IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
7. máj 2012

@lasalete nevadi dolezite je,ze pekne sa delili tie dve a verim,ze aspon jedno sa uchuti 🙂 🙂 🙂
nie mna neboleli prsia...mozno len sem tam trochu,ale nejako intenzivne nie...dokonca keby niet testou neviem,ze som tehu,bo som nemala ziadne priznaky 🙂 aj ste mali PK??

cmelica
7. máj 2012

@apolenka6 ani u nas neprsiiiiiiiiiii 🙂

kostickabonnie
7. máj 2012

@lasalete strasne moc drzim palce, ja chcem prebrat stafetku od teba alebo @majca55

dasaa
7. máj 2012

@sijust Ahoj tak sono sme dnes nemali ale sme objednany na sono tento stvrtok.No ja na MD idem od 19.5 a PN mi ukoncil toho 19.5.Co sa tyka gynekologickeho vysetrenia som v poriadku.Sice dnes rano som sa casto rozpravala zo zachodom ale uz mi je lepsie.

adikasala
8. máj 2012

kocky zas nic...vnoci trosku bolesti akoze kontrakcie ale potom to preslo...uz ma svihne z toho,idem sa trosku vyvencit hadam ju potlaci trosku... 🙂
@kostickabonnie asi vazne stihnem aj napisat 😀

lasalete
8. máj 2012

@kostickabonnie sedí vec potom posúvam štafetu 🙂

lasalete
8. máj 2012

@cmelica juj tak ja si myslím že tie prsníky ma bolia ako pred MZ...a ja veľmi neviem čo znamenajú skratky čo znamená PK 🙂

cmelica
8. máj 2012

@lasalete PK je predlzena kultivacia 🙂 na kolkaty den ti vkladali embrijka??

lasalete
8. máj 2012

@cmelica piatok zobrali bajička a v pondelok ich vkladali...doktor je velmi mlčanlivy a ja neviem na čo sa ho mám pýtať ked nemám informacie...len viem že je nová možnosť oplodnenia ICSI a to som si len prečítala na nástenke v CAr tak sme si to dali

sherny
8. máj 2012

@lasalete ahoj prosim ta aka je ta nova metoda?

lasalete
8. máj 2012

@sherny no čo som čítala tak sa to volá ICSI ale ja som ozaj ten najväčší laik tu na fóre...len viem že je to metóda kde fyzicky daju spermiu do vajíčka čím ho oplodnia ale môže to byť len nová metóda v CAr kde chodím možno inde sa to už vykonáva ...za tento spôsob sme aj doplácali 150eur

sherny
8. máj 2012

@lasalete hmmm dakujem za odpoved.tusim som o tom pocula.dokonca uz vedia vybrat tu najsxop.spermiu a tym oplodnit vajicko.cize sa nemoze stat ze bude babo nejak poskodenne alebo tak...teda tak som ja citala.drzim palceky aby sa podaril a bola si stastna tehulka🙂

ketere
8. máj 2012

@tinasc Ahoj zlato, ako? čo je nové? babatko ako?

ketere
8. máj 2012

@cmelica fuuuu, že 19tt, to ale uteká 🙂

macko1121
8. máj 2012

Ahojte,chcela by som vas poprosit o par rad,som par dni laparos.a idem na iui.co vas to stalo aj s liekmi.dakujem za kazdu odpoved😀😀:

mirka2010
8. máj 2012

@adikasala ahojky, tak na teba myslim....drzkajte sa a malickej odkaz, ze nech uz ide, ze je tu na svete kraaaasne 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
8. máj 2012

@macko1121 ahoj, zalezi, do ktoreho centra ides, lebo poplatok za IUI je v jednotlivych centrach odlisny. Co sa tyka liečby, tiež musíš vedieť, či ťa budú stimulovať liekmi, za ktore sa doplaca, alebo nie (mňa nestimulovali pred IUI) predpisali len pregnyl, ktory sa pichne na cca 13.den (ten sa doplaca nejake necele 2 eura) a potom sa 14 dni uziva utrogestan (tam je doplatok do 4 eur za balenie a predpisu ti zvycajne 3 balenia). V Gynfive sa za IUI plati 50 eur. 😉

dasaa
8. máj 2012

Ahojte babenky
@buba13 ako sa mi mas tak uz chystate izbycku to je super.Fotky su krasne 🙂
@cmelica moja ako sa mi mas oddychujes?Ja v stvrtok idem na sono tak som zvedava a konecne som videla video z 20tt po dlhom case 😀
@kostickabonnie ako sa mas a co mas noveho ?Stale makas v praci co?
@tinka9075 a ty moja uz mas opravetny notebook a tiez ako sa mas a co mas nove ?
@tinasc @majca55 a vy babenky tiez ako sa mi mate? @majca55 pohladkaj za nas fazulku a chybas nam tu stale na teba myslime.
@adikasala tak ako maminka este stale ste 2v1 a ako sa mate ?
Prajem vam pekny vecer Babenky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
8. máj 2012

@dasaa ahoj 🙂 ano, chcem vsetko dokoncit do konca maja - polovice juna, aby som potom "trosicku" spomalila tempo a sustredila sa na IVF. Vam sa ako dari s bambulkou? 😉

dasaa
8. máj 2012

@kostickabonnie juuuj tak to mas potom vela prace ale nezabudni si aspon trosku oddychnut 😉.My sa mame po vcerajsku dobre boli sme vcera na kontrole a zatial je vsetko v poriadku.Stvrtok idem na velke sono tak to bude ale cakanie v poradi.Som sama zvedava ako to dopadne.Dnes som pocuvala malej srdiecko tak to bolo nie co krasne aspon som sa zahrala na lekarku 😀 😀 😀.Malicka kopka a snazi sa aj presuvat z jednej strany na druhu.Sem tam ma kopne tak silno az to zaboli 🙂

dasaa
8. máj 2012

@mirka2010 ahoj moja ako sa mate a Marosko co ma nove ? 😵

macko1121
8. máj 2012

@kostickabonnie ahoj.ano som GF,dr.my hovoril ze poplatok je u nich 50eur,ale este neviem cim ma budu stymulovat tak aspon takto si zistujem orientacne ceny🙂🙂, len dufam ze tych liekov nebude vela🙂

dasaa
8. máj 2012

Ahoj @ursula5 ako sa mas a co mas nove?Neviem ci si nahodou uz nepisala co cakate lebo mne to asi vipadlo ☹

fomarik
8. máj 2012

@adikasala moja, ja som tu tri dni nebola a veru už som bola 100% v tom, že Valentínka je už s vami. Aj s ami s tebou a so Zuzankou snívalo. No, už by aj bolo na čase....musíme Valentínku posuriť trošku........ 😉 mne kebyže má bruško rásť ešte tri týždne dlhšie ( ako som rodila ja ), tak neviem-.neviem-----ledva som funela, a nie to existovala. A cítiš sa ako? Bruško už aspon kleslo? Mne ani nestihlo 😀 😀

ursula5
8. máj 2012

@dasaa ahoj, máme sa fajne a bude to chlapček 🙂 nové nemáme nič len priberáme a priberáme 😀 neviem ak to pôjde takto tak za 3 mesiace som ako vzducholoď 😉
Tebe tiež už pekne pribudli týždne 31TT jaj to som zvedavá či sa budem ešte hýbať v tom týždni 😀D

tinasc
8. máj 2012

@fomarik a ako sa má Zuzanka? sem už nenapíše, ani nedá vedieť 😉

tinasc
8. máj 2012

@ketere
@dasaa zajtra idem na utz dám vedieť 🙂

fomarik
9. máj 2012

@tinasc no, velmi vela o nej neviem ani ja. Ale asi pred tromi dnami písala n afcb, že 15.5 má termín ale cíti, že to bude asi skor. Inak neviem nič o nej. A @adikasala neodpíssala, tak snád to už má za sebou, či? 😉
A zajtra máš sono??

fomarik
9. máj 2012

@sherny
@lasalete ICSI je poddruhom IVF...intracytoplasmaticka spermoinjekcia...pričom vybranu ( kvalitnu) spermošku poriamo vpravia do vajíčka a hned to vložia buducej mamulke do"domčeka"....delenie už dochádza priamo v tele matky. Držím vám palce!!!!

lasalete
9. máj 2012

@fomarik ďakujem ... ak sa to tu nedočítam ani neviem že to existuje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre