IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
1. nov 2011

@mirka2010 vies co, sice sa bojim, ale nehystercim, som s tym zmierena... s manzelom pojdeme podvecer palit sviecky, na cintorine bude uzasny klud, to bude fajn... vy s muzom ste uz boli?

apolenka6
1. nov 2011

@dasaa ale aj ty môžeš ísť na sono k svojmu dr pred IUI aké máš vajká potom zavoláš dr. a on povie kedy máš pichať pregnyl aj nám tak navrhoval ,ale radšej sme išli do MT aj iné dievčatá tak robili ked chceli ušetriť cestu a hlavne čas ak to máš dalej .... 😉

apolenka6
1. nov 2011

@walta a kde ideš na amnio? NR či BA?

mirka2010
1. nov 2011

@walta jasne, netreba panikarit, uz aj tak mas vysetrenie a skrining za sebou, takze podla mna mozes byt kludna.....my sme este neboli, ale vecer tiez pojdeme....

dasaa
1. nov 2011

@apolenka6 nevedela som o tom mne nikto nic take nepovedal ☹ Ale dakujem za radu 🙂

walta
1. nov 2011

@apolenka6 idem do BA, lebo v NR robia vysledky az za 3 tyzdne az mesiac a v BA budem mat vysledok za 2 dni... samozrejme za to platim, ale o peniaze mi vobec nejde

adikasala
1. nov 2011

@walta ahoj tesim sa stebou ze to mas negatyvne 🙂 vidis...drzim velmi palce na zajtra 🙂

walta
1. nov 2011

@adikasala dakujem... potom sa ozvem

adikasala
1. nov 2011

@walta budem na teba mysliet,aj mm som hovorila o tebe....drzi palce 🙂 bude to dobre!!!!

tinasc
1. nov 2011

@walta moc držím palce na amniocentézu, trvá to chvíľku a uvidíš že si sa bála zbytočne 🙂

tinasc
1. nov 2011

baby vy ste toho ale popísali... 😉

adikasala
1. nov 2011

@sijust tesim sa stebou ze tam uz nieco bolo vidiet,podla mna uz o tyzden budes mat krasne srdiecko 🙂 🙂 z doktora si nic nerob aj oni su ludia 😉

apolenka6
1. nov 2011

@walta aj ja by som to tak riešila o peniaze vôbec nejde,tiež by som to chcela vediať čo najskôr,ved ti ide aj o zdravie 3 týždne čakať by bolo ako ísť na popravu 😝 takto to budeš vedieť rýchlo a nebudeš toľko v strese 😉 a dieťatko to nepotrebuje a ani ty

tinka9075
1. nov 2011

@cmelica ahoj tak dva foliky mali 15 a jeden osem a v stredu idem preto aby pozreli či aj ten tretí podrástol že keby ano tak mi iui robit nebudú lebo môžu byt trojčatá ale možno to risknem ved určite neoplodná všetky vajka 🙂

apolenka6
1. nov 2011

@ursula5 čakanie je vždy o držku 😝 ja to nemám tiež rada 😕 ja som bola pred rokom na Silvestra na IUI presne v ten deň 😀 a medzi sviatkami sme tam chodili na sono 😒 radšej počkaj prípadne na január 🙂

apolenka6
1. nov 2011

@tinka9075 ja som mala tiež 3 vajká a IUI mi robili a aj tak nič 😒 zvláštne ,držím palce 🙂

apolenka6
1. nov 2011

@adikasala a ty sa máš ako? je ti lepšie? asi áno ked si tu ... 🙂

apolenka6
1. nov 2011

@dasaa rada poradím ked viem 🙂

tinka9075
1. nov 2011

@apolenka6 no ja som tiež bola prekvapená a včera som sa spýtala brali mi krv na výsledky AMH hormonu a že sú také môžem darovat vajka keby mám menej rokov tak nerozmýšlam a podarujem určite 😉

apolenka6
1. nov 2011

@tinka9075 a čo je to AHM? ty asi chodíš do iného centra ja chodím do Heliosu MT tam také nič nerobia ..ááá ved ty si okres Partizánske ja TO 🙂

tinka9075
1. nov 2011

@apolenka6 jáj tak sme vlasne susedy ja som z Bošian tak to je blízko ja chodím do Iscare v Martine AMH hormon je v akom stave máš vajíčka a robia to myslím len v Iscare 😉

tinasc
1. nov 2011

@apolenka6 to je inak sila, že tie mamičky nechajú v strese báť sa aj tri týždne, veď je to na hlavu... čo im to urobí, ak urobia vyšetrenia skôr... veď toľko strachu si musia vytrpieť a báť sa...

apolenka6
1. nov 2011

@tinka9075 ja bývam priamo v TO 🙂 ahá ,,som nevedela,že to robia iba tam ,mňa by zaujímalo v ako stave ich mám ja veru 😕 a to ako robia ?

apolenka6
1. nov 2011

@tinasc veru tak to je sila !! 😠 a ked chceš skôr tak si priplať ..ale aspoň taká možnosť je 😒

tinka9075
1. nov 2011

@apolenka6 my do TO chodíme často a ja pochádzam z Bojnej to ti len zoberú krv a potom čakáš na výsledky je to dobré aspon vieš na čom si 😉

tinasc
1. nov 2011

@apolenka6 nie každý na to má, ale aj keby som bola úplne bez peňazí a týkalo sa to mňa, tak by som si priplatila, stále je lepšie báť sa tri dni ako tri týždne... však doktorom je to jedno, o nich nejde, nie sú to ich nervy....

apolenka6
1. nov 2011

@tinka9075 to je fakt dobré škoda,že to nerobia aj u nás 😒 a koľko máš rokou ak sa smiem spýtať,ked by si už nemohla darovať vajká? aj to je obmedzené som nevedela 😕
tak možno sme sa aj niekedy videli 😀

apolenka6
1. nov 2011

@tinasc tak to je nadlhú debatu aj tak nič nevyriešime 😒 naše úžasné zdravotníctvo ,to by malo riešiť 😠

tinka9075
1. nov 2011

@apolenka6 je to dobré aspon vieš na čom si aj v Iscare to robia myslím že asi len 4mesiace ja mám 37rokov a darovat môžeš len do 35 vidíš možno sme sa aj videli niekedy 😉

apolenka6
1. nov 2011

@tinka9075 ja si myslím,že áno 🙂 TO sú malé
to je dobré,že sa CAR snaží napredovať a pomôcť párom 😉 každá novinka pomôže 🙂 a vy ešte nemáte vôbec deti?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre