IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
4. nov 2011

@pici no keby sme to mali my posúdiť tak tu také odvážné dievčata boli a nám to vyfúkli 😠 😀 😉

apolenka6
4. nov 2011

@dasaa nooooo 😕 😀 patrilo by sa mi 😉

dasaa
4. nov 2011

@apolenka6 Ved aj budes uz coskoro 😉

apolenka6
4. nov 2011

@dasaa veríme 🙂

walta
4. nov 2011

@tinka9075 diky, nech len rastie nas drobcek 😉

pici
4. nov 2011

@majca55
@apolenka6 no urobim ja tabulku a poradovnik. inak to nevidim... lebo stracam prehlad a potom sa tu predbiehaju... nech je vsetko s kostolnym poriadkom

walta
4. nov 2011

@mirka2010 veru, zdravicko je prvorade... uvazovali, ale este zvazujeme 😉

walta
4. nov 2011

@apolenka6 jaaaaaaaj, som vam kazdej vdacna

katy33
4. nov 2011

@alibabaa Moejnko, takže v nedelu sa ide na to 🙂 ...nebojakj sa, ved ake sme tu silne baby, teš sa na to, že čo nevidiet budu bambulky v brušku 😉 Nech su len krasne a pekne sa rozbunkovavaju, aby mohla maminka cez tyžden utekat pre ne 🙂 😉 držim palčeky 😲 😲 😲 daš si vložit jedno, či dve bambulky?
@walta Slniečko, ja som ani len na sekundu nezapochybovala, že je všetko v najlepšom poriadku, miminko zdravunke a aj som myslela, že to bude princeznička, ozaj sa nam to tu akosi hemži babami 😀 😉 Som prestrašne rada 🙂 🙂 🙂 a konečne si budeš uživat tehu a aj bambulku v brušku ako sa patri 🙂 už aj vyberate meno 😕 😉
@sijust Ajajaj, ty mojenko, medicimbalky sa vytratia, uvidiš, zostanu len ping-pongáče 😀 😉 Prekrasne, už srdiečko bije, uvidiš , mojenko, ako to teraz hrozne všetko preleti 🙂 ...tak už mate aj tehu-vodičak, to nam ho dali až v 13tt 🙄 ...je to najkrajšia knižka na svete 🙂 😉 a teraz vas kedy čaka sono a poradna?

dasaa
4. nov 2011

@apolenka6 jasneeee ze verime a nepretaneme verit 🙂

tinka9075
4. nov 2011

@walta teraz už bude dobre ked vieš že je všetko v poriadku muselo byt ved pozri kolko babuliek vám držalo palčeky 🙂

apolenka6
4. nov 2011

@pici tak presne tak!!! sprav poradovník 😀 a my budeme na čele 😝

apolenka6
4. nov 2011

@walta ako píše Katy nepochybovali sme 😉

majca55
4. nov 2011

@pici tak to bude super 😀 a potom to tu všetky roztočíme 😀

katy33
4. nov 2011

@apolenka6 Ahoj mojenko, no ešte stale nemame všetko pokupene, stale verim tomu, že sa im nepodari nas zatvorit do nemocnice skôr 🙂 ...ale už idem pomalinky prat vecičky, nech to ubuda.Ja som teraz akasi divna, ale to prejde, asi za to, že som stale doma sama, Petino už dofinišovava konečne tu prevadzku, od utorka by sa malo už otvorit.Ešte som nebola a ni detsku dr. vybavit...a tiež už je načase...Bruško zasa podrastlo, malinka musi byt už ako valibuk, ta ked kopne, tak mi až zuby cvaknu 😀 😝 ..tak budeš mat kolegynku s novymi didikami 😀 😀 😀 a ty sa mi ako mavaš?

sijust
4. nov 2011

@katy33 zlatik,si zober ako to rychlo ide-v pondelok v Heliose boli len naznacene fetalne struktury a za 4dni uz videla srdiecko,povedala,ze sa to este nedalo zachytit,myslim to bitie,za par dni....v tomto obdobi miminecko fakt najrychlejsie rastie...na sono idem do H. 14teho a 21ho zase k svojej dr.aj s mocom..uz mi budu robit nejake testy...mas pravdu,tehu knizocka je ta najkrajsia na svete,este tam nic nemam,ale stale si ju pozeram 😀 tiez si dostala u svojho gyn. balicek Prenatal box? 🙂

majca55
4. nov 2011

@apolenka6 zlatko jasne že aj ty na teba som nezabudla nebojkaj ved to tu ideme roztočiť 😝 😀 dnes som mala riadnu depku ☹ až až vybučala som sa a ked si tu prečítam tie super povzbudzujúce slova hned mi je lepšie 😵

apolenka6
4. nov 2011

@katy33 ale,ale!! čo to!aké nálady to máš..rada by som ťa von vytiahla ,ale ked nemôžeš 😒 😕 a ku mne by si asi neprešla je to daleko ,keby mám auto tak by som ťa prišla ku mne zobrať ,by si mala zmenu prostredia 🙂
aspoň sa vám robota konečne rozbehne a vráti sa vám stratený čas ..konečne
A ktorú detskú máš vybratú ? tu pri vás čo je 😕 pomaly si veru vecičky poper ,lebo to číselko čo ti svieti pod tebou je už nebezpečne vysoké 😅 ale to letíííí
Ja sa mám v celku dobre,teraz sa predáva v obchode a bude to až do Vianoc aspoň zarobííím 😅 a bude zas tovar tak čas mi zbehne ozaj rýchlo....veru budeme mať Pamelu v obchode,ale až na konci januára ide pod nože 😕

apolenka6
4. nov 2011

@majca55 ja viem,že si na mňa nezabudla si zlatko 🙂 a si mi písal,že si mala depku....aj ja raz za čas mávam 😕 neboj budeme mamičky 🙂 😉

majca55
4. nov 2011

@apolenka6 juj dnes mi zas jedna kočka povedala,že je tehotná a to vobec nechcela 😠 vždy sa ma pýtala a načo ti to už bude 😠 no je to spravodlivosť!není

apolenka6
4. nov 2011

@sijust jéé tak už bolo srdiečko vidieť 😅 😵 neboj ,zvonky šťastia budú biť ! buch-buch-buch♥

katy33
4. nov 2011

@sijust O chvilonku 1.trimester za vami 😉 ....pohyby, budeš sa citit ako v nebičku, ked šmoulko bude kopkat 😀 ...a už aj videli, že je tam len jedna fazulka? 😕 😀 ...ja som provokater, čo 😝 Ano, mojenko, dostala som aj ja kufrik, no až v 20tt...doteraz vytahujem zo šuflika tu malilinkatu plienočku a mojinkam si ju, neviem si predstavit, ako do nej zabalim taku malu ritulku 😀 😲 😲

apolenka6
4. nov 2011

@majca55 😠 😠 😠 no to vie spraviť náladu 😒 ty chceš a nedá sa ...

apolenka6
4. nov 2011

@cmelica Zlatko zajtra sa nám drž! neboj vajok máš dosť až vela 😕 😀 tak to bude!!!

majca55
4. nov 2011

@apolenka6 presne moja úplne ma odrovnala ☹

apolenka6
4. nov 2011

@majca55 myslíme pozitívne !!! iné nám nezostáva aj ked je to niekedy ťažké,ale úsmev to napraví 🙂

majca55
4. nov 2011

@apolenka6 ved som si to hned aj povedala však ja som za chvílku tehulka a bolo po smútku 😵

cmelica
4. nov 2011

@apolenka6 🙂 🙂 dakujem si zlata 🙂 🙂 uz teraz mam hlavu z toho ako melon 😀

katy33
4. nov 2011

@apolenka6 Mojenko, poradili nam dr. Mihalovu, je v meste...tak snad nas bude ochotna vziat 🙂 Tak aspon vam to teraz v robotke ubieha, veru Vianoce su tu čo chvila, božinku, ved to uteka ako šialeene 😕 😕 😕 Nás čakaju ešte v 36tt prietoky v MT, tak snad budeme dovtedy ešte 2v1, aby nam stihli povedat predbežnu vahu toho našho slonika, ja to citim, že zasa malinka dost nabrala 😀 😕 ved len ležime a hltame a to zasa si tu musela spomenut kapra a šalat a ja mam gebriny až za ušami, keby nemam navarene, už vidim, že zajtra robim šalat 😀 😀 😀 ty pokušitel 😝 Ved 16.11. už idem na matersku, tak ak sa budemem citit dobre, prideme niekedy po robote za tebou a pôjdeme aspon na čajik 😉

apolenka6
4. nov 2011

Dievčatá pekný večer prajem ! idem sa mm venovať ,bolí ho zúbok tak budem fúkať 😕 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre