IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

casperka1980
20. apr 2014

@lili2014 toto bolo moje 1. IUI.. Dr. chcel hneď IVF.. menzes mi má prísť v stredu. a čo sa týka problému, všetko možné.. začalo to myomom, ten som mala vyoperovaný, pri operácii som mala robenú chromoperbutáciu, zistená endkometrióza, PCO... manžel je v poriadku.. u nás je to všetko dokopy..
akurát na postkoiltálnom teste mi zistili: " žiaden pohyb spermii v cervikálnom hliene".... 😒 ale alergiu na spermie nemám.. a nevedia mi povedať, čo to môže spôsobovať..

lili2014
20. apr 2014

11den po iui a test je negativny 😔.

lili2014
20. apr 2014

@casperka1980 ah mate tam toho trošku viac,ale nestrácaj nádej.Myslíš ze lekári budú vyšetrovať hlavnú príčinu pred tým ako podstupite ivf?
Ja mam ľavý vajickovod upchaty, a další dôvod je ze neovulujem. Na ovuláciu beriem puregon inj ale upchaty vaj. sa liečiť nedá, tak sa velmi obávam výsledku IUI, kedže sa uz snažíme velmi dlho Dnes mi vyšiel test negatívny, tak neviem ci sa podarilo
Držím palce, a daj mi zajtra vediet výsledok testu, dobre?

casperka1980
20. apr 2014

@lili2014 nevydržala som a tiež som testovala.. negatívny... 😒 ... myslím, že už dalej nebudú nič vyšetrovať.. rovno IVF.. i my sa už snažíme veľmi dlho.. cez 4 roky..

lili2014
20. apr 2014

@casperka1980 dnes ešte len 11 dpo, to ešte neznamená ze to nevyšlo, tak nestrácaj nádej. Počkaj si pekne do stredy. Mne by to malo dôjsť tiež v stredu, tak čakám jak na ihlach 😨 Uz k
My sa uz tiež snažíme okolo 3 rokov, co je viac ako dosť. Lekári nám odporúčajú teda ak sa prvé IUI nepodarí, tak druhé kolo, a ak nic, tak sa uvidí. Ale zrejme ivf. Tu v zahranici je to dosť finančne náročné, dúfajme ze sa nám IUI podarí.

maca0411
28. apr 2014

ahojte aj ja som po IUI dnes je to 7den,mam mierne bolesti podbrusku,test bol zatial negativny,uvidime ci sa zadari ked si spravim test neskor a 5.maja. idem na krv.ja som v poriadku aj priatel tak nechapem preco sa nedari.

dasaa
29. apr 2014

Ahoj @maca0411 testovala si skoro preto ti ukázalo že nie si tehotná. Po zákroku iui je lepsie testovať na 14 deň. Držím prsteky aby si bola tehulka 🙂

andrea1891
29. apr 2014

Ahojte, dlho Vas uz sledujem a citam, rozhodla som sa ze konecne aj prispejem🙂 17.04. som bola na prvom IUI a dnes poobede som si nasla vytuzene // na teste🙂 som nesmierne stastna, dufam ze bude vsetko ok. dievcata chcem Vas hlavne povzbudit 🙂)) iui moze vyjst aj na prvy krat, aj ked je sanca mala treba tomu verit🙂)thujj thujj drzim nam vsetkym palce aby sme to vsetky dotiahli do uspesneho konca🙂

maca0411
30. apr 2014

Dakujem sa povzbudenie 🙂 ja ja Vam drzim vsetkym palce. 🙂

maca0411
30. apr 2014

Gratulujem 🙂 andrea1891

dasaa
30. apr 2014

@andrea1891 praje krasne a prijemne tehulkovanie az do konca 🙂

andrea1891
30. apr 2014

maca0411, dasaa dakujem pekne

maca0411
1. máj 2014

chcela by som sa este spytat ak by bola IUI neuspesna kedy by som mala dostat menst.bude mi blbnut po tej injekcie a hormonalnych tabliet?dakujem

maca0411
1. máj 2014

@andrea1891 ahoj citila si mierne bolesti podbruskom kym si si spravila test?ako sa citis teraz mas uz ranne nevolnosti alebo bolita podbruskom.dakujem za odpoved

dasaa
1. máj 2014

@maca0411 ahoj aspoň ja som dostala normálne menzes tak ako mala prísť. Možno ti bude mešká 1 alebo 2 dni alebo môžeš dostať aj skôr. nerozmýšľal nad tým musíš myslieť na to že sa to podarí. Bolesti pod bruškom sú normálne ja som to tiež tak mala ale po pár dní už má nebolelo nič.

maca0411
1. máj 2014

dakujem,ja uz mam s toho v hlave gulas.musi sa to podarit.teraz ma uz neboli podbruskom.

andrea1891
2. máj 2014

@maca0411 Ahoj, necítila som vôbec nič zvláštne, klasické príznaky PMS - mierna bolesť podbruška, bolestivé prsia...myslela som si, že to zase nevyjde...ale mýlila som sa🙂 a ako sa máš ty? Cítiš niečo nezvyčajné? kedy plánuješ testovať? Veľmi Ti držím palce, aby si si našla vytúžené //

jalucija
2. máj 2014

baby co sa vlastne deje so spermiami ked sa pripravuju pred iui?

maca0411
3. máj 2014

@jalucija mne povedali ze sa cistia a pripravia tak ze vyberu tych najrychlejsich.

maca0411
3. máj 2014

@andrea1891 dakujem uz nech to vyjde,citila som mierne bolesti podbruskom ale taky zvlasny pocit najprv som citila lavy vajecnik potom pravy a krcok.vcera som citila cely den bolesti ako pred menstruaciou.a pichalo ma pod pupkom.minuli mesiac som mala mens.2.aprila.prsia ma vobec nebolia.test som si robila 2krat ale bol negativny tak to skusim v pondelok rano pred tym ako pojdem na krv do gyn fivu.dnes necitim nic.aj ja ty drzim palce 🙂

andrea1891
4. máj 2014

@maca0411 drzim Ti palce aby Ti zajtra o 14:00 tej povedali super spravu🙂 thuj thuj a daj potom vediet ako si dopadla..

maca0411
5. máj 2014

test neuspesny je negativny :( este uvidim co mi povedia poobede ked mi teraz ranno zoberu krv,ak stihnem lebo je pondelok dufam ze budu kolony.nech to vyjde mi uz potom velmi tuzime. 😉

avenches
5. máj 2014

ahojte babulky 🙂 caka nan iui, len by som sa chcela spytat ako dlho trva predpriprava?...lieky, injekcie vsetko som dostala???...bola by som najradsej keby to bolo do mesiaca za mnou...ale som v tom ako Alenka v risi divov ☹

maca0411
5. máj 2014

@avenches ahoj kedy ides na krv?ja som bola 17.4. potom som volala kvoli vysledku ci uz dozrela folikula.potom som si musela dat pichnut pregnyl 19.4. a zakrok IUI mi spravili 21.4. mozno sa budes cudovat kvoli datumu lebo bola sibacka ale robili aj v ten den.doktor ma aj polial a vysibal nech sa zadari. 😀 akurat dnes som bola na krvi je to tehotensky test.o 14h si mam zavolat kvoli vysledku.test ukazuje ze nie som.dufam e ze vysledok s krvi bude uspesny. 🙂 😉 ja som tiez zo vsetkeho mimo.drzim ty palce 🙂

maca0411
5. máj 2014

test s krvi neuspesny 😢

andrea1891
5. máj 2014

@maca0411 tak to mi je velmi luto:((( nevzdávajte to, určite sa onedlho zadarí....

jalucija
5. máj 2014

kocky, taka hlupa otazka. Ale kto sa nepyta nic sa nedozvie. Mat orgazmus po iui je ok? Ked predpokladame, ze zrovna dochadza k uhniezdovaniu vajicka, nemohli by ho stahy maternice pri orgazme vypudit?

maca0411
5. máj 2014

ahoj mne kamaratka aj dokor povedal ze po IUI nech sa co najviac milujeme ze nech mam aj orgazmus ze vtedy sa lepsie delia tie bunky ale mne ani to nepomohlo.a tiez sme nevedeli ze ako to robit lebo som si do posvy davala tie hormonalne lieky tak s kondomom.bali sme sa bez.

maca0411
5. máj 2014

@andrea1891 velmi som sklamana a najviac s celeho gyn.fivu.a sestriciek. ☹ taky pristup som nezazila asi este.pytala som sa ze ako to bude dalej ked tato prva IUI bola neuspesna kedy podstupim druhu IUI.co ja chcem ci som uz nastavena nato aby som podstupila drhu IUI.dalej kedy dostanem mens.za 3-4dni.potom mam zacat brat lieky pytam sa ake lieky jedyni recept co som dostala bol pregnyl a utrogestan (hormon).ze iny recept nemam a ani mi nebolo povedane vysvetlene aky bude dalsie postup pri druhej IUI.uz mi bolo do placu aj s tej zlej spravy aj z toho ako zacala ze ona to ma poznacene ze vsetky papiere aj recepty mi dali.na ziadnom papiery nemam pisane co robit ako brat tabletky pri druhej IUI.tak som ju poprosila ze nech mi nadiktuje tie lieky,ako ich mam brat,kedy ich mam zacat uzivat tak ze po 5cykle a zase na krv po 10-11dni.bolo mi tazsko ledva cakala kedy polozi ze nech sa uz nic nepytam.tie lieky si mam kupit v lekarni stoja par centou alebo nech mi ich moj gynekolog predpise to mi este povedala.maju tam chaos bordel krizom krazom rozpravaju riesia pacientky.aj dnes mne hladali kartu zaroven sa pytali pacientky ci caka jedno alebo dve deti.beru mi krv a zase riesili ine veci.3sestricki rozpravaju naraz nevedela som ktoru mam skor pocuvat.velmi som sklamana.asi som im bola nesympaticka. 😒

dasaa
5. máj 2014

Ahoj @maca0411 je mi to velmi luto ze to nevyšlo ☹ nevzdavaj sa .Ja som tiez bola 2x IUI.urcite sa to podari teraz .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre