IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
3. sep 2012

@apolenka6 ja som pichavala dve denne,takze diphereline rano a menopur vecer...ale myslim,ze je to jedno...je to na tebe,si myslim....drzim palce,aby to vsetko prebiehalo.... 😉

mirka2010
3. sep 2012

@sijust zlaticko ahoj...neviem ci som nieco neprehliadla, bola si, alebo boli ste v nemocnici??? nestiham vsetko citat, tak mi napis, ak som nieco prehliadla...no, mrzi ma ze nemozete chodit na prechadzky, je to super aj s inymi maminkami by si sa postretavala, ale ono sa to mozno casom zmeni....deticky sa velmi rychlo menia, aj nas maly kedysi spinkaval len v kociku a teraz zase len v postielke, takze sme aj tym dost obmedzeni, ale tak co uz, hlavne ze spinka 🙂 no a inak ako malicka papka??? ako casto? len tvoje mliecko? inak, s tym spinkanim, ani ked ju das do postielky a ze by si bola pri nej, ze je v uplnom klude, nepospinka si cez den? inak, nas maly zacal mat taky spaci rezim az niekedy okolo tretieho mesiaca, dovtedy spinkal tak ako mu prislo...potom som si vsimla, ze ho nejakej hodine vzdy zacne brat na spinkanie, tak som ho zacala davat do postielky...no vsak skusajte...ono sa to zlepsi...a aj ty si casom oddychnes...kym nezacne drobec chodit 🙂

kostickabonnie
3. sep 2012

čaute kočky 🙂 tak som späť z pracovného výletu v Čechách a čakám mrchu v stredu a potom začnem odrátavať 16.deň - provera a decapeptyl su uz v chladnicke... 😉 @alibabaa ja na Tvojom mieste to uz riesim osobnou navstevou alebo volanim veducej, nemoze ti predsa prepadnut ziadost z dovodu, ze oni nepracuju alebo nedvihaju telefony !!! @apolenka6 ja budem pichat asi rano, kym este napoly spim, aspon to nebudem tak vnimat 😀

dasaa
3. sep 2012

@apolenka6 🙂 este sme neboli len nas to caka ale neviem kedy.Chcem aby bol mm doma ked jej prepichnu uska.Neviem ci u nas sa nastreluju uska.Aspon nasa doktorka prepichuje

tinasc
3. sep 2012

@apolenka6 ja som si pichala vždy ráno, lebo keď som chodila na kontroly do centra, tak som si vtedy dennú dávku nechala pichnúť od sestričiek, aby som už ja v ten deň nemusela 🙂 😉 a obidve naraz po sebe, teda najprv diphereline a potom fostimon aj sestričky mi to tak pichali 🙂

tinka9075
3. sep 2012

@apolenka6 ahoj ja som si pichala vždy poobede 🙂 🙂

tinka9075
3. sep 2012

@sijust
@mirka2010
@apolenka6
@mariankach
@alibabaa
@dasaa
@tinasc a ostatné babenky tak už sme doma z Brna trošku sme sa potúlali po okolí popozerali krásny je to kraj 🙂 🙂 dopadli sme super doki velký fešák viac sme sa nasmiali ako konzultovali čo dalej 🙂 🙂 ale bol rád že to berieme s úsmevom a ideme bojovat dalej po výsledkoch ktoré som mu doniesla skonštatoval že ked viem otehotniet aj po iui tak najprv by sme šli na iui a potom ked sa nepodarí tak ivf ale soft a ked som mu povedala aké dávky som si pichala pred ivf tak zostal prekvapený že to je strašne vela 😒 tak sme sa dohodli tak že pôjdem u nás na vklad ale mám ho hned informovat ako to dopadlo 🙂 🙂 my sme od neho odchádzali s úsmevom no naše centrá sa tým českým nemôžu rovnat muž mi povedal že sme mali íst hned do Brna a nie sa tu trápit na slovensku 🙂 🙂

mariankach
3. sep 2012

@tinka9075 vidis to...no, Brno je fajn, moj bracho tam studoval grafiku a nevedel si vynachvalit. Tesim sa, ze ste sa pohli dalej, boze ked kuknem na tu moju zobanu, hrozne ti prajem take babetko. Sice dnes bola umrncana, upistana - idu jej horne zubky, ale normalne uz s nou blaznim, lahneme si na pohovku a klbkujeme sa a ona sa smeje, az sa zachadza.... 😀. Ale podla man to je len otazka casu, kedy otehotnies, ja som tiez aaaz po tazkych dlhych bojoch a hlavne zmene psychiky 🙂. Odvtedy mam dost vela veci - ako sa vravi..na salame. Zistila som, ze pre strasne vela veci som sa stresovala uplne zbytocne - privodila som si tym kopu zapalov a moj organizmus zbytocne trpel..
No a teraz kuk...

tinka9075
3. sep 2012

@mariankach zlatunká je bábika malinká veru už by som brala bábetko 🙂 🙂 ved to že ja mám všetko na saláme 😀 😀 aj dnes sa ma pýtal že kde beriem silu bojovat dalej a ja som sa pozrela na muža a povedala keby nemám jeho tak neviem ale bol velmi rád že to nevzdávame ved ked niečo chcem tak musím bojovat aj ked ja už bojujem dost dlho ale ten výsledok boja bude stát zato 🙂 🙂

tinka9075
3. sep 2012

babenky a neviete čo je s
@cmelica verím že je s malinkým v poriadku 🙂 🙂

tinka9075
3. sep 2012

@buba13 a ty ako kočka ešte nie si maminka? 🙂 🙂

ursula5
3. sep 2012

@apolenka6 ja som si pichala večer o 19tej 😉

ursula5
3. sep 2012

tak kočky dnes máme 4 týždne a takýto syslík je z nás 😀

tinasc
3. sep 2012

@tinka9075 keby človek vedel dopredu čo je najlepšie, tak určite by robil všetko správne 🙂 ale hlavne, že ste tam boli a ste spokojní, aspoň vieš, že to je tá správna cesta 🙂 ja nemám skúsenosť s inými centrami na slovensku či v čechách... ale zadarí sa aj u nás 😉 a želám Ti, aby ste už nič nemuseli podstupovať a vklad sa vydaril, ak nie trojičky, tak dvojičky určite 🙂 🙂 🙂

tinasc
3. sep 2012

@mariankach krásna bambulka, zlatučká 🙂

mirka2010
3. sep 2012

@tinka9075 takze mas z toho super pocit? to som velmi rada...a hlavne ze dr je taky ustretovy a vsetko vam vysvetlil, to je velmi dolezite...takze pojdete na vklad tu na Slovensku? inak ja som na toto Brno pocula len same chvaly, takze asi to tak naozaj bude...jooooj, budeme vam neskutocne drzat palce!!!!

mirka2010
3. sep 2012

@ursula5 jemine, aky je nadhernyyyyy....to je ake krasne babatko!!!!!!!! nadherne ocka ma, no na spapkanie...urcite ste z neho vsetci poriadne hotovi, vsak?

mirka2010
3. sep 2012

@mariankach no to je krasna babika...inak cela mama co som pozerala album....aj my mame tie puzzle penove, je to super, aj ked nas maly na nich nevydrzi ani chvilu, hned sa poposuva dalej...ale verim, ze ho casom zaujmu tym, ze ich bude doplnat....

ursula5
3. sep 2012

@mirka2010 tak to Ti poviem sme z neho úplne paf a aj chalani 🙂 🙂 🙂 🙂 hlavne aby sme boli zdravučkí všetci a aj vy 😉 a keď vypliešťa tie svoje kukače tak je na spapkanie 😀DD

mirka2010
3. sep 2012

@ursula5 presne tak, hlavne aby ste boli zdravucki...to je to najdlezitejsie....ale naozaj krasne prospieva...je to nadherne babatko...pockaj, ked sa zacne usmievkat...nas maly mal presne mesiac a jeden den a vycaril na nas prvy usmev...takze neviem, ci sa uz maly smejka, ale ak sa prave chysta, to bude radosti 🙂🙂🙂

tinasc
3. sep 2012

@ursula5 krásny chlapček 🙂

ursula5
3. sep 2012

@mirka2010 ešte sa cielene neusmial len pri spaní, zatiaľ iba kuká a začal rozhadzovať ručičkami a dvíhať nožičky 🙂 no nič idem spať lebo budem mať problém v noci sa prebrať na kŕmenie
dobrú noc všetkým 🙂 😉

mariankach
3. sep 2012

@mirka2010 kdeeee, ona tam nevydrziiiii 😀 a dnes bola taka jedovliva, ze tu kobrtku hryzla a nosila so sebou...akoze..robila som do roboty za notasom, otocila som sa a kukala na nu ako sa jeduje kvoli tym zubom a normlane mi slzy od smiechu tiekli 😀

ursula5
3. sep 2012

@mariankach krásnučka 😉

mirka2010
3. sep 2012

@ursula5 dobru nocku, aj ja veru uz pojdem....🙂

mirka2010
3. sep 2012

@mariankach no musi byt podarena...inak, ja som dnes isla na wc a maleho som dala do postielky a vratila som sa a on staaaaaaaal....skoro som odpadla, take prekvapenie ma cakalo...normalne som ostala zaskocena ze ako to dokazal...!!!!

majca55
3. sep 2012

@apolenka6 moja mne povedali že je lepšie rano tak som pichala tak 😉

majca55
3. sep 2012

@ursula5 krasnučky bambulko 😵

majca55
3. sep 2012

@mariankach ta je zlatunka a ako vyrastla už 😵

tinka9075
3. sep 2012

@ursula5 ten je krásny pekný chlapček a už je aký velký 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre