IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
4. jún 2012

@lea1333 😉 😀

mirka2010
4. jún 2012

@sijust no mojinka, ja som ziadny cajik nepila...ja neviem...podla mna porod nic neulahcuje...🙂🙂🙂 si zober aj homeopatika, aj to kolke zeny jedia, len aby si pomohli...ale tie bolesti si odrpia tak ci tak...ale ak mas o tom dobre referencie tak ho pi...samozrejme, ja o nom nic neviem...hlavne aby ti pomohol...ja by som vsetkym zienkam priala aby mali porod uplne bez bolesti....ale to sa nedaaaaaaaa 😲 a ako Stellinka??? kopinka? mate uz vsetko nachystane???

mirka2010
4. jún 2012

@majca55 aj my na teba myslime...to vies, vsak 🙂🙂🙂

buba13
4. jún 2012

@dasaa no veru cim budeme blizsie, budeme sa pomalicky gulat 🙂 vsetko treba rychlo postihat kym vladzeme 🙂 mala by som ist presne na moje narodky 13.7. 😉 mame sa dobre. maly si kopka dobre a aj ako keby ma steklil rukou. je trosku viac uz lenivy, ale tak ked je nespokojny, tak dava riadne vediet 😀 11.6. ideme na poradnu a aj prietoky popozerat. v piatok mam dovolenku. skrinu nam idu urobit, tak mozem stahovat vecicky 🙂 a vasa Simonka sa ma ako?

majca55
4. jún 2012

@sijust dakujem moja budem 😵

majca55
4. jún 2012

@mirka2010 dakujem moji viem,že budete 😵

mirka2010
4. jún 2012

@majca55 tak aj nam daj vediet, dobre mojinka???

majca55
4. jún 2012

@mirka2010 dam Miruška jasne a pekna fotečka ako vždy 😵

sijust
4. jún 2012

@mirka2010 zlatik,tu nejde o bolest...to ja viem,ze si to musim odtrpiet 😅 ...ale o otvaranie,skracovanie krcka...tak je rozdiel,ked sa krutis od bolesti 12 a viac hodin a ked iba par...len som sa pytala...ja nejem ani homeopatika ani ziadne masticky na hradzu nepouzivam...ani nic...mam dost vysoky prach bolestivosti,takze bolesti sa ani nebojim...skor mam strach,ako to na mna pride...ja som totiz ten typ,ze musim mat vsetko zorganizovane,znervoznuje ma pocit,ked neviem,co ma caka... 😒 uz aby som tam bola,nech si tam so mnou robia co chcu...je mi to jedno,hlavne,nech je Stelli zdravucka,ja to uz nejako prezijem 😝 inak papulka sa ma fajn,ona je taka kludnucka,len nema rada hluk...uz mame vsetko pripravene...aj monitor dychu konecne,aj baby phone,dokonca aj satocky na krst 😅 ...moze babulka prist 🙂 ...zlaticka,mate krasnu profilovku 😲 pohladkaj Maroska 🙂

tinau
4. jún 2012

Ahojte dievčatá, prepáčte sa Vám tu takto vtirknem 😉 , čítam si Vás tu a teraz mám na Vás jednu otázočku, som po iui a dnes 14deň, volala som na výsledky z krvi a sestrička mi povedala, že to vyzerá tak, že som tehotná a že mam prísť zase v piatok na krv??? ... neviem čo si mam o tom myslieť, bojím sa tešiť.... mam to brat tak, že som tehotná alebo??? Neviem prečo to povedala tak neisto a neopýtala som sa ...Ďakujem 🙂

ursula5
4. jún 2012

@tinau asi máš nízke HCG tak si to chcú ešte potvrdiť ďalšími testami, neboj, pekne sa opatruj a šetri v piatok sa Ti to už potvrdí 😉

tinau
4. jún 2012

@ursula5 jejda...nedokazem tomu ani verit....a stale sa mi chce plakat 🙂 ...dakujem za podporu 🙂

nataskataska
4. jún 2012

@tinau neplac, co si? su len dve moznosti, bud prdola zahniezdila neskor a hcg je nizke a test robia opakovane ci stupa.. alebo tam moze byt iny problem ako nizke hcg, co moze znamenat mimomaternicove... ale na to vobec nemysli, urcite je vsetko na dobrej ceste. ver svojmu prckovi

ursula5
4. jún 2012

@tinau ja si myslím, že pri IUI je ešte nízke to HCG na 14 deň lebo to embrijko sa vyvíja v Tebe, takže pozitívne mysli drobčeka hladkaj a uvidíš, že bude dobre, a veriť tomu nebudeš ešte dlho moja ja neverím doteraz a už som v 31tt, tak úsmev 😉

nataskataska
4. jún 2012

@ursula5 presne tak...

mirka2010
4. jún 2012

@sijust tak presne zlatik...najdolezitejsie je babatko, my vydrzime vsetko....to je jasne 🙂 a ako epiduralka, ides si dat? a manzelik bude pri tebe? ja som to mala vsetko zaplatene, a bolo super, ze aj ked na sale pri cisarskom moj muzik nebol, tak hned ako ma viezli zo saly, tak uz ma tam mohol cakat a fotil ako mi maleho prikladaju...takze pre mna to malo obrovsky vyznam...a okrem ineho, kym som vzdychala tych niekolko par hodin, tak bol pri mne...bolo to super...aj cas mi lepsie presiel, aj ma podrzkal...🙂

dasaa
4. jún 2012

@buba13 jeeeej tiez idem na kontrolu 11.6 to je super budeme mysliet na seba 🙂 Simonka sa ma asi dobre pekne kopka a cim dalej tym silnejsie.Ukazuje nam aku silu ma 😀 😀.Tiez pomalicky ukladam veci do skrine pre malu.Tiez by mi trebalo sa pobalit do nemocnici lebo uz mi to kazdy hovori ci som pobalena.Aj ked ja si myslim ze je este skoro na to. 🙂

dasaa
4. jún 2012

@mirka2010 jeeej zase mate novu fotecku aky ste zlatucky 🙂

mirka2010
4. jún 2012

@dasaa dakujemeeee 🙂 no, menim podla nalady 🙂 tato mi na dnes prisla taka mila, vesela...a vy sa nam ako mate??? ako nase zlaticko v brusku???

dasaa
4. jún 2012

@mirka2010 tak to mas potom peknu naladu. Co som aj rada.A aj nam robis pekny dnicek ked sa pozrieme na vasu fotecku 🙂 Dnes mi bolo tak divne u nas bolo strasne dusno a o pol hodinky sme mali burku.Asi koli tomu som sa dnes tak citila ale uz mi je lepsie.Simonka sa ma asi dobre dnes som sa s malou rozpravala a tak krasne sa hybala az taky pukel mi ukazala asi sa jej to zapacilo bo 10 minut mi ukazovala same pukle.Bolo to velmi zlate 😵 A ako sa mi mas ty a ako Marosko sa ma?

majca55
4. jún 2012

@dasaa moja aj ty to už naš za par držkajte sa 😵 za chvilku nam tu pribudnu same babatenka tešim sa 😲 😲

mirka2010
5. jún 2012

@dasaa juuuj, ved Simonka je uz krasne, velke babatko...jasne ze sa ti chce ukazovat 🙂 len si to uzivaj...to su naozaj neopakovatelne momenty...ked sa tak vlni, este kopka...ja som si to vzdy tak moc uzivala....inak, tieto dusna musia byt pre tehulky velmi narocne...ale uz len mesiac a bude malicka tu 🙂 takze leto, myslim tie horucavy uz budete asi prezivat pekne spolu niekde na prechadzke 🙂 my sa mame ok...dnes pride malemu ohradka, tak sa tesime....posielame boztek 🙂

sijust
5. jún 2012

@mirka2010 zlatko,vo stvrtok mame "rande" s por.asistentkou,tak sa jej idem na vsetko popytat...uz mam krv zobratu kvoli EDA,ale vysledky budem mat az bud.stredu,kedy idem na poradnu...u nas sa to tusim plati az po...eda a sprievod,rada by som mala Petka pri porode,dufam,ze bude doma,preto by som bola najradsej keby to prislo v noci,aby ma mohol zaviest a byt tam pri mne,pre mna je jeho pritomnost dolezita nielen pocas druhej doby,ale aj pocas prvej,on jediny ma dokaze ukludnit,ked ide na mna panika 😅 teraz to ma v praci dost hekticke,tak sa len modlim,aby mohol byt pri mne... 😔

dasaa
5. jún 2012

@majca55 ahoj moja tak ako si dopadla vies uz nie co.Myslime na teba a drzime ti prsteky 🙂

mirka2010
5. jún 2012

@sijust tak aj my budeme drzat palce, aby Petko mohol byt pri vas...samozrejme, je to uzasna pomoc zo strany partnera, ja som to neskutocne odcenila a bez mojho manzela si to ani tam neviem rpedstavit,...bol uzasny...aj ked viem, ze vo vnutry bol poriadne roztraseny, nic nedal najavo a bol mi uzasnou podporou...takze dufam, ze das vediet, ako poradna dopadla...budeme na vas velmi mysliet...a ako sa ma lasocka vasa?

petuska123
5. jún 2012

@sijust ahoj aj ja chem aby tem moj bol pri mne ale len uz na finale teda ocakavam ze ma zavetie do nemocky a potom nech ide domov a potom sa mu uz len zavola ked sa pojde tlacit 😀 naco tam ma vysedavat 12 hod.aj tak vo vzdycharni nemoze byt tak co

sijust
5. jún 2012

@mirka2010 dakujeme zlatko,dufam,ze to uz nejako zvladneme...Stellinka dnes riadne vystiera nozicky,uz ma zrejme malo miesta...hviezdicka nasa...uz sa jej nemozeme dockat,taka som zvedava ako bude asi vyzerat...Petrik ma uz dve dcery a obe sa podobaju na neho,teraz tuzi po tom,aby bola malinka po mne...mne by nevadilo keby bola po nom 😅

sijust
5. jún 2012

@petuska123 ahoj 🙂 ja by som ho odtial ani nedostala 😅 ked som lezala v nemocke v 25tt...tak tam chodil tri krat denne 😀 my sme taki cucaci furt na sebe nalepeni 😀 v Tn nemocnici je to tak,ze ked je vzdycharen volna,moze tam byt aj partner,pripadne mozes ist za nim na chodbu,je tam priestor pre navstevy- obrovske kozene sedacky,automaty na napoje a tak...je to tam celkom fajn...pre mna je dolezite, aby bol so mmou...ale ked to bude akurat vtedy,ked bude mimo sk,tak to musime zvladnut... 🙂 ty to uz mas za par,tak drzim palce 🙂

majca55
5. jún 2012

@dasaa @mirka2010 @sijust @ursula5 aj ostatne kočky čo som zabudla takže priechodnosť mam dobru vnutri nenašli nič ešte čakam na vysledky histologie a tie budu 10-14 den 😨 celkom sa to dalo a ešte som si vypytala sono či sa tvori folik a je tam pekny a tak v nedelu by mal prasknuť tak sa ideme pokušať možno sa aj zazrak stane 😵 inak tie ktore ste chodili do Heliosu by ste to tam nespoznali riadne zvačšený a uplne novy 😵

tinka9075
5. jún 2012

@majca55 tak super že to už máš za sebou už som na teba myslela 😉 budem ti velmi držat palce aby sa ten zázrak stal a ty si bola tehulka 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre