IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
16. nov 2011

@tinara23 to som rada že už ti je lepšie ale aspon je genetika ok ja si zase musím pichat Fraxiparín bez injekcij bábo neudržím to mi povedal docent v centre nevadí tak budem pichat 😉

tinara23
16. nov 2011

@tinka9075 nevadí, to vydržíš, hlavne nech sa bábo udrží 🙂 ja by som pichala kadečo, len nech už bude všetko ok 🙂

tinka9075
16. nov 2011

@tinara23 ja viem ale vieš čo ma najviac jeduje že som už pochodila vela centier a vedeli že som mala potraty a kašlali na to až docent v Iscare zistil čo spôsobujú potraty tak som mu velmi vdačná 🙂

tinara23
16. nov 2011

@tinka9075 ja sa ti ani nečudujem, že si naštvaná, ja by som tiež bola.....mne sa tiež nikto (myslím gyn.) netrápil robiť nejaké vyšetrenia prečo sa nedarí, až som sa naštvala išla do iscare a tam bum štítna žľaza. Ja som rada, že som tam išla 🙂

tinka9075
16. nov 2011

@tinara23 ja som vdačná za prvý krát ked som vstúpila k docentovi do ambulancie ked som mu hovorila čo som prežila a nikto nič nerobil tak len krútil hlavou ja nemám problém otehotniet len som vždy potratila a potom som sa už aj bála ostat tehu 😒

tinara23
16. nov 2011

@tinka9075 tak teraz sa to už musí podariť, budeš sledovaná a pod tým správnym dozorom 😉 pre mňa je doc. asi jediný lekár, ktorému naozaj dôverujem. Najspokojnejšia som bola keď som chodila do centra, akonáhle potvrdil srdiečko a poslal ma už ku gyn., tak už som si nebola tak naistom, aj keď môj gyn. (mám nového) je veľmi šikovný.

tinka9075
16. nov 2011

@tinara23 aj pre mna je jediný komu verím lebo ti všetko pekne vysvetlí uvidíme či sa podarilo mne bude velmi smutno ked tam už nebudem chodit ja mám gyn.velmi dobrého on všetko prežíval so mnou a ked som potratila tak sme u neho v ambulancii plakali obaja takého mám gyn.človeka ktorý ta vie pochopit 😉

tinara23
16. nov 2011

@tinka9075 držím palce, už by sa naozaj mohlo usmiať na teba šťastíčko 🙂 idem už do postele 🙂

tinka9075
16. nov 2011

@tinara23 musím len verit ale už sa na mna usmeje aj ja už pôjdem dobrú nocku 🙂

apolenka6
17. nov 2011

Dobré ránko "sviatočné" 😵 dnes voľno 😝
@cmelica ahoj no testovala si? som zvedavá 😅 😕

adikasala
17. nov 2011

@cmelica jej tysi uz testla..vidis ziadne priznaky a si tehulka 🙂 potichucky sa stebou tesim 😲 uvidis zajtra uz bude krasne vidiet dialnica 😀

adikasala
17. nov 2011

@apolenka6 ahoj magdi jej vy mate volno na sk.... 🙂

cmelica
17. nov 2011

@apolenka6 ahooj!!dnes som netestovala,az zajtra...a mam strasny strach ci tam budu // 😒

cmelica
17. nov 2011

@adikasala ahooj!!hej testla a dalsi az zajtra...bojim bojim ci tam budu este // 😒 hadam to nebol duch mamatestu 😖 a Dakujem! 🙂

apolenka6
17. nov 2011

@adikasala áno je sviatok 😵 ja mám síce celý deň už rozplánovaný ,ale mám na všetko čas ,mm príde až večer dovtedy navarím,upracem a hlavne si v skrini porobím poriadok 😖 😀 zimné veci dopredu 😕 atd..
No ved to do Vianoc už žiaden sviatok nebude ☹ 😠 a ty ako?

apolenka6
17. nov 2011

@cmelica ahá.ja že dnes si chcela testovať 😉 tak zajtra som zvedavá ,ja by som asi nevydržala 😝

apolenka6
17. nov 2011

@majca55 jáj ta IP stále štrajkuje 😠

cmelica
17. nov 2011

@apolenka6 tak to mas riadne rozplanovane 🙂 🙂 ja akurat prach utrem a povisavam...potom uz len flakaren 🙂 mozno svokrovci pridu...inac pohodicka ved je sviatoooook 😀 😀

cmelica
17. nov 2011

@apolenka6 nie nie vydrzala som...a som na seba pysna 🙂 🙂

apolenka6
17. nov 2011

@cmelica no ved to je sviatok a rada by som nohy vyložila ,ale sa nedá ked som v práci aj v sobotu,tak si radšej teraz všetko porobím a potom budem mať ja veget 😝 a aj mm nezavadzia 😀 vtedy mi ide všetko rýchlejšie 😕
To si teda hrdinka,ked si netestovala 😉
No nič musím sa ja pustiť do roboty inak bude všetko stáť 😨 a nič nespravím,budem sem nakúkať ak mi čas dá a potom na večer už budem mať aj ja sviatok 🙂

cmelica
17. nov 2011

@apolenka6 tak nech ti ide robotka pekne od ruky 🙂 🙂 🙂

petuska123
17. nov 2011

@cmelica jej tak verim ze to dopadne na 1. 😉 😉 😉 😉 prajem ti to,este ti gonoluvovat nejdem aby som daco nezariekla.

cmelica
17. nov 2011

@petuska123 dakujem moooc!!no veru snad tam zajtra bude aspon ten duch... 🙂

dasaa
17. nov 2011

@e.skovka dakujem bola som na IUI

majca55
17. nov 2011

@apolenka6 hruza na porazenie 😠 ty dnes pracuješ moja?

dasaa
17. nov 2011

@cmelica Ahoj moja konecne som tu 😀 .Vcera sme prisli dost neskoro domov tak som tu ani neisla.Zatial je vsetko v poriadku a na kontrolu idem o 2 tyzdne 🙂 .A ty ako sa mi mas?

majca55
17. nov 2011

@dasaa jej zlatko ako sa máš tebe som zabudla napísať sory v sobotu mám IUI teším sa 😵

cmelica
17. nov 2011

@dasaa uz som sa zlakla,ze sa nieco stalo...a co aj si vydela bublinku??aj krv ti brali na HCG???
no ja rovnako...vcera som testla a bol tam duch...2 stranky dozadu je aj foto...no ale az zajtra bude vsetko iste to je 13DPO a ak tam nebude ani ten duch je to pase a IVF tras sa!!! 😀

dasaa
17. nov 2011

@majca55 ahoj to je super a o kolkej to mas IUI? 😉

majca55
17. nov 2011

@dasaa mm ide na siedmu aja na deviatu 🙂 tak myslí na mna 🙂 ty si už mala kontrolu ako dopadla?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre