IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
27. mar 2012

@cmelica zlatko,nebojkaj nic...vsetko bude dobre...drobcek bude zdravy ako buk 🙂 dufam,ze sa mas dobre...ze ta nic neboli ani netrapi 🙂

sijust
27. mar 2012

@dasaa babulky nase,tak ako sa mate?vy ste mali uz kontrakcie??dufam,ze po liecikoch bude vsetko ok a ze sa budete mat dobre... 🙂 na cukor test idete kedy?pohladkaj za mna Simonku,ze ju kamaratka pozdravuje 🙂

cmelica
27. mar 2012

@sijust ahoj moja!!AKO SA MATE??? co mate nove??juuj ale ti tie tt pribudaju jedna radost 🙂 🙂 🙂
dakujem,dufam v to,ze bude vsetko v poriadku a drobcek nam rastie tak ako ma 🙂 a citim sa ako netehulka 🙂

majca55
27. mar 2012

@sijust dakujem moja zlatá a vy dve sa máte ako?Stelinka poslucha maminku? 😲 😲

sijust
27. mar 2012

@mirka2010 zlaticka nase,ako sa mate?ja som ti nepisala,ze som bola v nemocke?ako je toto mozne?! 😒 prepac moja...bola som,pred dvomi tyzdnami na tom zatazovom teste a tam sa ma dr.pytala,ze ako sa mame,ci nas nieco netrapi...tak som sa jej spytala,ze ci je mozne,ze tak nizko citim pohyby,ked mi na 4D dr povedal,ze je mala nizko...ona mi spravila sono,ze to,co citim je tvrdnutie bruska a ze hrozi predcasny porod,ze mala tlaci na krcek,ze musim ist hned do nemocnice...ja som myslela,ze zomriem v tej chvili...neskutocne som bola vystrasena ☹ este dobre,ze tam bol mm so mnou,tak sme isli pre veci a zaviezol ma do nemocnice...4dni som im marne vysvetlovala,ze mna nic neboli,ze mi brusko netvrdne...pchali do mna venozne magnezko,ze som bola takmer bez tlaku...zacali mi davat utrogestan...jemine,potom konecne moj dr.na zaklade vsetkych vysetreni zistil,ze malinka je sice nizsie,ale branka je zavreta,ani nenalieha na porodne cesty, je uplne v poriadku a dokonca nemusim mat ani kludovy rezim...tak som mala aspon predporodny kurz 🙂 som si zistila co a ako a som spokojna,ze je vsetko ok a ze budem rodit v dobrej nemocnici...test na cukor dopadol ukazkovo,tak ma to ukludnilo,ale zase min.piatok sa mala cely den nehybala,velmi som sa bala...pre mna je tehotenstvo strasne stresujuce...cim viac mam informacii,cim viac sa robi testov a uzv a neviem co,tym je to podla mna horsie 😒 a vy ako?robite pokroky?posielame pusinky 🙂

sijust
27. mar 2012

@cmelica veru pribudaju zajtra zaciname 28tt....leti to ako voda,ale uz by som bola najradsej keby ten cas uz nastal a malinka bola s nami... 🙂 inak vsetko ok,mame sa dobre...vybavicka nachystana,postielka umiestnena,kocik objednany...uz sa len gulame a priberame a tak 😉

sijust
27. mar 2012

@majca55 dakujem moja,mame sa fajn...aj okna som umyla 🤐 😉 Stelli poslucha,kym nezavadi o mechur,tak je vsetko ok 😀 mas strach pred opu?ci ani nie?juj moja,uz sa to krati...super pocit,vsak? 🙂 velmi ti to prajem

cmelica
27. mar 2012

@sijust juuuj a ty uz mas aj vybavicku hotovu ???teda riadne sikovna si 🙂 ja sa bojim co i len na veci pozriet 😝 pockame si az po testikoch a po velkom sone 🙂 a kocik ste aky objednali???

majca55
27. mar 2012

@sijust dakujem a strach mám ale ztoho aby tam niečo bolo a hlavne boli dobre a kvalitné 😝 tak ma už všetko tlačí išla by som aj dnes už 😀 😀

kostickabonnie
27. mar 2012

@majca55 super, budem na teba zajtra mysliet, nech vsetko dobre dopadne 😉 😉 😉

majca55
27. mar 2012

@kostickabonnie dakujem moja 😵 😵 ty mi potom napíš aké máš výsledky ked ti prídu 😉

kostickabonnie
27. mar 2012

@majca55 jasnačka 😉 genetika a hematka uz buducu stredu a potom este dva tyzdne na vysledky z prahy 🙂 celkom rychlo to leti...je sice škoda, že sa počas čakania nestal žiaden zázrak, ale čo už, asi tam fakt niečo bude, keď to nejde 😒

majca55
27. mar 2012

@kostickabonnie ked ti povedia a nepojde to ináč pojdeš teda na IVF? 😨

sijust
27. mar 2012

@cmelica ja som tiez zacala az okolo 5teho mesiaca...ale ja ani nejako extra nekupujem,moja mamina sa ide zblaznit,hovori o sebe,ze je babka cakatelka 😀 kocik sme nakoniec objednali roan 4runner vo farbe sand beige,ta farba bola problem,lebo dostupne su take kriklave farby a nam sa to moc ee 😒 tak musime cca mesiac cakat...nasla som nan diskusiu na ceskej stranke,zienky su z neho nadsene...tak skusime...dufam,ze budeme spokojni...tu cortinu nechcem,lebo za tie peniaze sa nedaju polohovat nozky 😖

cmelica
27. mar 2012

@sijust no veru je cas este na nakupi...moja sestra sa uz nevie dockat ked jej dam zelenu na nakupi 🙂 je v anglicku ,tak tam asa da nakupit vselico a hlavne za menej 🙂 🙂
pekny kociarik ste si vybrali 🙂 🙂 🙂 niektore kociky su az moc drahe na to co vsetko obsahuje vybava...nam sa zatial paci ten co mam v albume ... mm ten sedy strasne,,,no uvidime co nakoniec kupime 🙂

kostickabonnie
27. mar 2012

@majca55 asi ano, aj ked neviem, ci to zvladnem 😖

mirka2010
27. mar 2012

@majca55 mojinka, tak naozaj mooooooooooooc drzime palceky...to bude radosti, ked pojde fazulka do bruska, alebo fazulky? uz to mate premyslene...zajtra budeme na vas mooooc mysliet a dajte nam o sebe vediet, dobre???? papa a cmucik

mirka2010
27. mar 2012

@sijust ahoj zlaticko nase...tak vy ste takto boli v nemocici???? a my sme o tom nevedeli...to nas musite pekne informovat o vsetkom, vsak tak to s avami vsetko prezivame...hlavne ze ste v poriadku a malicka je krasne u maminky...nebojkaj, vsetko je a bude dobre...malicka si pekne u maminky pocka na svoju chvilu tak ako sa ma minimalne do 40tt 🙂 aj moja maly bol dost nizko, ale nie az takto, ze by ma hospitalizovali....a to ze si necitila pohyby...tak hmmmm, to muselo byt strasne...verim, ze si z toho poriadne bola vystresovana, kto by nebol???? ale vies, babatka spinkaju aj 20 hodin v brusku, takze mozno sa aj hybala, ale tak malinko, lebo si hovkala a mozno bola tak otocena, ze kopkala akurat na miesto kde je placenta a ty si to necitila...no vselico moze byt...hlavne treba vzdy zachovat klud a skus ju aj troska pobudit, ked ju necitis...aj ja som to robila...lebo ja som bola zvyknuta, ze maly vzdy rano so mnou vstaval...a ked sa stalo ze este spinkal, tak som ho drmala, len nech pekne vstane...a on vstal...bol uz v brusku uplne ukazkovy, poklad nas milovany...🙂 posielame boztek a pekne nam piste 🙂 cmucik

tinasc
27. mar 2012

@majca55 keď som išla na prvý test na 10 deň, tak už som kašlala... a drží sa ma to doteraz... dúfam, že sa z toho skoro dostaneš 🙂

sijust
27. mar 2012

@mirka2010 zlatik,ved nasa tiez nie je tak nizko,aby som musela byt hospitalizovana...len ma moja dr.vyplasila,som sa triasla ako osika...ja som sa len tak pre zaujimavost pytala,ci to mozu byt pohyby a spustila sa lavina...ved keby bola tak strasne nizko,tak mi nakazu kludovy rezim a hore nohy...ale tak zase na druhej strane som rada,dobra skusenost,vsetko vysetrili,zistili,ze som trosku anemicka...ale inak sme ok 🙂

sijust
27. mar 2012

@cmelica ano,videla som,pekny kocicek mate vybraty 🙂 tento nas ani nebol drahy...3set 500€ co je uplne super cena...ale ako jediny splnal vsetky parametre...mne sa pacili aj ine,aj by sme zaplatili viac,ale boli pre nas nevhodne...tak snad budeme spokojni...aspon do toho roka a pol...

majca55
27. mar 2012

@mirka2010 moja dakujem cmuky Maroškovi posielam a jasne že dám vedieť hned ako budem mocť 😵 aj vám pekný dník 😵

majca55
27. mar 2012

@sijust moja aký pekný kočík ste si vybrali 😵 😵 a farba tá čo je na obrázku či iná?

majca55
27. mar 2012

@kostickabonnie moja neboj zvládneš zas až také zlé to vobec není 😵 😵

mirka2010
27. mar 2012

@majca55 zajtra na vas moooooc myslime 🙂

majca55
27. mar 2012

@mirka2010 ďakujem vám mooooooooooooc 😵 😵

apolenka6
27. mar 2012

@majca55 Majka zajtra tiež budem na teba myslieť 😵 držím palčiská 🙂

dasaa
27. mar 2012

@tinasc dakujem moja za podporu 🙂

dasaa
27. mar 2012

@majca55 trosku viac som popratala ako som mala a hned mala dala o sebe vediet.dakujem budem davat na seba pozor 🙂

majca55
27. mar 2012

@apolenka6 dakujem moja zajtra budem informovať ako som dopadla 😵 😵 ako sa máš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre