IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
29. nov 2011

@majca55 jasne a z radostou vam budem kazdy den posielat 🙂 🙂 🙂

cmelica
29. nov 2011

@dasaa dakujem 🙂 🙂 🙂 ich budeme potrebovat ako stimulku 🙂 🙂 🙂

tinka9075
29. nov 2011

@dasaa posielaj ja si ich budem odkladat aby som mala tie dvojičky 🙂

pici
29. nov 2011

@cmelica tak to mozno pojdeme spolu :D
drzim palcoky@majca55

dasaa
29. nov 2011

@majca55 @cmelica @tinka9075 babenky budem koncit este idem vonku z psikom a potom budem pozerat telku.tak sa mi zatial majte krasne a prajem vam dobru nocku 😉 🙂 🙂

tinka9075
29. nov 2011

@dasaa ahoj aj ja venčím havov ale ked mám dom tak ich stačí pustit na dvor 🙂 🙂 dobrú nocku 😉 😉

majca55
29. nov 2011

@dasaa dobru aj tebe zlatko 😵

majca55
29. nov 2011

@pici dakujem moja 😵 a napíš ako si dopadla ty 😵

cmelica
29. nov 2011

@dasaa dobru nocku 🙂 🙂 🙂

cmelica
29. nov 2011

@pici budeme spolucakatelky na vysledocek a pevne verim ,ze bude pozitivny 🙂 🙂 🙂

pici
29. nov 2011

@cmelica ja sa este s mojim dokym dohodnem co si o vklade mysli kym nemame vysledky

buba13
29. nov 2011

@majca55 super, uz ta mam poznacenu v kalendari 🙂 ja sa momentalne vytesujem z jednej kamosky, co je tehu. zistila som to tuto nedelu 😀

majca55
29. nov 2011

@buba13 a ty moja sa máš ako?

tinasc
29. nov 2011

@katy33 no tak super, za chvíľku budeš mať babulku v náručí a Vianoce budete sláviť spoločne 🙂 🙂 🙂 síce budeš mať menej času, ale zase stojí to za to... moja babula mala necelé dva mesiace na naše prvé spoločné Vianoce 🙂 🙂 🙂

tinasc
29. nov 2011

@alibabaa no daj sa dokopy, veru radšej teraz ako potom riešiť niečo cez tehotenstvo, to by nebolo ono... ja si tiež hovorím, že keby som chcela ochorieť tak radšej teraz, ako neskôr, ja v decembri mávam pravidelne silnú angínu, tak uvidím ako sa to vyvinie tento rok 😉

tinasc
29. nov 2011

@adikasala ufff zubár, tak dúfam, že to nebude bolieť... to je moja nočná mora, vždy tam chodím so stiahnutým zadkom 😀 ale chodím radšej pravidelne 🙂 tak sa drž 🙂 🙂

tinasc
29. nov 2011

@tinka9075 rok 2011 bol šťastný pre mnohé v tejto téme, tak dúfam, že rok 2012 bude šťastný pre nás ostatné 🙂

tinasc
29. nov 2011

@pici tak super, že budeš mať všetky vyšetrenia, dúfam, že sa ti to už potom šťastne pohne ďalej 🙂

tinka9075
29. nov 2011

@tinasc bude musí už nech je tu vela tehuliek a bude to veselá téma 🙂

zuzana151
29. nov 2011

@katy33 no ty sa mas u teba to naozaj vyzera ze uz uz co chvila bude mala Viki na svete. Este nas aj prednehnes , my zajtra zaciname 39tt a nic sa nedeje ☹ a ja uz by som tak velmi chcela ale ani otvorena nie som , nic nezabera ani keksik, ani ananas , ani caj z ostruziny ani susene marhule...uz neviem coby som mala vyskusat aby sa malinka vypytala na svet...vidim to tak, ze ona tam chce byt do 18-ky 😀

zuzana151
29. nov 2011

@mirka2010 ahojky Mirka, vylet sme zvladli bez problemov stale sme 2v1. Ja neviem ako dlho to este vydrzim som taka nedockava je to hrozneeee tieto posledne dni. Ja uz chcem rodit , v dobrom zavidim @katy33 ze jej sa to uz aspon blizi, mne ani naznakom ja este na vianoce budem tehotna

dzuli08
30. nov 2011

@zuzanka151 @mirka2010 @katy33 a všetky ostatné :D
Babulky tak vám držím pršteky, aby bol pôrod pre Vás krásnym zážitkom a aby ste už držali v náručí svoje pokladíky.
My sa už cítime celkom fajn, babulka krásne rastie a pred týždňom sme vážil 4630g, no rastieme ako z vody a je to na neuverenie ako sa tie bábatká rýchlo menia. Aj povahovo, už fiškúsik náš skúša čo môže, ale je aj tak úžasná na spapkanie.
Pár foto:

cmelica
30. nov 2011

@dzuli08 jeeee malicka je uzastna 🙂 🙂 🙂

tinka9075
30. nov 2011

@dzuli08 júj krásna babulka 🙂 🙂

buba13
30. nov 2011

@majca55 ja sa mam po starom. po novom roku mam prist do centra a uvidime co sa bude diat... dufam, ze mm uz nebude brat dalsie antibiotika. takze este dva dni a cakam na tvoj vysledok

mirka2010
30. nov 2011

@zuzana151 ahoj mojinka, tak som rada, ze ste sa v poriadku vratili a uplne ta chapem, ze sa citis uz nie velmi dobre...ja som tiez v posledne dni uplne mimo...stale mi nie je dobre, bud na zaludok, alebo z nizkeho tlaku, malatna som, spala by som stale...take je to uz narocne...tak uvidime co bude o 4 tyzdne, ked budem v tvojom case...a ty uz budes mat malicku krasne domka, uvidis....som si ista, ze na Vianoce si ju uz pod stromcekom budesw fotit...to bude nadhera 🙂

mirka2010
30. nov 2011

@dzuli08 no naaaadherna je ta vasa princezna...a dakujeme za fotky, velmi potesia...ach, jaaaj...ked tieto nase babulky presne vedia co mozu na nas skusat, vsak??? mojka, si zlata, ako na nas myslis s porodom..ja som bola vcera aj s manzelom na predporodnej priprave, takze podla rady porodnej asistentky budem na porod mysliet len pozitivne, ze to bude krasny zazitok, ziadny strach nemam......to si teraz davam do hlavy 🙂 ale naozaj si to tak idem hovorit...a budem verit ze sa mi to splni, tuk, tuk, tuk.....posielame malickej boztek

adikasala
30. nov 2011

@dzuli08 jaj krasna je vanesska okana mala!!!! 🙂 posielame bostek 🤐

adikasala
30. nov 2011

@tinasc no caka ma zubar.no ja az tak moc nebojim,som snim spokojna 🙂 skor sa obavam ze ci sa mi bude dat stym zubom nieco spravit lebo sa mi dost zneho zlomilo,a je to az zadny hore takze tazko sa tam dostane,a teraz tehu neviem co mi moze robit....myslim pozitivne 🙂

alibabaa
30. nov 2011

@dzuli08 naaadherna.. mozes takuto "infuzku" davat castejsie.. teda aspon ja sa rada pokocham 🙂 a dodava mi to silu bojovat dalej 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre