IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majus28
20. okt 2012

@apolenka6 a v com mal muz zle spermie? ked sa vam neudrzalo?

apolenka6
20. okt 2012

@majus28 zlú morfológiu -tvar...ale neviem či sa to preto neudržalo,no skrátka sa HCG zdvihlo aj sliznicu som mala krásnu 16-17 mm tuším a potom o týždeň bola už,len 11 a HCG nič ..nevieme čo sa stalo ..ale mm má aj dobré spermie a stačí jedná dobrá a hotovo 😅

mimi_2
20. okt 2012

@majus28 ahoj no čo máš nové ako sa cítiš? Ja som dnes testla ale nič bohužiaľ, darmo som hľadala aspoň ducha ☹ asi počkám len na krv

majus28
20. okt 2012

@apolenka6 aj moj muz ma zlu morfologiu, 1,5 % ma dobrych.. raz to hadam vyjde aj z nich.. inac raz mi jeden maser povedal, nie tak davno, ze mam nieco s platnickou a moze to vplyvat na neviem co co sposobuje, ze mam slabe vajicka a neudrzia sa.. ze mam si to dat dokopy, lebo aj keby sa chytilo, tak to telo hned pusti.. tak som si vcera spomenula na jeho slova.. co si o tom myslis?

majus28
20. okt 2012

@mimi_2 ahoj mimi 🙂 a kolko mas este do krvi? joj tie testy.. zakazdym, ked ma test sklame si hovorim, ze keby bol tento zly a mylil by sa.. drzim ti prsty..

majus28
20. okt 2012

@majus28 inac ja sa citim celkom dobre, robim doma vsetko mozne, ale stale mi lietaju pred ocami hodnoty hcg, co to moze znamenat a hovorim si ze keby tak doktorka nemala pravdu..

majus28
20. okt 2012

@mimi_2 inac ja sa citim celkom dobre, robim doma vsetko mozne, ale stale mi lietaju pred ocami hodnoty hcg, co to moze znamenat a hovorim si ze keby tak doktorka nemala pravdu..

kostickabonnie
20. okt 2012

@majus28 moj ma 0,5 dobrych a za 4 roky sa ani jedna nezatulala na to spravne miesto ☹ ani cez IUI, ale verim, ze Tebe to dopadne dobre. Ja som HCG este nikdy nezazila, dufam, ze IVF bude uspesne a podari sa napichnut tie spravne spermie do vajicok 😉

majus28
20. okt 2012

@kostickabonnie drzim ti silno palce.. neviem ci pri tomto hcg sa to nam teraz moze podarit.. a idete tou metodou ICSI ci ako sa to vola? ze sa napichuje a nespajaju sa same? 🙂 aj my ked pojdeme tak chcem takto a aj kultivovat.. no obdivujem vas vsetky co podstupujete IVF, klobuk dole pred kazdou zenou.. musi to byt riadny zaberak..

mirka2010
20. okt 2012

@tinka9075 Marosko aj ja by sme ti tam pokreslili len a len srdiecka, nech ti robia po cely cas co ju budes mat radost🙂 ako sa mas dnes?

tinka9075
20. okt 2012

@mirka2010 Jéj srdiečka dakujeeem 🙂 no čo ti poviem v noci som skoro nespala ruka bolela velmi ale dala som si tabletku a zaspala 😒 dnes už bolo lepšie ale ked ma to bude boliet aj zajtra pôjdem na pohotovost mi doki kázal že ked bolí tak to môže pod sadrou opuchát a to by nebolo dobre 😉 😉

mirka2010
20. okt 2012

@tinasc jasne, vsak aj som sa len opytala, ci nahodou nemas aj lekara dohodnuteho...akoze keby sme my nemali kamarata porodnika, tak by som o svojom lekarovi ani neuvazovala...ale on si ma zobral pod starostlivost a neskutocne som to odcenila...hlavne v tom, ze ked som prenasala, tak som bola sledovana kazdy den a nemala som o maleho strach...a potom nenechal ma vytrapit...vedel o co sa jedna...a zobral ma na cisarsky, kedze presne vedel ze aj tak by to tak dopadlo...takze ja som mu velmi vdacna!!!! a ako ste sa dnes mali?

kostickabonnie
20. okt 2012

@majus28 metodu ICSI nam nastavili automaticky, museli by byt aspon 2 % dobre, aby to skusili prirodzenym oplodnovanim. Tiez som obdivovala kočky, kým som nemusela podstupit to iste 😀 😀

dasaa
20. okt 2012

@alibabaa Ahoj ako sa mas a ako sa citis?Myslime na teba a drzime ti prsteky.Pohladkaj za nas drobcekov 🙂

dasaa
20. okt 2012

@kostickabonnie ahoj ako sa mas ?

dasaa
20. okt 2012

Ahoj @tinka9075 co to citam ty mas na ruke sadru ?Co sa ty stalo ?nestiham citat vsetko.

tinka9075
20. okt 2012

@dasaa ahoj no ruka v sádre som spadla no čo už 🙂 ale budem rarita idem na iui do brna a tam asi pacientku zo sadrou na ruke ešte nemali 😀 😀 posielam Simonke cmuk na líčko 🙂 🙂

kostickabonnie
20. okt 2012

@dasaa ahooj, no zajtra idem na kontrolu, dufam, ze uz poslednu a budem mat termin na OPU. Mam sa fajn, aj mojich 16+ vajicok sa ma fajn, len uz sa tam tlacia 😀

alibabaa
20. okt 2012

@kostickabonnie no aj ja som sa citila ze uz - uz musim prasknut.. ale vydrzala som to. uvidis, zajtra posledna kontrola .. budem-e na teba mysliet 😉

tinasc
20. okt 2012

@mirka2010 ja viem, že ťa to zaujímalo, ja som tým len chcela povedať, že v nemocnici nevedia čo by za to pýtali, však to sú nehorázne ceny, za epi 152, otca pri pôrode 30 euro, ešte aj za lekára pri pôrode 300 euro, však to je strašne veľa... hrozne na tom zarábajú... neviem koľko ich stojí mamička na nadštandarde, ale aj to stojí 18 euro na deň ☹ alebo aké náklady tam vyrobí otecko, ktorý tam len bude postávať 😒 no a uvidím, ako dopadneme na sále, ale to už nechám na osud, snáď natrafím na niekoho normálneho 🙂 dnes sme sa mali celkom fajn, aj pekne bolo, tak sme boli aj vonku 🙂

kostickabonnie
20. okt 2012

@alibabaa nejako ponocujes !!!! mala by si oddychovat 😉 😉 😉

alibabaa
20. okt 2012

@kostickabonnie pisem z postele 🙂 🙂 🙂 a musim sa teda priznat, dnes padol za obet prvy glycerinovy cipok.. od opu som poriadne nebola na zachode... asi ma ta narkoza zapiekla.. hnusoba... ale uz mozem ist s kludnym svadomim hajat. ale predtym este dopozeram kvapku nadeje. je to strasne dojimave a slzam som sa neubranila.. hned som im prispela... detickam... ktovie co nas v zivote este postretne... a ty ?? tiez by si uz mohla ist na kute... zajtra mas predsa (pevne verim) poslednu kontrolu 😉

alibabaa
20. okt 2012

@tinasc tini, a co vsetko z toho co si vymenovala si budes platit?

apolenka6
21. okt 2012

@kostickabonnie som zvedavá ako si dopadla,čo ti povedia .... 🙂 😕

apolenka6
21. okt 2012

@majus28 môj mm má tiež ,len 1.5 % dobré sperm. ....tak preto teraz IVF už sme mali 4x IUI
to veru netuším,či môže mať vyhodená platnička niečo spoločné s neudržaním tehotenstva ..nepočula som to ešte 😨

apolenka6
21. okt 2012

@tinka9075 júj chúdatko ,bolí rúčka ☹ ☹ mrzí ma to ,musí sa sama vyliečiť 😕 dávaj si pozor 😉

apolenka6
21. okt 2012

@alibabaa pestuješ bábätká 😉 😉 moc nebud pri PC aj to nie je dobré a pohladkaj za mna bruško 🙂

apolenka6
21. okt 2012

@tinasc och to sú pálky teda ! 😠 na všetkom by ryžovali 😖
a ako sa máš ,funíš pekne?! ježko náš 🙂 nemyslím to v zlom ...už to máš za páááááár 😅 😅 😅

tinasc
21. okt 2012

@alibabaa budem mať epi a tatino bude pri pôrode... s tým nadštandardom neviem, prvýkrát som bola, nedá sa to dopredu rezervovať, tak či budú mať voľné neviem... a ak náhodou doktor povie, že pôrod rýchlo postupuje, tak si nedám tú epi, vydržím...

tinasc
21. okt 2012

@apolenka6 veru, ja nechápem ako to vypočítali, že aké sú reálne náklady... hlavne na otecka pri pôrode, 30 euro, pritom môj manžel pri prvom pôrode tam len stál a hladkal ma 🙂 a vypratie toho oblečenia, čo mal na sebe asi nestojí 30 euro či? veru funím, keď sa dvíham z gauča, jeden by sa pobavil 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre