IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
12. okt 2011

@katy33 dakujem 🙂

petuska123
12. okt 2011

@pici ahoj mam sa fajn za par minut idem domkov z prace a ty ako,?BABETKA POSLUCHAJU??

sijust
12. okt 2011

@katy33 zlatik,dufam,ze mas pravdu...stale ho hladkam,len nech ostane... 🙂 inak som ti poslala ziadost na FB,ak chces,tak potvrd..budem rada 🙂

pici
12. okt 2011

@petuska123 jasnacka :D dufam ze budu posluchat aj ked sa narodia :D

pici
12. okt 2011

@cmelica ahoj dakujem mam sa vyborne... akurat som si trosku podriemala :D inak fajn...

pici
12. okt 2011

@mirka2010 vies co , citim sa vyborne... :D

sijust
12. okt 2011

@mirka2010 zlaticko,nerobim....neda sa,ja som hotova...stale spim 😝 mam vyhodu v tom,ze robim cez net,ale teraz som dost dlho odstavila robotu,ked som stimulovala a chodili sme stale do MT,nemohla som ani tovar objednavat,vsetko mi stoji...jaaaj...ale kvoli drobcekovi vsetko nas svete 🙂 a ty ako?a co maminka?

alibabaa
12. okt 2011

@pici @sijust jeej baby tak vam drzim palciskaaaaaa.... nech uz prejde tych 14 dni.... co 14 .. cely mesiac,... aby som uz aj ja vedela na com som 😀

alibabaa
12. okt 2011

@sijust a ty vlastne co robis??

sijust
12. okt 2011

@alibabaa neuveris,ale predavam detske oblecenie 😉

alibabaa
12. okt 2011

@sijust to fakt? mile 🙂

mirka2010
12. okt 2011

@dasaa no super, takze mozeme coskoro ocakavat dalsie iui 🙂

pici
12. okt 2011

@sijust to fakt? to je milene :D

mirka2010
12. okt 2011

@sijust zlaticko a ty predavas detske oblecko a ja o tom neviem???? vsak kolko by som nakupila cez teba...pekne posli cez IP www kontakt, nech sa pokukam co mas 🙂 len pekne oddychuj....a uzivaj si malicke v brusku.....moja maminka je uz domka, tak som stastna...este pockat na vysledky.....a kedy idete do MT? ci az na 14 den?

dzuli08
12. okt 2011

@sijust Všetky čo ste tu si to zaslúžite rovnako, ver mi. To tehulkovanie je fakt parádna vec, ja som si ho veľmi užila, ale teraz mi je už fakt na príťaž. Ani sedieť sa mi nedá, lebo mi malá tlačí asi na pľúca a nevládzem dýchať :D.

dzuli08
12. okt 2011

@pici No dúfam, že to budú len príjemné spomienky a nie nejaké celoživotné traumy :D

pici
12. okt 2011

@dzuli08 nie. urcite nie.. preco by mali...

dzuli08
12. okt 2011

@katy33 No najradšej by som ju mala už pri sebe. Keď som dnes čakala na sono a videla tie bábiky .. joj... No dnes nás aj pomerali a vraj vážime 3788g. Mne sa to ale zdá dosť veľa. Pred týždňom sme mali okolo 3350, tak asi nejaká odchýlka tam bude. A to som zvedavá, koľko ešte priberie :D.

dzuli08
12. okt 2011

@mirka2010 asi pred 3 dňami sa mi také kraviny o pôrode snívali, ale teraz je to už v pohode. No nie je to to, čo bolo v 2. trimestri. Mala tlačí na pľúca, žalúdok, nohy opuchnuté, kolená bolia, bedrové kĺby sú tiež na rozsypanie a to hlavne pri vstávaní. No nejak to už dokopeme. :D

dzuli08
12. okt 2011

@pici Veď ja verím, že nebudú, to len tak. V celku sa na pôrod aj teším, stále si hovorím, že viac ako 5 hodiniek sa ja trápiť nebudem. Hlavne aby ma ten hore vyslyšal :D

dzuli08
12. okt 2011

@sijust A ty sa nepochváliš, že predávaš vecičky? Pošli mi prosím link, rada by som aj ja pokukala.

pici
12. okt 2011

@dzuli08 ved uz to mas coskoro za sebou.. kde budes rodit?

mirka2010
12. okt 2011

@dzuli08 moja zlata...uplne ta chapem...uz viem co prezivas, kedze ja vstavam z postele ako tank a to ma strasne boli podbrusko, ako keby som mala svalovicu v nom, uz to citim viac ako tri tyzdne....niekedy to boli az tak, ze nemozem poriadne chodit...mala si to aj ty???? tiez som zvedava, ako ja budem vyzerat v case ktorom si ty teraz....lebo brusko mam teda poriadne...a niekedy mam co robit, aby som si nasla dobru polohu uz aj pri sedeni 🙂 ale pre nasich malickych vsetko...vsak? mne sa sniva stale o kojeni....to su krasne sny...o porode zatial len rozmyslam...ale uprimne...bojim sa 😒

si31si
12. okt 2011

@tatinka okrem zakazničok a čo máš neaký obchodík? ja tu tiež nikoho nepoznám a do pd preto že manžel odtial pochadza a chce sa tam vratiť 😉

sijust
12. okt 2011

@dzuli08 @mirka2010 @pici @alibabaa...dievcata,som vypredana,hned ako objednam tovar,tak vam dam vediet...tym,ze chodi v lisovaných balikoch,tak su tie veci dost pokrcene,musim ich ozehlit a nafotit a nahodit na net,chvilocku mi to potrva... teraz mi vobec vsetko dlho trva 😒

mirka2010
12. okt 2011

@sijust mojinka, ved to sa vobec netrap...ale to,ze pracujes s takymto niecim je super....budeme ta s tym otravovat 🙂 teraz hlavne oddychuj, malicke potrebuje oddychnutu maminku 🙂 a citis sa dobre???? ja som mala dnes relativne dobry den....brusko bolo na mieste tak ako ma byt...tak som kopec veci spravila 🙂

apolenka6
12. okt 2011

@katy33 ahoj zlatko! nehneváš sa 😨 ? už ťa nepreháňa 😕 asi ,teda určite to bolo to magnézium 😉 dnes bola zas tvoja dr. na nákupoch pre malého, na topánočky zimné,ale nevybrala začína to,len chodiť .....
Okuliarky už máš?

apolenka6
12. okt 2011

@mirka2010 veru už si to dlho platím a by ma sr..o,keby sa mi to,len tak zrušilo 😠 snád to padnutie vlády bude pre to ,len to najlepšie 😀 😀 😕

tatinka
12. okt 2011

@tinasc
@apolenka6 ahojte kocky 🙂 co nam dnes priniesol novy den ? ma niekto nejake novinky 🙂?

tatinka
12. okt 2011

@si31si ahoj moja, mam mensie kadernictvo, juj tak to sem pridite budeme kocikovat 🙂 , kolko si uz vydata?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre