IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
29. aug 2012

@adikasala jemine, aka je kraaaaaaaaaaaaaasna a aka uz je velka...okana nadherna malicka, no je nadhernaaaa....posielame jej boztek od Maroska a ako sa inak mate?? kde ste boli na dovce?

adikasala
29. aug 2012

@mirka2010 ahoj mirka dakujeme za kompliment,,,no rastieme ale ma len 5380g dnes sme ju boli vazit 🙂 ale podla doktorky v pohode stale napreduje,,to je hlavne ved pri porode mala iba 2700g....mame sa vyborne malinka je nas pokladik dobrucka je nasvete 🙂 nemozem sa stazovat....na dovolenke sme boli tu v it nedaleko benatok,miesto sa vola Lignano sabbiadoro trosku sme si oddychli s mm a nacerpali trosku slniecka na buducu zimu,valentinke to len prospelo,,,nosila som ju na plaz k moru kazde rano zavcasu aby sa nadychala morskeho vzduchu jodu,a aj vecer po 7 hodine ....aspon sa jej precistil nostek.a potom nam pekne spinkala celu noc 😉 pozdravujeme aj mi maroska a posielame bosteky od valentinky

dasaa
29. aug 2012

Ahoj @buba13 ja som bola cisarsky.Ale urcite su tu babenky co rodili normalne vysksaj sa opytat @sijust ,@ursula5 alebo aj ostatnych babeniek.

dasaa
29. aug 2012

@mirka2010 Dakujem za radu.Uz som s toho aj hotova ked malu nakojim tak mi spi len hodinku.A v noci je hore kazde 2 hodinky aj ked jej dam Nutrilon.Nerozumiem preco to tak je ked mi spinkala vtedy krasne 4 az viac hodin.

tinka9075
29. aug 2012

@buba13 no budeš mat čo robit ked budeš rodit prirodzene ked malinký je taký valibuk 🙂 🙂 ale moja babička porodila uja a ten mal 7kg a volakedy chodili len babice na pôrod 🙂 🙂

adikasala
29. aug 2012

@dasaa ahoj moja poradim ti,,no mala sa ti budi skor lebo je hladna viacej ked rastie postupne potrebuje aj viacej mliecka,,neboj ono sa to postupne zmeni,,,kolko ma simonka teraz?moja 1,5 mesica bola tak castejsie hore 🙂 neboj vsetko s apostupne naucis a zvyknes si na vsetko 🙂

tinka9075
29. aug 2012

@mirka2010 je to super ked ta niekto podporuje neviem kedy bude vklad mrcha má príst niekedy 6 a 19 by mohol byt vklad podla mna ale som zvedavá kedy mrcha príde 🙂 🙂

apolenka6
29. aug 2012

@mirka2010 to odsávanie soplíkov malým deťom je nepríjemné aj maminke a dieťatku ,ale inak sa nedá ..
no ja mám nádchu stále ,už mám nos ošúchaný 😖 ale aspoň to ide von a nemusím sa naparovať (zatiaľ) dnes bolo aspoň voľno a nebola som v práci tak som si oddýchla 😉

apolenka6
29. aug 2012

@majca55 ty si ho už aj videla ? Branka 😵 určite tam dlhšie pobudnú ,ale tešíme sa ked príde domkov 🙂

apolenka6
29. aug 2012

@adikasala malá je úžasne kráááásnučka a aj mamička šťastnááááááá 😵 ste krásne kočky 🙂 🙂
tak sestry už odišli a malú rozmaznávali ako správne tetušky ,ty si mala určite radosť že sa vidíte 🙂

majca55
29. aug 2012

@apolenka6 ano videla poslala mi foto 😵 uvidi sa kolko budu dufam,že všetko pojde super a čoskoro su domka 😵

majca55
29. aug 2012

@adikasala krasnučka bambulka cmuk posielam 😵

apolenka6
29. aug 2012

@majca55 jej odtiekla plodová voda? či steh nevydržal? nevieš asi podrobnosti 😕

apolenka6
29. aug 2012

@sijust júúú Silvika 😝 tak si si teda vytrpela chúdatko naše,ale si statočná!! neviem či by som to ja zvládla 😨 prajem ti nech ti kontrolné sono dobre dopadne a nemusíš to znovu prežiť 🙂 🙂 🙂
ked nemáš prehlad čo sa deje ja ti o sebe napíšem,že už mám injekcie domka a septembrová mrcha je štartovná!! 😵 mám dlhý protokol ,ty si si dala koľko vložiť ? ak ťa to neotravuje 😕 ,máš iné starosti
posielam pusinku Stelinke 🙂

majca55
29. aug 2012

@apolenka6 viem moja plodova voda odtiekla steh držal 😵

tinasc
29. aug 2012

@buba13 ak môžem odpoviem Ti ja, ja som rodila prirodzene a mala som aj epidurálku, malá vážila po narodení 4070g, bola riadne veľká... popravde, musím povedať, že epidurálka mi spomalila pôrod, otvárala som sa pomaly, takže som dostala oxytocín do žily, potom to už išlo jedna radosť, ale tak, že som ledva predýchavala tie bolesti, no boli to bolesti riadne... malá nechcela zostúpiť dole, takže som tlačila ostošesť, ešte dve sestričky na mne ležali, čo som si ja neuvedomovala, ale manžel mi to potom referoval, ja som potom mesiac po pôrode cítila len rebrá, akoby som ich mala zlomené... no ale prešlo to a zabudla som... ale tá epidurálka je super, nič necítiš, žiadne bolesti 🙂

dasaa
29. aug 2012

@adikasala ahoj Simonka ma mesiac aj 2 tyzdne.Och teraz mam dost a som aj unavena.A este najhorsie je ze ked ju nakojim tak o hodinku je zase hladna.Je pravda ze posledne dni mi papa velmi malo ked jej dam Nutrolin tak mi nevypije tolko kolko jej urobim.Pila mi 100 az 110 a teraz mi vypije len bud 30 alebo 40ml.Akurat dnes som bola prekvapena ze vypila az 90ml a o hodinku zase chcela tak som ju nakojila.

sijust
30. aug 2012

@apolenka6 moja zlata,velmi ti drzim palce a verim,ze to bude uspesne,my sme tiez zacinali so septembrovou 😉 mala som mat povodne dlhy protokol,ale potom som mala kratky...v prvy den ms som zacala s proverou..nebrala som ziadne lieky...a ake mas injekcie?a dali sme vlozit len jedno...este tri nam ostali a uvazujeme nad darovanim...a dakujem za podporu,dam vediet,ako som dopadla...dnes poobede idem na to...dam vediet,dufam,ze to nebudem musiet absolvovat cele znovu...uz mam toho dost 😝

sijust
30. aug 2012

@mariankach dakujem moja,dufam,ze to bude ok 🙂

sijust
30. aug 2012

@buba13 ahoj,ja som sa otvarala pomaly...doma mi odisla voda,zacali slabe kontrakcie,dr.mi pri prijme pustila zvysok vody a v sekunde zacali take kontrakcie,ze som nevedela zist z kozy 😀 za pať hodin som sa otvorila len na 4cm...kontrakcie som mala v kuse,bez prestavky...tak mi navrhli edu,ze mi pomoze otvorit sa...ale viac nejdem pisat,aby som ta zbytocne nevystrasila...kazdy porod je iny 🙂 drzim palce...

buba13
30. aug 2012

@tinasc fuuu dakujem za tvoju skusenost. ja sa bojim velmi tej vycerpanosti, ze uz po 2h. nebudem vediet o sebe. Epi budem mat urcite,no uvidime ci ju stihnem. jednej pani dali klistyr a ona len zbehla raz na wc, a do 5 minut mala male na svete. epi nestihla. joooj aj ty si mala take velke babenko 🙂 ja uz nepriberam, ale ten krpec vo mne stale.

buba13
30. aug 2012

@sijust dakujem za tvoju skusenost, ze si mi napisala. kludne si ma mohla viac vystrasit, nech ratam so vsetkym. nerada som v neistote. predsa chcem to nejak zvladnut. a vy maminy ste tu super ako radite a podporujeme sa tu. som stale v napati, ze kedy mi voda odtecie a potom nastanu tie bolesti. vcera som este behala po meste a krpec nic. paci sa mu u mna. drzte sa a dakujem este raz za skusenost

mirka2010
30. aug 2012

@adikasala jeeej, aj my sme boli presne tam na dovolenke...to je krasne miesto, nam sa tam velmi pacilo...rozmyslame ze pojdeme niekde na sever Talianska buduci rok aj s malym...tento rok nam to nevyslo...aj vela povinnosti aj ta cesta s ami zdala este na maleho vela, takze budeme len dufat, ze sa nam buduci rok nejaka dovolenka podari...inak, malicka je naozaj taka krasnucka...a to ma krasnu vahu, vsak naozaj sa take drobciatko narodilo...nas maly ma uz skoro 9 kg, takze ja mam co nosit, ti poviem...a inak sa ako mate, co uz Valentinka vsetko vie?

mirka2010
30. aug 2012

@dasaa Dasenka, to ma asi take obdobie, neboj, urcite bude spinkat zase celkom pekne aj v noci...to babatka prechadzaju svojimi obdobiami, pockaj ked sa ti zacne pretacat, to bude nieco...🙂 ale vsetko sa vydrzi...hlavne aby napredovala a bola zdravulinka 🙂 teraz su krasne dni, chodite von?

mirka2010
30. aug 2012

@tinka9075 tak uz len aby prisla...aby sa dalo ist uz na vklad a cakat na tie krasne spravy...este si urcite s mm uzivate ako sa len da...vsak? potom uz pride cas pokoja a pekneho oddychovania domka na pohovke 🙂

mirka2010
30. aug 2012

@apolenka6 no ved mi hovor...mne niekedy az srdce trha, ked maly tak krici ako keby som ho rezala...a pritom nic take strasne sa mu nedeje, len mozno on je vystraseny najviac z toho vysavaca, aj ked mame relativne novy typ, tak je hlucny, proste asi sa boji toho zvuku...a tebe je uz lepsie?

adikasala
30. aug 2012

@dasaa no moja snaz sa ju co najviac kojit,keby sa ti podarilo vyrad aj nutrilon,ak mas dost mliecka a mala sati prisaje pekne,,,aby si potom casom nelutovala 😉 lebo odsavanim sa tvori menej mliecka ako keby ti tahala mala,ja som mala podobny problem v 6 tyzdni nechcela s mi prisat vymyslala,tiez som musela dat umele, a tym padom sa trosku pokaslalo kojenie,ale tiez som zacala odsavat aby som co to aspon zachranila lebo mi nechcela cici.nakoniec sa postupne umudrila zacala pekne papat, teraz mi znovu zacala strajkovat 😲 vymysla tak mi zostava iba odsavat...nastastie mame skoro 4 mesiace tak ma to az tak netrapi a nejako to dobojujeme s tym mlieckom,do kasiciek...

adikasala
30. aug 2012

@apolenka6 dakujeme magdi vidis aku bambulku mame,vsetci nam ju tu chvalia,,,a hovoria ze je ina 🙂 ved je polo slovenka 😀 babika z modrymi ocami,dufam ze jej aj zostanu.no setsry uz odcestovali,bolo to ale placu pri rozlucke,lebo sestra co zije v australii uz tak lahko nepride,lebo sa 🙂 chystaju aj oni mat babetko.

adikasala
30. aug 2012

@majca55 dakujeme majka posilame nazad objatie a pusinku od valentinky 🙂

adikasala
30. aug 2012

@mirka2010 no valentinka je nas pokladik vie uz vsetucko co take 4 mesacne babetko ma vediet 🙂 v postielke vystraja jedna radost otaca sa gula gagoce hra sa hracky natahuje kazdym dnom vie toho viac a viac.tu odsavacku to mate aku nejaku elekrticku?ja mam iba taku co odsavam ja z ustami,stakou hadickou a mozem povedat ze to funguje a ,taku ste neskusali?neni to take drasticke a urcite to tak neboli 🙂
v lignane to ja velmi dobre poznam ,chodila som tak kedysi na dovolenky este zo slovenska,je to moja srdcovka 🙂poznam tam par ludi tiez...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre