IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
21. nov 2011

@alibabaa nic nepoviem lebo viem ako ti musi byt tazko... hlavu hore... zivot nekonci, bojujeme az kym sa nedockame

iva567
21. nov 2011

@alibabaa to mi je strašne lúto... uvidíš ešte vo štvrtok... ☹

petuska123
21. nov 2011
ursula5
21. nov 2011

@alibabaa tak to mi je moc ľúto, hore hlavu bojujeme ďalej 😀 neboj určite sa to raz podarí 😉

petuska123
21. nov 2011

@pici ahoj ty mas kedy vklad??v decembry??zajtra mas tu genetiku??

pici
21. nov 2011

@petuska123 nie v decembri isto nie to este nebude vysledok z genetiky vidim to naskor na januar

alibabaa
21. nov 2011

@cmelica @majca55 @adikasala @tinka9075 @pici @tinka9075 @iva567 @petuska123 moze byt vo stvrtok pozitivna ale tomu akosi neverim... dakujem este raz za tu uzasnu podporu...

@pici @tinasc v januari bojujeme spolu..

@pici rozmyslam aj nad tou imuno.. genetiku mame.. rozmyslam priskoro? mame 3 blastocysty morule v mrazaciku... a druhe ivf... velmi sa mi nechce do toho znova... co si si dala este robit?

tinasc
21. nov 2011

@alibabaa ach jo... no mrzí ma to...

cmelica
21. nov 2011

@majca55 @dasaa @adikasala @alibabaa @buba13 @tinka9075 @pici @apolenka6 @sijust @mirka2010 kocky takze je to negativne ako som predpokladala ☹ ☹ ☹ v piatok o 11tej mame pohovor s koordinatorkou 🙂

tinasc
21. nov 2011

@cmelica mrzí ma to... no teda tak budeme bojovať spolu...

tinka9075
21. nov 2011

@cmelica jáj a ja som tak verila že si tehulka

cmelica
21. nov 2011

@tinasc jasne ideme bojovat dalej 🙂 ani sliznica 15mm nic neznamena 😖

cmelica
21. nov 2011

@tinka9075 no a nie som...ale dakujem za podporu 🙂 tebe drzkam moooc palce 🙂 🙂

majca55
21. nov 2011

@cmelica zlatko moje škoda som smutná ☹ ☹ verila som tomu

alibabaa
21. nov 2011

@cmelica tak predsa? tak som dufala ze aspon ty.... kocka co bola so mnou rano na krvi tiez negativna... dnes nie je dobry den... mali sme ist zajtra 😎

cmelica
21. nov 2011

@majca55 dakujem mooc...no ja som to tusila,ze to tak bude ☹ ☹

cmelica
21. nov 2011

@alibabaa no co ideme bojovat dalej 🙂 🙂

alibabaa
21. nov 2011

@cmelica posielam ti velke objatie .. 🙂

alibabaa
21. nov 2011

ket sa moze najskor ob mesiac vsak? vo stvrtok sa hned objednam, nech sa s nimi dohodnem co v januari.. recept vyberiem a ked sa na to nebudem citit tak to zacnem, ked na to pride spravna chvila...

cmelica
21. nov 2011

@alibabaa tiez ta objímam 🙂 🙂

buba13
21. nov 2011

@alibabaa neboj zvladneme to nabuduce. ja som dostala mrchu ale slabsiu ako obvykle abmam tak nenormalne zvyseny prolaktin (120,7)a progesteron(>127,2). ja idem v stredu do centra, tak som zvedava co povedia. a zajtra robim test

tinka9075
21. nov 2011

@cmelica dakujem ja som tak verila že si ked aj sliznica bola pekná a ráno test si robila?

dasaa
21. nov 2011

@alibabaa to mi je luto ☹ ☹ ale este sa vsetko moze zmenit do stvrtku

dasaa
21. nov 2011

@cmelica och moja velmi som tomu verila ze si tehu je mi to strasne luto .

buba13
21. nov 2011

@cmelica je mi to moc luto! skoda. Hlavu hore ideme dalej. mna najdete na geriatrii ;)

dasaa
21. nov 2011

@tinka9075 ahoj tak kedy ides na krv a sono?Robila si si este jeden test?

sijust
21. nov 2011

@adikasala moja,ja som v 9tt...dnes za tyzden sme zase podrastli 9mm a tak mu srdiecko bilo,ozyvalo sa to po celej miestnosti...som revala jak mala,najkrajsi zvuk na svete 😔 no Luca sa mi moc paci,mm sa zatial nejako extra nevyjadril...ale bojim sa,ze mu budu tu na sk vsetci hovorit ze Lukáš a to ma uz tak moc nebere 😉 no ved uvidime...sranda- mm nevie po Taliansky...ja sa ucim...ale chce sa pripojit 😉 ...od predkov mu jedine priezvisko ostalo a to,ze nedokaze prist nikam na cas 😀 😀

sijust
21. nov 2011

@alibabaa mojinka,ako prve som letela k pc,ked som prisla domov,myslela som na teba aj ked som bola u dr.je mi to velmi luto ☹ a nie je tam este sanca?ved naco sa teda dva krat krvne testy robia??ja verim,ze sa to este ujme....neviem,co ine by som ti mohla povedat.. 😢 😢 😢 😢

sijust
21. nov 2011

@cmelica zlatko ani ty nie???a to co je toto??velmi ma to mrzi...ta sliznica nebola tehotenska?ved ja som mala 16...uz nicomu nerozumiem ☹ ☹ ☹ ...prajem vela sil...myslim na teba

dasaa
21. nov 2011

@sijust jeeeej to uz si 9tt?A ako sa citis? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre