IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
3. máj 2012

@kostickabonnie nie tampony som neskúšala ,len ja mám obavu,že pretečiem a neviem si predstaviť výmenu tamponu v robote ,na to treba asi čas a kľud 😕 🙂 ...možno raz to vyskúšam 😝

apolenka6
3. máj 2012

@majca55 určite nebudeš 9. mesiacov mrchu mať !!! VER!!! 😉 😉 😉

apolenka6
3. máj 2012

No a mňa čaká "milá" návšteva u zubára 🙄 za hodinku sa už budem pozerať vrtačke na zúbky ,alebo skôr ona mne 😖 ,no nič idem si ja pekne zuby umyť a jedéém .....
pekný deň prajem

buba13
3. máj 2012

@tinka9075 ahojcek, teeeda mrsisko jedna. vymysla! ako sa inak mas?

ursula5
3. máj 2012

@petuska123 jéj tak už na materskej, ale to rýchlo prešlo, tak sa pekne držkajte a drobček nech pekne ešte vydrží až do konca 😉

tinasc
3. máj 2012

@adikasala tak držím palce, nech je všetko ako má byť 🙂 🙂 budeš mať na mamičkovanie krásne počasie, mne sa malá narodila v októbri, už bola zima, tak sme viac trčali doma a teraz ma čaká to isté 😀 ale hlavne že bude, je mi jedno aj v decembri by to mohlo byť 🙂

mirka2010
3. máj 2012

@cmelica tak chlapceka citis??? ja som maroska citila, teda ze to bude chlapec od uplne sameho zaciatku...ked som si ho predstavovala, tak len chlapcek sa mi vzdy zjavoval...a v 14tt to uz bolo aj vidno...a o 18 tt som ti uz pisala...gilinky plavali a moj mm stale, ze ci sa sono nemyli 🙂 tak mooooc chcel dievcatko....a teraz....to je taka laska ze si ani nevie predstavit ze by to Marosko nebol...je to veru ten najvacsi poklad na svete...nasa laska milovana...🙂 tak sa tesim, ze ci Marosko odovzdal stafetu kamosovi, alebo kamoske 🙂 inak sa citis ako???

sijust
3. máj 2012

Ahojte dievcata,ja som bola vcera na pohotovosti,hrozne ma hrdlo bolelo,nemohla som prehltat... 😒 dr.mi chcela dat penicilin a ibalgin!!! som to odmietla...viem,ze sa penicilin v tehu moze,ale povedala,ze tam nie je az taky zapal,tak pchat atb do seba urcite nebudem a tym ibalginom to uplne zaklincovala 😔 tak som tam nemusela ani ist,nakoniec som si v lekarni kupila Bioparox,je to velmi dobre,uz hrdlo prestava boliet a natieram si krk octanovou mastou,previazem nahriatym salom-to je uplny zazrak...sice v tomto teple s tym salom je to chrumkave,ale vydrzim 🙂

dasaa
3. máj 2012

@cmelica Ahoj mame sa dobre len tie horucavi su pre mna hrozne a to nie je este leto 😀.Mala som bolesti na lavej strane ale polezala som si 8 dni v nemocnici davali mi infuziu a aj lieky a preslo to behom 3 dni.Ale pre istotu si ma tam nechali.Ked som bola v nemocnici tak pred odchodom mi robili sono tak som chcela fotku ale dr.mi povedal ze on nema 3D a ze na normalne sono ako fotka je uz malicka velka.V pondelok idem na kontrolu tak som zvedava co mi povie dr a uz by som aj chcela fotku malickej.Malicka je kludna sem tam zakope ale to asi koli teplu.Moja a uz viete co to bude? 🙂 🙂 🙂

sijust
3. máj 2012

@cmelica citis chlapceka?tak ako ja na zaciatku 😀 a gulky nikde... 😀 a pohyby este nic?hladkame brusko 😉

dadax84
3. máj 2012

@cmelica Ahoj, mam sa fajn, prave sme dorobili kurenie v nasom novom domceku, tak som z toho velmi stastna, a manzela urcite neudrzim doma, praca vola (tyzdnovky), je to tak strasne zlozite.......... ze uz na to nemam ani slov......

dasaa
3. máj 2012

@sijust Ahoj tiez som brala bioparox a mozem povedat mne to velmi pomohlo.Akurat mi hovorila vcera kamoska vraj je chripkove obdobie ze ona bola z mamkou u lekara a ze lekar jej povedal ze je nie co nenormalne kolko ludi je chorich.Dobre si urobila ze si odmietla tie lieky co su nenormalny ved vedia ze ibalgin sa nesmie pouzivat ach lekari nasi 😖

dasaa
3. máj 2012

@kostickabonnie Ahoj tak ako bolo v Heliku cakame na info a myslime na teba 🙂

dasaa
3. máj 2012

@buba13 tak aspon uvidime malickeho.No ja zase ked nemam fotku malej tak aspon brusko ukazem. 🙂 Ale aj tak je najdolezitejsie aby vsetky babenky boli zdravucke 🙂

dasaa
3. máj 2012

@mirka2010 poviem mu aby vedel.Mame sa dobre ale ta horucava pre mna nie je az tak super velmi mi je horuco a skor by som sa len a len kupala v takej fajnej vode a stale by som jedla zmrzlinu. 🙂 Ale ty sa pochval mirka ako sa mas a co Marosko.Nevadi mu teraz tie horucavi? 🙂

mirka2010
3. máj 2012

@dasaa no to ti verim, s bruskom a vsetkymi tehulkovskymi problemami to musi byt v horucavach poriadne narocne, ale aspon ta nikto nemusi obuvat ako mna v zime 😀 😀 😀 a zmrzlinka, mnaaaaam, tú si len daj, ak nemas uz zahu...ozaj, mavas ju este? no s malym sa mame uzasne, naozaj si matersku uzivam ako sa len da...🙂 je to take dzavotadlo moje male...tolko co on recni...ten bude ale utarany 🙂 uz sa na to tesim 🙂🙂🙂 vcera sme ani von neboli, lebo bolo tak horuco, ze zaspinkal v postielke, tak sme vysli von az po siestej, to uz bolo prijemne...dnes uvidime...uz aj sprchlo, tak neviem...

apolenka6
3. máj 2012

@sijust že ibalgin!?!! 😖 no to by mňa nasr..o 🙄 ,hmm niekedy sa človek zamýšla,či je dr. dr (?)
tak si chorá a v takomto teple iná paráda 😝 ,tak sa liečikuj ako sama vieš a skoré uzdravenie prajem 🙂
ja plánujem ísť na preventívnu prehliadku ,na krv ,ale asi počkám ked prestane chrípka besnieť,nepotrebujem ochorieť u lekára 😕 ,niekedy ideš k lekárovi a nič ti nie je a donesieš si výslužku 😠

apolenka6
3. máj 2012

Inka u zubára som dopadla tak,že mi dal dole korunku ktorú som tam mala 2 roky ,začalo sa mi pod ňou zbierať dasno ☹ korunka je dole a koreň na ktorom bola korunka nalepená tak mi ho znovu otvoril a vyplnil a teraz musím mesiac čakať a dasno mám spuchnuté a také pulzujúce ako keby mi chcelo vybuchnúť 😒 aj so zubami 🙄

majca55
3. máj 2012

@adikasala tak sa tešim moja to bude krasna štafetka 😵 držkaj sa už to bude za chviločku 😵

majca55
3. máj 2012

@fomarik dakujem ti 😵 😵 😵

majca55
3. máj 2012

@apolenka6 juj moja ty si ideš stami zubami vytrpieť 😝 tak nech ťa už neboli 😵

apolenka6
3. máj 2012

@majca55 no ved ja iného dr ani nepoznám ,len zubára 😠 keby bol aspoň maldý,tak by ma tam možno bavilo chodiť 😀 no a mrcha začala aj brucho začía bolieť ked bolí niečo tak nech všetko bolí 🙄 ale ja tomu krky vykrútim a dám si t 🙄tabletku a hotovo ! a ty čo Maji? pripravuješ sa na tehotenstvo?? ozaj mňa napadlo švagrinej tvojej sa podarilo IVF?

majca55
3. máj 2012

@apolenka6 ano moja bola to kmotra druhy KET jej vyšiel 😵 vieščo ani nato moc nemyslim radšej 😝 ale tešime sa ved už sa musi to šťastie aj na nas usmiať 😵 moja daj si tabletku ved trpieť nebudeš predsa a ešte aj do roboty ideš že?

apolenka6
3. máj 2012

@majca55 áno idem do práce 😝 ale najhoršie je ,že idem teraz poobede a hned ráno na 6 h. rannú znovu je to síce zaberák na organizmus ,ale budem mať už piatok poobede voľno ,ale potom som K.O. a menzes v tom to bude paráda keby som to nama aspoň čerstvý menzes ten je "najlepší" hm 😠
inak ja to cítim v kostiach a budeš mamička 😉 a tvoja kmotra bude mať o mesiac staršie bábo 😉 ako ty 🙂

tinasc
3. máj 2012

@sijust tak nech si čoskoro fit 🙂 a polepší sa ti 🙂

tinasc
3. máj 2012

@apolenka6 ach jaj také problémy so zubami... juj, no nech sa Ti to rýchlo zahojí 🙂

apolenka6
3. máj 2012

@tinasc dakujem moja,každý 2 mesiac som u zubára za posledný 3/4 roka no do zúfania ,stále niečo a to mám ešte kaz ktorý mi zatial nerobil ... 😖 no idem sa ja pekne obliecť do práce na 14hod. ..česť práci!!! 😢 :D som smajlika zamenila :-P

tinasc
3. máj 2012

@apolenka6 tak nech ti práca rýchlo ubehne 🙂 dnes u nás nie je také teplo ako včera 🙂

dasaa
3. máj 2012

@mirka2010 este mam palenie zahy ale zalezi podla toho co zjem.Ale uz to take hrozne nie je ako vtedy 🙂.Tak to je super ze si uzivas matersku dovolenku.Tak ze marosko stale recni to musi byt take zlatucke 🙂.U nas to teraz vizera na poriadnu burku ale aspon trosku by aj mohlo poprsat aspon by bolo lepsie.Mirka chcela by som vediat aky prasok je dobry pre babo.Uz na dalsi mesiac by som chcela poprat malej veci aby potom toho nebolo vela. 🙂

mirka2010
3. máj 2012

@dasaa no tak to s tou zahou mas aj tak stale relativne dobre, mne bolo od 32 tt uplne zo vsetkeho zle..to teraz ze sa napijem dzusu, alebo zjem nieco sladke, tak to je uzasne, to si vyslovene uzivam 🙂 daska, ja pouzivam dreft baby sensitive, krasne vonia, vyskusala som aj lovelu, ale ta nemala vobec ziadnu vonu a z tohto vonia cely dom a malemu vobec nevadi, takze ja pouzivam len tento a bez akejkolvek avivaze...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre