IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
14. aug 2012

@mirka2010 cucká niekedy aj pol hodinku niekedy len 15 minút, neviem to tak odhadnúť, zatiaľ mu dám s každého prsia skúsiť pomedzi si grgne a potom sa ešte dopapká tak, že si aj vygrcne tak hádam má dosť 😀 potom začne čkať a zas mu dám chlipnúť nech ho to prejde 😉 včera sme mali žravú náladu jedol o 20tej o 21 aj o 22 a ešte aj o 23.00 a potom konečne zaspal ja už som klipkala očami nad ním od deviatej 😀

apolenka6
14. aug 2012

@majca55
@tinka9075 a ostatné babulky ak máte takúto skúsenosť ...v genetike mne našli vrodenú trombofíliu ,tak aby sa mi teh. udržalo budem si musieť počas celého teh. niečo pichať na riedenie krvi ,aby som o bábo neprišla 😝
aké máte skúsenosti a kde vám to vyšetrovali? v MT @majca55 @tinka9075 sa mi zdá,že to máte tiež zistené... ved v piatok centre sa k tomu vyjadria bližšie ..moja dr. mi povedala,že asi bude treba jeden odber spraviť aby určili výšku dávky pichania ...ona to už nechala na CAR ved vedia čo treba robiť 😉 a ak ste boli v MT na hematológií či sa dlho čaká ? ja MT vôbec nepoznám 😖

tinka9075
14. aug 2012

@apolenka6 ahoj no vitaj medzi nami veru celé tehu si budeme pichat injekcie bez nich bábo nedonosíme ale vydržíme nie?mne to zistili na genetike a na hematologii mi vyšlo to isté 😉 😉 v Car budú vediet kolko si máš pichat mne to tiež tam povedali 🙂 🙂

chilinkaxxx
14. aug 2012

čaute, chcem sa opýtať, mala niektorá z vás po IUI normálne m a potom nič a potom špinenie? ja som mala m do 07.08., tri dni meškala, ale inak v pohode. A dnes pozerám a špinenie. Je to normálne? 😒

dasaa
14. aug 2012

Ahojte Babenky hlasim spravicku od @cmelica este stale je v nemocnici mali by ju pustit domov vo stvrtok ak bude vsetko v poriadku.Ked pride domov tak napise a pozdravuje vas 🙂

dasaa
14. aug 2012

@ursula5 🙂 pekne si to napisala.To je super ze uz ste boli vonku 🙂 .Mala ma trosku hlasivky zachripnute ale inak je zdravucka.Krasne priberame a zajtra ideme na kontrolu z klbamy.Dnes je taka nesvoja ani sa jej necudujem od rana vrta sused a pripada mi to ako keby mi sme vrtali

ursula5
14. aug 2012

@dasaa 🙂 boli sme u lekárky dnes tak tiež sme krásne pribrali už máme viac ako 3600g tak nás doktorka pochválila, len ešte nás trošku žltačka trápi tak kázala dať trošku vody lucky a byť na svetle no ale tu je zamračené 😒 tak hádam sa z toho dostaneme 😉

mirka2010
14. aug 2012

@apolenka6 ahojky zlaticko...to vies, ze vam to prajem z celeho srdca...a nezabudni, zazraky sa deju...to je na tomto svete tak 🙂🙂🙂 len treba vzdy pozitivne mysliet a ta vasa hviezdicka uz spadne o chvilu k vam...uvidis 🙂

apolenka6
14. aug 2012

@dasaa tak ju pozdrav a tešíme sa na ňu !

apolenka6
14. aug 2012

@tinka9075 ty si to už picháš že? 😕 a sú to veľké injekcie a kde si to picháš? 😨 no ja som bola na hematológií a tam mi asi na toto nebrali krv ,asi na iné veci, a tam mi na nič neprišli až teraz na genetike ..injekcie zvládneme 😉 hlavná vec že geneticky zdravé dieťa budeme mať toho som sa bála 😖 😝

mirka2010
14. aug 2012

@majca55 ahojkyyyy, tak to som rada, ze snazilkujete...ved aj to je kraaaaaasne obdobie 😀 😀 😀 a ako travis leto?

tinka9075
14. aug 2012

@apolenka6 neboj zvládneš také tenučké ihly sú to ja pichám do brucha a celkom v pohode sem tam ma zaštípe ale inak je to ok 🙂 🙂 neboj ved ked budeme tehulky picháme spolu celé tehu 🙂 🙂

tinka9075
14. aug 2012

@dasaa ahoj pozdravuj ju a nech sa drží aj bábetko 🙂 🙂

dasaa
14. aug 2012

@ursula5 tiez ked sme prisli z nemocnici domov tak mala bola este trosku zltucka.Len moja doktorka povedala ze ju mam davat na slniecko.Sice je pravda ze ked sme prisli domov tak bolo krasne pocasie a slnka bolo vela.Urcite sa s toho dostanete vraj uz ma byt teplucko a aj slniecka ma byt 🙂

ursula5
15. aug 2012

@dasaa máme slnečný byt ale teraz moc nesvietilo ale dnes už vykúka slniečko, tak uvidíme dala som mu už aj tej lucky trošku napiť tak hádam sa to zlepší 😉

apolenka6
15. aug 2012

@kostickabonnie ako si dopadla u lekára? a ako dlho sa to lieči 😨

majca55
15. aug 2012

@apolenka6 moja všetko ti daju v centre ja som pichala fraxik a budeš ho asi aj ty 😝 som zvedava čo ti v piatok povedia držim palečky 😵 😵

majca55
15. aug 2012

@mirka2010 moja pracujem a vikendujeme skoro stale na chate a strašne vela chodime po navštevach a oni zase ku nam grilujeme všetko super 😵 😵 ale ked pridu male detičky tak si aj poplačem občas ☹ avy moja ako?aj ste boli niekde na dovolenke?

mirka2010
15. aug 2012

@majca55 juuuuj moja, kdezeee my a na dovolenke...to sa este s malym neda...ale zajtra ideme do BA, takze aspon taky vylet budeme mat...a neplaaaaac, ked pridu male deticky...ved aj vy budete mat take drobciatko, uvidiiiiiis 🙂 🙂 🙂

apolenka6
15. aug 2012

@majca55 no tak to som aj ja zvedavá čo mi povedia,len neviem v akej dávke sa to pichá ja nemám od hemetologa zistené trombfíliu ,ale z genetiky ,na hematol. mi na to určite odber nespravili tak preto nebudú asi vedieť akú dávku bude treba pichať
určite dám vedieť 😉

apolenka6
15. aug 2012

@tinka9075 dneska si tu nebola snád si v poriadku 😉

apolenka6
15. aug 2012

@tinka9075 ozaj dnes nemali byť výsledky ??? 😕 😵

apolenka6
15. aug 2012

sa mi zdá,že to tu dáko viazne ☹ ☹ ☹

tinka9075
15. aug 2012

@apolenka6 ahoj dnes mi nevolali tak zajtra no uvidím čo bude 🙂 🙂 dnes som tu velmi nebola lebo máme chorého psíka dostal mozgovú príhodu tak sa starám chudák len vykrúca hlavičku ale celý den prespal 🙂 🙂 tak ho pozorujem ale už má 15 rokov náš prvý maltezáčik 🙂 🙂

apolenka6
15. aug 2012

@tinka9075 ahá 😨 no už má svoje rôčky psíček ...tak máš takúto starosť ,ja že čo si tu nebola 😕 hned napíš ked ti zavolajú ..a potom pôjdeš do nemocnice?

tinka9075
15. aug 2012

@apolenka6 má už svoje rôčky ale stále je to môj miláčik tak keby sa mu niečo stalo by som plakala velmi 😢 😢 ja som fakt zvedavá dnes som si robila test ale zdá sa mi rovnaký ako včera tak uvidíme 😉 😉 no neviem či pôjdem do nemocnice sa mi velmi nechce o tom už rozhodne môj lekár 🙂 🙂

apolenka6
15. aug 2012

@tinka9075 no viem ked svokre "zomrel" psík tiež bola hotová aj mne to bolo lúto....je to milé,prítulné ,no priateľ človeka 🙂
to je dobre,že testík je pekný 😵 určite ta zajtra potešia ..a ako sa cítiš?

tinka9075
15. aug 2012

@apolenka6 je to tažké lebo ja ho mám v dome ked je izbový psík tak denno denne s ním ale snád sa z toho dostane 🙂 🙂 dnes ma bolela hlava celý den strašne no fakt som zvedavá čo z toho bude 🙂 🙂

apolenka6
15. aug 2012

@tinka9075 prsia,brucho nič? len hlava 😨 ....určite sa z toho dostane aj ked mu to bude dlhšie trvať ked je starší "dôchodca" 😀

tinka9075
15. aug 2012

@apolenka6 v bruchu ma sem tam pichne ale inak nič no velkú nádej tomu nedávam 🙂 ale máme 3 mrazákov a ešte idem v septembri do Brna tak nádej tam je 🙂 🙂 havko sa z toho dostane verím..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre