tu nejdem ani rozoberat...horor...🤐 tak nakupovanie je velmi prijemne...handriciek vela netreba,drobcek z toho rychlo vyrastie...ale kocik uz riesim poctivo...a mam z neho hlavu v smutku...aby som vybrala dobre 🙂

cmelica
30. jan 2012

@tinasc ja beriem terat kyselinu listovu a tak kazdy 2-3 den ecko 🙂

sijust
30. jan 2012

@cmelica moja,ved 200ky byvaju po IUI...a ak by boli dvojky,tam by to bolo cca 1800 a vyssie...mate v rodine jednovajecne?

sijust
30. jan 2012

@dasaa to som rada,ze sa mate dobre 🙂 je to take mile,ked drobceka citim a hlavne ma to ukludnuje,ze je zivy...aj ked je hlavaty uz teraz,nema rad,ked lezim na chrbte...ide mi z bruska vyskocit 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre