IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
27. nov 2011

ahojte kocky 🙂 🙂 🙂 ako sa dnes mate??

walta
27. nov 2011

@cmelica ahoj.... prave som si umyla vlasy a pozeram TV.... v celku sa mame ok.... a ty?

cmelica
27. nov 2011

@walta ja tiez pozeram TV a idem sa nalozit do vane a trosku poodpocivat 🙂 🙂 hladala som si puzzle co budem skladat pri stimulke,aby som nebola len za netom a prisla na ine myslienky 🙂
kasel uz presiel??a co ten vytok??

majca55
27. nov 2011

Ahojte babulky tak som z chatky doma ako sa mi tu máte?dúfam,že všetky dobre 😵

cmelica
27. nov 2011

@majca55 ja dobre znudene 🙂 🙂 🙂 ty sa mas urcite super a fazulka tiez 🙂 🙂 🙂

majca55
27. nov 2011

@cmelica dakujem zlatko o týžden uvidíme 😵

tinasc
27. nov 2011

ahojte, my sme boli na vianočných trhoch v BA, bolo dobre, trošku sme sa vyvetrali 🙂

tinasc
27. nov 2011

@cmelica tak mi potom dáš tipy, čo sa dá robiť pri stimulke, ako nebyť stále nalepená pri PC 🙂 😉

walta
27. nov 2011

@cmelica nooo, puzzle je dobra vec na zabavu.... kasel ustupil, vytok mam furt, biely husty... no kultivacia vysla negativne, lactobacilov mam dost, tak je vsetko v poriadku.... to je asi vytok, co sprevadza tehotenstvo... vydrzim... slipove vlozky su preto moje naj kamosky teraz 😀

majca55
27. nov 2011

@walta presne tak moja aj ja som to tak mala a ten výtok som mala celé tehu už potom,ale pre dieťatko všetko ešteže máme tie slipky že? všetko bude dobre držkaj sa

cmelica
27. nov 2011

@tinasc jasne ,ze dam...zacnem puzzle a budem striedat asi s krizovkami...ako to ja vydrzim nebit tu som sama zvedava 🙂 🙂

cmelica
27. nov 2011

@walta tak je vsetko super a mozes si to plnymi duskami uzivat 🙂 🙂 🙂

walta
27. nov 2011

@majca55 dik, dik...dnes bola aj akcia na slipky discreet 😀 😀 😀 radost zit 🙂

walta
27. nov 2011

@cmelica snazim si to uzivat 🙂

majca55
27. nov 2011

@walta ešteže nám vedia v tých obchodákoch urobiť radosť 😀 😀

buba13
28. nov 2011

@cmelica ahojcek moja, ako si dopadla v centre. kedy zacinas pichat?

bystroocka
28. nov 2011

ahojte, v sobotu mi robili prve iui.uvidime ci sa zadarilo, viem, ze sanca na uspech je 10-12%, ale dufam ako my vsetky! spg bol 14mil, neviem ci to je ok, lekarka ma uistovala, ze mozem byt spokojna. citim sa v pohode, ale z utrogestanu sa mi chce strasne spat, aj na vas mal take ucinky?

buba13
28. nov 2011

@bystroocka ahoj. super. drzim palce. spg. 14mil. je super, takze pekne odpocivaj. musi sa podarit. ja som tiez bola v oktobri, ale nepodarilo sa. na mna utrogestan vobec nemal skoro ziaden ucinok. len som mala z neho zvysenu teplotu 🙂

alica311
28. nov 2011

@cmelica Ahoj cmelica, viem, že chodíš do Heliosu, tak sa ťa chcem spýtať pár vecí. Dnes som volala do poisťovne, a už mám schválenú žiadosť, do konca týždňa by ju mali mať centre. 7.12. idem na krv po IUI, ale chcela by som u žento cyklus začať stimulovať, ale neviem či to stihnem. Môžem sa objednať koordinátorke, aj keď som ešte nehovorila s lekárom, že žiadosť je už schválená.

bystroocka
28. nov 2011

@buba13
to je mi luto, ze to nevyslo ☹ , skusis iui este raz?

cmelica
28. nov 2011

@buba13 ahooj!!!pichat zacinam 20.12 ale uz s tabletkami provera zacinam 13.12 🙂 🙂
a ty sa ako mas???

cmelica
28. nov 2011

@bystroocka vela stasticka a tfuj tfuj tfuj az sa podari 🙂 🙂 🙂

dasaa
28. nov 2011

@mirka2010 ahoj ja sa mam docela fajn dnes budem oddychovat.Vcera som bola v pizzerke cely den.A ty ako sa mi mas a co malicky ?

dasaa
28. nov 2011

@cmelica ahoj moja ako sa mi mas ?

cmelica
28. nov 2011

@dasaa ahoooj!!!Ja v pohodickje a ty??odpocivas??

mirka2010
28. nov 2011

@dasaa ahojky, no som rada, ze sa mas dobre....treba si pocity toho, ze ti nic nie je uzivat 🙂 mne je od rana uplne na figu, mam prisernu tazobu na zaludok a este aj krce sa mi take pridali, tak ja neviem...snazim sa vydrzat a mysliet pozitivne, hlavne aby malicky bol v poriadku, to je to najdolezitejsie.....

dasaa
28. nov 2011

@cmelica ano dnes odpocivam 🙂

dasaa
28. nov 2011

@mirka2010 tak to mas pravdu aby malicky bol v poriadku ale musi byt aj mamina poriadku.No ja som sa v sobotu vecer mala strasne zle.Jedla som jogurt a o per minut ma zacalo pichat v bolu a ta bolest pokracovala az k oblickam ☹ Ale uz je dobre

mirka2010
28. nov 2011

@dasaa no mojka, tiez si davaj pozor....inak mna na zaciatkt tiez bolievalo v boku, ale skor taka tupa bolest, niekedy to mam aj teraz, je to veeelmi neprijemneee....len uz v tomto obdobi si kadeco myslim, ze sa ide diat, aj dnes som ostala poriadne vystrasena....a ta zaha....to ani nejdem rozoberat, ach, jaaaj

majca55
28. nov 2011

@bystroocka ahoj držím palce ja som tiež pri prvom IUI stále iba spala a bola hrozne unavená teraz som už po 3 IUI a není mi vobec nič 😝 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre