IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
8. jan 2013

@apolenka6 presne tak, musis si na seba davat obrovsky pozor...a tiez sa von dost smyka, takze naozaj si treba davat pozor...a doma je predsa dobre, nie??? mozes si lenosit, oddychovat, citat...ja som si PN celkom aj uzivala, len je to na druhej strane aj dost obmedzujuce, ze sa neda ist von kedy sa len chce...hmmm..ale aj to sa da poriesit 😉 ale nejake zvlast problemy nemas??? drzime palce na sono, urcite bude uzasne vidiet malicke znova ako narastlo 🙂

mirka2010
8. jan 2013

@cmelica ahojky, ano mame sa lepsie, tuk, tuk, tuk 🙂 teploty su uz prec, dufam, ze na dlllllllllllllllllho, predlho aj na niekolko rokov!!! lebo to bolo nieco strasneeee...a vy sa ako mate??? ako Branusko???

tinka9075
8. jan 2013

@mirka2010 ahoj Mirka no spánok mám taký dlhý 🙂 🙂 zajtra idem na screening k doc.Tomášovi dnes som s ním volala sa teším velmi 🙂 🙂

tinka9075
8. jan 2013

@apolenka6 ahoj no čaká velké sono ale idem k doc.Tomášovi tak sa teším velmi jemu len verím najviac a som rada že ho uvidím 🙂 🙂

apolenka6
8. jan 2013

@tinka9075 sa čudujem,že ideš k docentovi 😅 ved bol v zahraničí už nie je?? sa teším že ho stretneš 😵 len počasie je také hnusné na cestovanie 😒

tinka9075
8. jan 2013

@apolenka6 ahoj bol ale sa vrátil a otvoril si ambulanciu v MT tak idem k nemu k nemu som chodila do centra tak idem aj muž hned povedal že ideme k nemu 🙂 🙂 počasie je hnusné ale pôjdeme z domu skôr tak stíhame 🙂 🙂

apolenka6
8. jan 2013

@tinka9075 to je super,že sa vrátil!!! 😵 😵 😵 ja ho nepoznám ,ale som počula o ňom veľkú chválu 🙂 len si zajtra dajte pozor a pomaly aj my pôjdeme v piatok skôr a pomaly 😉

tinka9075
8. jan 2013

@apolenka6 je to človek z velkým srdcom a objednal ma hned zajtra tak sa teším 🙂 🙂 u neho budem spokojná a má novú ambulanciu nové soná kvalitné tak sa teším 🙂 🙂

apolenka6
8. jan 2013

@tinka9075 určite budete spokojní 🙂 🙂 🙂

tinka9075
8. jan 2013

@apolenka6 to verím ked idem k niekomu komu môžem dôverovat a muž sa už tiež teší na neho že pokecajú spolu 🙂 🙂

apolenka6
8. jan 2013

@mirka2010 áno doma mi je dobre 🙂 ozaj leňoším doslovne 😀 mm je v týždni preč tak ani variť moc nemusím,len pre seba 😝

apolenka6
8. jan 2013

@tinka9075 a ako sa cítiš ? už bruško rastie?

tinka9075
8. jan 2013

@apolenka6 ako kedy vraciam stále ele ešte nie je ani vidiet 🙂 🙂 len muž sa smeje že ceci mám také naliate iné nič 😀 😀

apolenka6
8. jan 2013

@tinka9075 no pri dvojičkách sú hormóny oveľa vyššie tak preto asi ešte vraciaš ,ale zas je to dobré, hovorí sa ,že sa dieťatko/ká dobre držia 😉 ja som mávala ťažobu už nebola ,ale posledné 3.dni ju mám opäť v miernej podobe ..jesť mi chutí všetko 😕 a prsia veru bolia aj mňa a hlavne v noci ,ale dá sa to zvládnuť ..inak mám v albume moje brušeno 🙂

tinka9075
8. jan 2013

@apolenka6 sa smejeme lebo mne vôbec sladké nechutí len slané a kyslé že jedno bude na kyslé a druhé na slané 🙂 🙂 a žalúdok ma dost bolieva 😖 a ceci to veru dost večer si niekedy neviem ako mám lahnút 😀 😀 videla som pekné bruško máš 🙂 🙂 ja sa tak na zajtra teším uvidíme ako sa budú drobci predvádzat ak nebudú spat 🙂 🙂

dasaa
8. jan 2013

@lucka188 gratuluje,Ja som bola tiez na IUI a mame dievcatko .Neviem ci to je pravda co si napisala 🙂

dasaa
8. jan 2013

@mirka2010 stale ju nosim pri sebe uz Simonku nemozem nechavat samu.Jedine ked spinka.Citala som o Maroskovi to je supeeeeeeer ze uz nema teploty.A ako sa citi uz mu je lepsie 🙂

dasaa
8. jan 2013

@cmelica no vidis aku betaricu mame 😀 ze nam nechce ukazat ako sa vie otocit.Rozhodni sa ty kedy budes davat Brankovi prikrmy nam tiez kazala doktorka od 4 mesiaca uz len koli tomu ze je na UM.Romankovi uz idu zubky nasej Simonke este nie som zvedava kedy jej pojdu.

lucka188
8. jan 2013

@dasaa Dik, ja som aj myslela ze to je blbost 🙂 Tak uvidime ci mne sa postasti chlapcek alebo dievcatko, potesi nas urcite oboje 🙂

apolenka6
8. jan 2013

@tinka9075 neboj ved ich zobudia daj si niečo sladké vraj to zaberá a budú hore aktívne aj ked ti nechutí stačí sladká voda ..ani mne moc sladké neberie 😕 dám si ,ale nie ako kedysi som dokázala čokoládu zjesť naraz teraz už nie ,kyslé môžem ako kedy aj slané 😝 som zvedavá či bude vidieť čo čakáte 😕

tinka9075
8. jan 2013

@apolenka6 ja by som si aj dala ale ako vidím čokoládu ma napne 🙂 🙂 vraj zaberá aj kašlanie tak sem tam zakašlem a zobudíme ich krpcov 😉 😉 aj ja som zvedavá možno už bude vidiet 🙂 🙂

apolenka6
8. jan 2013

@tinka9075 aj o zakašľaní som počula ..ja často kýcham aj ked nie som chorá 😉 a si myslím,že malé má poplach ..dnes cítim jemné pichanie v brušku hádam to nie je zlé a malé sa rozťahuje 😵

tinka9075
8. jan 2013

@apolenka6 uvidím či budem zajtra kašlat 🙂 🙂 ja som bola pred týždnom na pohotovosti ma strašne bolelo brucho celý den tak ma doki pozrel a povedal že sa nemám bát že sú tam dve bábetká a maternica sa roztahuje 🙂 🙂

apolenka6
8. jan 2013

@tinka9075 tak sa nemusím báť 🙂 keby to bola bolesť tak sa obávam ,ale je to jemné a ked sedím lepšie skôr ked stojím je to horšie ,ale aj tak ,len sedím 😀

tinka9075
8. jan 2013

@apolenka6 bola som trochu vylakaná a doki mi zakázal sex 😀 😀 že radšej bez sexu 😀 😀

apolenka6
8. jan 2013

@tinka9075 na to ja teraz rozum ani nemám 😝 😝 ma to ani nenapadne a by som ani nešpekulovala 🙄

tinka9075
8. jan 2013

@apolenka6 hned ako mi spravil sono tak povedal že bez sexu 🙂 🙂

apolenka6
8. jan 2013

@tinka9075 ved sme sa nasexovali ked sme chceli dieťa nie?! 😀 aj ked bez úspechu...

tinka9075
8. jan 2013

@apolenka6 to mi povedal aj doki v brne že som nemusela íst ani na iui len sme mali častejšie sexovat 😀 😀

apolenka6
9. jan 2013

Mamičky včera mi hovorila švagriná čo sa stalo jej neterke 4mesačnej ..prestala im dýchať ..rodičia malej pozerali TV a malá zakašlala tak ju išla jej mamička pozrieť a to už malá bola modrá a chrčala nekašlala mala vraj vela slín ktoré nevedela prehltnuť a sa dusila volali rýchlo záchranku a cez telefón mali pokyny oživavať do 5min prišla záchranka a všetko dobre dopadlo ked ju išli rodičia oživovať sa chvála Bohu nadýchla ...mali ste aj vy monitor dychu? oni si ju po tomto kúpili

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre