IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
21. okt 2011

@sijust bude moja moc držkám palce na pondelok 😵 a hcg bude vysokééééé 😲 😲

majca55
21. okt 2011

@dasaa ja tiež do Martina 😵 do Heliosu?a kto ti robil IUI?mne Gaťová bola super 😵 😵 ako sa cítiš a máš?

dasaa
21. okt 2011

@majca55 tiez chodim do Heliosu a IUI mi robila Gatova 🙂.Citim sa v pohode a mam sa fajn.A co ty ako sa citis a ako sa mas?

tinasc
21. okt 2011

@alibabaa no tak super, hor sa v pondelok na sono a opýtaj sa aj ako sa to vyvíja, nenechaj sa odbiť 🙂

majca55
21. okt 2011

@dasaa v pohodičke akurat trošku sa mi nejako prsia zvačšili 😀 inak super takže na krv a sono ideš 3.11.že?

sijust
21. okt 2011

@tinasc zlatko,prepac moja....teba som zabudla oznacit...mrkni na str.761 🙂

tinasc
21. okt 2011

@pici ja som práve skončila s upratovaním kuchyne, boli sme na nákupe, veľa sme nakúpili, tak som to spratávala, nakúpili sme do zásoby mäso, tak som to porcovala do mrazničky... upratovať treba vždy, aspoň si myseľ zabavíš a rýchlo ti prejde víkend 🙂

tinasc
21. okt 2011

@sijust supeeer, potichučky sa teším 🙂 tak nech je hcg riadne vysoké 🙂

dasaa
21. okt 2011

@majca55 ano presne ako pises 🙂 ty ides 2.11 vsak alebo 3.11?

majca55
21. okt 2011

@dasaa presne tak idem 2.11.budeš aj testovať?

dasaa
21. okt 2011

@majca55 testovat nebudem vobec 🙂 A ty budes testovat?

majca55
21. okt 2011

@dasaa ani ja počkam až na sono a krv 😵 prvý krát som vydržala až na 14 den ale to som šla na sono 16 den ale teraz nebudem 😲

dasaa
21. okt 2011

@majca55 urcite nas to bude teraz lakat 😖 ale mi sa nedame 🙂 🙂

majca55
21. okt 2011

@dasaa nie vydržíme aby sme sa potom mohli radovať tfuj tfuj 😵 😵

dasaa
21. okt 2011

@majca55 vydrzime to ved sme babenky 🙂 presne tak budeme sa potom len a len radovat tfuj tfuj a budeme posielat ostatnym babenkam aby boli tehu 🙂

majca55
21. okt 2011

@dasaa posunieme štafetu 😲 😵 aby tu všetky babulky boli do vianoc tehulky 😵 😵

dasaa
21. okt 2011

@majca55 🙂 presne tak .A vsetky babenky teste sa na nas 🙂 😀

majca55
21. okt 2011

@dasaa ja som už trošku unavená tak idem hajať 😔 prajem ti dobru noc aj všetkým babenkám 😵

dasaa
21. okt 2011

@majca55 Dakujem 🙂 aj tebe dobru nocku tiez uz budem koncit 🙂

tinka9075
21. okt 2011

@dasaa
@majca55 babenky velmi vám držím palce aby sa podarilo a potom nezabudnite predat štafetu už na nu čakám 🙂

apolenka6
22. okt 2011

@sijust 😅 😅 😅 😅 pssst!!! bude silnieť 😉

apolenka6
22. okt 2011

@cmelica rátaj 1deň až ked sa ti úplne spustí krv,špinenie ešte nerátaj 😉 veru bez auta sme skoro ako bez nôh 😝

apolenka6
22. okt 2011

@alibabaa veru posledná mrcha ,som zvedavá čo bude na sone 😨 😉

katy33
22. okt 2011

@sijust Micinka moja zlatulinka, ja som to vedela 😀 😀 😀 ...máš priznaky ako ja na začiatku tehu, mne boli najzvlaštnejšie tie moje prska, že zrazu su o čisielko väčšie 😀 😀 😝 Slniečko, moc vam držim palčeky a verim, že na krvičke bude HCG obrovske, aby ta naša šikovna fazulienka sa ešte nestihla rozdelit na dve 😀 😝 aaaaa, tak to by bolo 😕 😀 ....len si hrozne želam, a verim, že ,,pici,, bude mat krvičku s mega HCG a budete krasne tehulkovat spolu 🙂

katy33
22. okt 2011

@apolenka6 Miláčik jasne, pre teba všetko na svete 🙂 Takže dnes budete domka oddycovat 😕 😉 ...myslim, ked nie je auto ešte opravene...už ma tolko čapičiek, že malinkej ich budem menit 3xdenne, aby ich vynosila 😀 😕 A dnes maš volničko, či? Ja sa chystam oblievat perničky s čokoladkou, včera som dostala chut a privodila som si Vianoce, ešte o 22.00 som plechy vytahovala 😀 😝

katy33
22. okt 2011

@tinasc Jajha, si mi pripomenula, že aj ja by som mala urobit väčši nakup, no najskôr ma čaka rozmrazovanie chladničky+mrazak a potom nakup 🙄 😉 ...babulka tiež pomahala ?😀 Ja by som mala zavesy vymenit, no ja sa liepat po rebriku nebudem-bojim sa a mm nema času. Mojenko pekny dniček prajem, aj sa chystate - dnes,zajtra na nejaky vyletik?

sijust
22. okt 2011

@katy33 mojinka zlata,ja dufam,ze to bude dobre...nebola uplne silna ta palicka,ale je ju pekne vidiet...nekrvacam,nespinim...bolesti podbruska ustupili, skor tam len taky tlak citim,ale prsia ma bolia fest...tak prosim na mna mysli,aby to v pondelok dobre 😕 ja tiez na @pici strasne myslim a prajem jej to tak,ako nikomu nech sa na mna ziadna nehneva,ale uz by si to zasluzila...tesim sa na chvilu,ked si budeme moct napisat ze sme "v tom" spolu 😀

mirka2010
22. okt 2011

@sijust mojinka zlata, prezlata....takze je tam druha ciarocka?????? naozaj???? vidis, malicke je krasne u maminky.....ukaz nam fotku, ja chceeeeeeem vidiet 🙂 strasne sa tesim, naozaj, najradsej by som ta vystiskala 🙂

majca55
22. okt 2011

@tinka9075dakujem moja 🙂 jasne že moja hned ju dostaneš 😵

tinasc
22. okt 2011

@katy33 no babulka niekedy pomáha, niekedy pomáha len zavadzať 😀 no nákup bol veľký, tak dúfam, že aspoň na týždeň, samozrejme mäso na dlhšie 😀 😀 😀 no a na upratovanie je stále niečo, aj záclony by trebalo spraviť, no len v byte koľko sa toho nájde 🙂 samozrejme ty sa po rebríku neopováž chodiť, niekoho radšej pover 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre