IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
22. feb 2012

@cmelica 🙂 🙂

jovanka81
22. feb 2012

caute baby 🙂 ako????ja dnes 9DPO.....pocty nijake, este vcera ma dost bolelo brusko, pichalo ma v nom , ale dnes je klud....citim vajecnik.....no, som zvedava....dal by Boh ...valentinske iUI 😉

buba13
22. feb 2012

@cmelica hihi, ze maju navrch 😀 dobre si ma pobavila moja 😀 😀 😀 ja to tu tak sledujem kedy kto dalsi. ale neviem ci stiham vsetky. tak sa tu toho vela popise. a nikdy neviem v ktorej konverzaci je to tam zahrnute, ze ja babula tehotna 🙂 mas sa inak dobre? mas aj nejake chute?

majca55
22. feb 2012

@buba13 dakujem dobre ty si ale šikulka ako pracuješ 😵 ja o týžden začínam užívať lieky a o dva začínam stimulovať jupíí 😵

majca55
22. feb 2012

@jovanka81 držím palce kedy testuješ?

kostickabonnie
22. feb 2012

@buba13 inak, smotanova torta je tiez u nas TOP, asi ju tiez stihnem pripravit zajtra doobeda. Neviem ci sa da odhadnut, kedy sa to zlomi a pride nesustredenie alebo rezignacia. 😖

buba13
22. feb 2012

@majca55 aaale co sikulka. taka som lemrava ako lemra. volakedy aj viac som porobila... ale tak ja som sa vcera tak zapotila ako uz dlho nie pri tom opravovani 😀 jeeej tak super. budem na teba stale mysliet. som rada, ze sa tesis. velmi ti to prajem 😉

jovanka81
22. feb 2012

@majca55 netusim, ani sa mi moc nechce...... ale ked, tak asi o tyzden 😵

buba13
22. feb 2012

@kostickabonnie no ja mam rada skoro kazdy zakusok, ale mm nie je nauceny na taketo dobre kolaciky. mamina mu nepiekla. len kupovala vseliake zlepene kolieska. ale takou genialnou cokoladou a keksami neohrdne. ale samozrejme, ze si da raz a potom nemusi 😀 kolko sa uz snazite o mimi?

majca55
22. feb 2012

@buba13 dakujem ti strašne tomu verím 😵 😵

kostickabonnie
22. feb 2012

@buba13 my sme tomu nechali volny priebeh od roku 2009, cize nechraneny keksik, no a ked to neslo rok-dva, tak som to zacala riesit s lekarom a v centre sme boli prvykrat v auguste minuleho roka...takze vyzera to, ze zaciname 4-ty rok

buba13
22. feb 2012

@majca55 aj ja! zvladnes to! si predsa zena 😉 😀

buba13
22. feb 2012

@kostickabonnie fuha dlhe roky. a zisitili ti nejake problemy ci skor muz ma problem? my sme sa zacali snazit 04/2009 a prvy krat sme isli do centra 03/2011. vyborni odbornici su tam. a hlavne moja doktorka. a do akeho centra chodite?

cmelica
22. feb 2012

@buba13 hej mam sa dobre teda fyzicky ale ten strach je strasne veliky az mi neda spat...len sa kontrolujem a to neni dobre 😝 😝 😝 chute zatial ziadne a ani nic zvlastne som nezachytila...len spim viac sa mi zda ako predtym 🙂 a ty???

majca55
22. feb 2012

@buba13 jasne moja my žienky vydržíme veľa 😵 😵

cmelica
22. feb 2012

@jovanka81 jeee tak zachvilku budu na testiku krasne // 🙂 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵
ako sa citis??

buba13
22. feb 2012

@majca55 jasnacka! 😉

buba13
22. feb 2012

@cmelica tak to je super, ze sa tak citis. ale neboj ten strach prejde. mna to tiez dlho drzalo. nepriznavala som to. ale nejako som si povedala, ak mame mat babenko, tak naco strach 🙂 a spala som ako dudek 🙂 ani ja nemam ziadne chute. len stale to ovocie a zeleninu do seba rvem. velikansku chut mam na ne. 😉 jaaaj aj ty mas spavu nemoc. to je normalne. ked mozes tak pekne spinkaj. doteraz sa mi to nezmenilo. radsej poriadne oddychnut si, nez sa premahat byt hore a vecer nevladat, ked chcem pozriet nejaky film 🙂

kostickabonnie
22. feb 2012

@buba13 boli sme 3x v GF (2x na IUI) a uz tam nikdy nevkrocime, nepacil sa nam pristup. Ja mam priechodnu len jednu stranu a prolaktin udrziavam v norme tabletkami. Mm mal normozoospermiu kym sme neprisli do centra, tam mu 3x vysiel zhorseny spg (nie velmi vhodny na uspesne IUI, napriek tomu nam odporucili 3 pokusy). Urobili sme len dva, pri oboch som mala na 7.den krce a spinenie (to mavam aj v inych nie vsak vsetkych cykloch pocas roka, ale ani jeden z mojich 5 gynekologov neprisiel na pricinu). a v GF som to neriesila, lebo tam som dostala odpoved, ze niektore zeny spinia pred MS a musia si na to zvyknut a tiez sme sa nedozvedeli konkretne parametre posledneho spg, lebo som vraj bola vystresovana a nedavala pri vklade pozor, co mi hovoria. No comment.
Takze teraz mam šiesteho gynekologa v poradi a absolvujem v tychto mesiacoch dodatocne vysetrenia - genetiku, imuno a hematku, pretoze ja som presvedcena (a nikto iný), ze problem je asi s uhniezdenim oplodneného vajíčka, teda s autoimunitou. Tak sa tesime v marci do Prahy a v maji uz budeme vediet, ci je to naozaj tak.

jovanka81
22. feb 2012

@cmelica nijak vynimocne, teraz asi hodku sedim a zase ma boli v brusku...dost vyrazne...akoby pichavo

cmelica
22. feb 2012

@buba13 ved snazim sa na to nemysliet ale po tej skusenosti a nemocnici je to tazke...len sa kontrolujem 😝 😝
ale sned je vsetko v poriadku a zajtra bude dalsia fotecka do zbierky 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
22. feb 2012

@jovanka81 juu ,ze by sa drobcatko zahniezdovalo?to by bolo supeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂

jovanka81
22. feb 2012

@cmelica hmmm, bolo,bolo, ale uz si nic nenamyslam ☹ pre istotu, radsej mile prekvapenie ako naivne sklamanie

cmelica
22. feb 2012

@jovanka81 ano moja ti verim,ze to takto beries,ale bolo by to supeeeeeeeeer a ja to mooooc drziiiiiiiiim palceky 🙂 🙂 🙂

buba13
22. feb 2012

@kostickabonnie mne moja teta GF neodporucala. Ona tam pozna lekarov, tak si k nim vie aj dovolit co to povedat. Hned mi povedala, ze nech idem do Iscaru tu v BA. Naozaj pristup aky som nikdy nezazila! Parada! No mne zistili tiez nejaky divny prolaktin, ale nastastie mi ho zle vycislili v labaku a brali mi ho okolo obeda co sa vraj nema. fuha! a to rovno na IUI pri tejto diagnostike. Nevies ako sa volal lekar u koho si bola? No to uzasne ti vysvetlili preco spinis. To su odbornici! Do kelu toto mi ani nehovor. Nedavala si pri vklade pozor. Ved to je strasne sa pri vklade sustredit co i len na bitie svojho srdca a udrzat ho v klude a nie to este davat pozor ake hodnoty ti hovoria. Verim, ze konecne tento lekar pride na pricinu. Velmi ti drzim palce. Mate dlhu komplikovanu cestu, ale za babenko sa oplati bojovat. ach az do Prahy pojdete...

buba13
22. feb 2012

@cmelica aj ja sa tesim na fotecku a uvidis ako krasne sa zacnete formovat. hlavicka bude vidno a aj dalsie organy na NT ultrazvuku. my sme cumeli ako puci. krasne prostredie u Kocha a ten lekar jedna basen. vsetko vysvetlil. mravenciu robotu si urobil a poctivo. aj tie oblicky poriadne pozrel. u mna je to geneticky dane, ze mam len jednu... tak sa na to zameriavame

cmelica
22. feb 2012

@buba13 super,ze si vas tak poriadne pozrel 🙂 🙂 🙂 tyky ma byt kazdy lekar 😀 no ja som zvedava na zajtra,co nam pekne ukaze sono 🙂 🙂

kostickabonnie
22. feb 2012

@buba13 ja som si vybrala dr. Stenovu, ta mi pri 1.IUI ako aj pri konzultaciach vysvetlila kazdu hodnotu spg, no pri 2.IUI bol dr.Harbulak a ten mi nepovedal ani mäkke f. A tie laborantky, co tam pri zakroku pobehuju, rozpravaju uplne nieco ine a vsetky naraz. Novy lekar hovori, ze ak bude treba, tak mame ist do Heliosu MT. A tie zavery o spineni mam tiez od dr. Stenovej. Ine je predmenstruacne spinenie, ked zacne pred mrchou a mrcha priamo nan nadvazuje, to moje sa postupne strati za 3-4 dni, potom 2-3 dni ok a az potom pride mrcha. A do Prahy sa tesim 🙂 urobime pekny hoci abstinujuci vikend a mozno sa dozvieme pricinu.

dasaa
22. feb 2012

@buba13 ahoj moja mam sa dobre a malicke tiez🙂
@cmelica som doma len mm ma volno tak sem tam sa flakame a chodime po navstevach 🙂 @majca55 @mirka2010 @sijust @tinka9075 ako sa mi mate?
Babenky moje tak uz vieme co cakame dnes sa nam krasne ukazalo cakame dievcatko a je zdravucke 🙂 🙂

cmelica
22. feb 2012

@dasaa JUUUUUUUUUUUUUU moja tak vy uz ste boli na sone?????supeeeeeeeeeer tesim sa s tebou mooooooc 🙂 🙂 🙂 🙂 gartulujem 🙂 a meno??????????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre