IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lenisko1
1. dec 2011

@majca55 ahooj som tu dlho nebola. No ako si dopadla na IUI?? snad mi napises dobres právy. Ja poctivo lezim. Dnes som bola u lekara je zatial všetko ok ukážkovo rastie prikladám fotečku 🙂

cmelica
1. dec 2011

ahoj!!!to je krasna fazulka 🙂 🙂 🙂 🙂 ako sa citis a v ktorom si tt???

adikasala
1. dec 2011

@lenisko1 ahoj krasna fazulka, pekne vidiet ani ja som taku fotku nemala.moje male sa vzdy vrti ked ho chcu odfotit,,,,take male neposedne uz v brusku 🙂

adikasala
1. dec 2011

@apolenka6 ahojky tak si bola s katkou 🙂 to je super ze sa mozte stretnut!!!aj ja by som vas velmi rada vystiskala 🙂 ktym zubarom bohuzial sukromny tak stoji ked ide statnemu,tak ta stoji menej,stym rozdielom ze statny neni stale ten isty takze nevies nakoho natrafis,ci ti usta nedonici 🙂 tak racej chodim k sukromnemu no a ten si pyta 140e za blombovanie a preliecenie a+ ked potrebujes vybrat koren zubu tak to je dalsich 140e,vlastne kazdy zakrok stoji 140e,tak sa to pekne stupnuje,asi ptred 5 rokmi som uneho nechala 700e za 3 zuby komplet urobene na novo!!!bola som v nitre u jeddnej sukromnej vtedy atiez som unej nechala palky ako 150-200e a mala som iba problemy zle mi to porobyla mala som bolesti,tak som sa nastvala a dala som si to urobyt tu.a som velmi spokojna,,,,nehladim na peniaze zo zubami neni sranda,,,

mirka2010
1. dec 2011

@lenisko1 jeeeej, to je krasna fotocka...naaaadhernaaaa...prajeme krasne tehulkovanie 🙂

zuzana151
1. dec 2011

@mirka2010 @katy33 baby prave som sa vratila z posledneho ultrazvuku - najskor ma v auguste strasili ze mala je pozadu a dnes jej namerali uz 3500 g 😕 😕 😕 takze takeho slonika asi naozaj nebudem schopna z mojimi hranicnymi mierami panvy vytlacit. Zajtra mam poradnu tak uvidime co nam povedia , kiez by nam to urobili aj hned (ak bude samozrejme mat kto urobit sekciu) ...mala ma strasne tucnucke licka 😅 boze uz sa tak na nu tesim, neviem sice naco som nakupovala oblecka velkosti 56 ale nevadi posunieme niekomu 🙂 Inac Mirka, kamaratka mala termin 28.12 (skoro ako ty) a porodila uz teraz v utorok prirodzenou cestou 😕 maly je sice "maly" tak musi byt v inkubatore,ale naozaj to moze prist uz kedykolvek u kazdej z nas 😅

zuzana151
1. dec 2011

@dzuli08 Boze malinka je taka krasna a ako sa uz usmieva ja odpadnem 😵 Teeda naozaj rastiete ako z vody , ty sa mas aj ja uz sa chcem tesit z malinkej ako ty 😲 😉

mirka2010
1. dec 2011

@zuzana151 ahoj zlaticko...joooj, tak malicka je naozaj krasna-taku vahu uz ma, prenadhernuuuu....takze asi pojdes cisarskym? no co uz, asi to bude lepsie tak pre teba, ako aj pre malicku,.....inak, ja viem, ze to moze prist kedykolvek...vies ako mi je na nic??? uz zajtra bude tyzden, co sa citim uplne pod psa...tlak mam taky nizky, ze ja nechodim, skor plavam....aj ty by si stale len lezala a spala? ja neustale...a to s tym jedenim, ze nic nemozem, ani kavu, ani caj vypit...nehovorim o ovoci...zo vsetkeho mi je zle...citim sa ako pred chorobou, ale merala som si aj teplotu a nemam, chvalabohu...tak zajtra mas poradnu? som zvedava, vsetko nam napis....ja ju mam az o tyzden, tak som zvedava ako sa tam dogulam 😀 brusko mam velke...malicky uz ani tak moc nekopka...skor sa mi tam hybe...aj tvoja mala tak???? mooooc vas pozdravujeme 🙂

mirka2010
1. dec 2011

@tinka9075 ahojky, Gallo z Heliosu robi v Iscare??? to naozaj??? nam robil nedavno 4D v Heliose, kedze v Iscare ho nemaju a bol velmi mily...ale uz sme to tu rozoberali, ze nie kazda si ho chvali....ja tam pojdem o tyzden a pol na posledne sono, tak uvidime...potom dam vediet 🙂

mirka2010
1. dec 2011

@dasaa ahojky a ake skusky mas??? ze o nich nevieeeeeeem 😉

zuzana151
1. dec 2011

@mirka2010 Ja som taketo stavy ako ty mala asi tak tyzden dva dozadu, ale teraz sa zacinam citit pomaly lepsie ako pred tehu 😕 normalne som uz treti den isla peso do nemocnice na predporodnu pripravu, na tie predoperacne vys. a dnes na ultrazvuk asi 15 min co som predtym nedokazala, jem uuplne vsetko 3 pomarance, 5 kiwi , 3 mandarinky na posedenie a hned hladam coby som si este dala, upratujem fakt nejake cudne 🙂 a spat sa mi uz nechce predtym asi v takom tyzdni ako ty som chodila spavat okolo obeda , teraz nie. ani mna uz mala moc nekopka, uz s alen tak zatlaci do rebra ked si veecr lahnem ze to potom musim predychavat ale kde su tie casy ked sa pohybovala ako hadik 😀 asi uz nema miestecka ten nas slonik 😉 boze dufam ze sa ti polepsi a budes sa citit lepsie a ze ta neobchadza nejaka choroba. Alebo mozno to nebude choroba ale bliziaci sa porod 😅 a ty nevies kolko cca vazi vas malinky?

mirka2010
1. dec 2011

@zuzana151 zuzinka moja, nas maly mal v 30tt 1340g, co ma najmenej co som porovnavala s ostatnymi tehulkami...teraz netusim vobec kolko mohol za ten vyse mesiac nabrat, verim, ze poriadne, aj ked brusko mi uz tak zavratne nerastie, ale citim, ze je vacsi, lebo citim kazdy jeho pohyb, aj ked hlavickou zamrvi...boze, ja ho tak zboznujem, by som ho od lasky hned vybozkavala, vyobjimala...lasku nasu,.....no citim sa fakt uplne na figu, ja neviem, dufam, ze mi to prejde...ale kocky to mavaju taketo stavy v 9 mesiaci...vsak vidis, aj ty si to tak mala....ja verim, ze mi to troska prejde, lebo cez vikend sa stahujeme, budem mat toho este strasne moc co do porodu musim stihnut...tak naozaj chcela by som byt fit, aby som mohla vsetko porobit....u vas v nemocnici sa robi predporodna priprava? to do ktorej chodis? u nas to funguje ale v okresnej kniznici a robi to porodna asistentka, je uzasna, boli sme s manzelom tento utorok, velmi sa mi pacilo....a povedala nam tiez, ze kriza-nekriza, raz ked prides do porodnice, musia sa o teba postarat....ja uz neviem, co si mam o tychto lekaroch mysliet....

katy33
1. dec 2011

@alibabaa Mojenko, už nech to je 🙂 ...ved tolko vas tu je adeptiek na štafetku 🙂 😉

katy33
1. dec 2011

@dasaa Verime, že to do tych Vianoc naozaj už bude, ved dovtedy by som už ani nevydržala 🙂 a vy sa opatrujte, davaj na fazulku pozor 🙂 Inak s tymi skuškami, ja to už mam za sebou, no je to platne len 5 rokov, tiežmame s mm pizzeriu 🙂 ...ale ja už veru pizzu ani nepapavam, sme sa jej prejedli 😀 ...držkam palčeky, aby sa vam to krasne rozbehlo, nech su ludia spokojni a vy mate z toho radost, nech sa dari 🙂

katy33
1. dec 2011

@majca55 Slniečko dakujeme, a my vam držime silno palčeky , aby tie rastuce bandurky znamenali krasnu fazulku v brušku, 😝 😉 Kedy bude krvička? Treba tu dalšiu novu tehulku, ved treba tolko tehu virusikov 🙂 😉

katy33
1. dec 2011

@mirka2010 Mojenko, to je super, že ste boli na tej predpôr.priprave-môžeš mi napisat nejake tie rady, ak sa ti bude dat, bola by som rada, lebo ja sa na tu pripravu nedostanem 😔 Si predstav, že ani ja som nechodila do poradne tieto posledne tyždne každy druhy tyžden...ale už budem chodit do nemocnice, tak to už je fajn...Veru už mam všecičko nachystane, včera som požehlila pradielko do postieločky a kolisky, mužovi som ukazovala, ako to treba uviazat+baldachyn, tak som zvedava, čo ten s tym potom dovyvadza 😀 Mame sa fajn, zle nam nebyva vôbec, som čitala, že ti byva nevolno, mojenko, verim, že to prejde, ked maš taku unavu, nemôžeš mat malo železa? Ja som volala o vysledky, streptokok negativny aj rh-faktor, no mame malo železa a hemoglobinu, tak dostaneme zajtra tabletky 😨 Mam zbaleny kufor+taku tašku pre mna a pre malinku dalšiu tašku, ani na dovolenku som tolko toho nemala, ved do kufra som dala len župan a vložky a už bol plny 😕 😀 😎 A ty už pobalena? Včera som dobalovala pre malinku ešte vecičky-košielky, dufam, že sa do nich vmesti 😀 😀 😀 dakujeme za boztek a moooooooooooc pozdravujeme 😲 😲 😲

dasaa
1. dec 2011

@mirka2010 ahoj no mala som skusky koli praci o hygiene. 🙂

katy33
1. dec 2011

@tinasc Jeej, tak aj vy ste mali taky predvianočny darček-najkrajšiiiii 😀 Zlatinko, inak, ako si vedela, že ideš rodit? Ja sa hrozne bojim, že na to nepridem 😕 Mam sem-tam take ako menštruačne bolesti...ale to nič nie je, bruško tvrdne o sto-dvesto, no mne tvrdne už od 5.mesiaca...

katy33
1. dec 2011

@zuzana151 😀 😀 😀 ...som sa zasmiala, že by bola hned školačka 😀 ...mojenko, inak mne dr. poradil teplu sprchu na bruško a križe a aj teplu vanu-37,5 a poležat, vraj to povoluje svaly a lepšie sa otvara krčok 😉 a vraj aj stimulovanie bradaviek, vyvolava kontrakcie 😉 ..inak ma malinka krasnu vahu - tušim všetky budeme mat vyššiu vahovu kategoriu 😀 ...nebojkaj sa, pride to raz-dva, ani nebudeš vediet, mysli na to, že už ideš rodit, ono si to privolaš 😉

katy33
1. dec 2011

@dzuli08 Mojenko, je prekraaaaaaaaaasna, ja nemam slova, tak by som ju vystiskala, vypusinkovala, hotovy anjelik, tie očinka, jaaajha...no princeznička to je....juj, už nech aj my tu našu lasočku stiskame v naruči 🙂 ...prajeme vela zdravička a sme radi, že maminka sa ma už lepšie 🙂

dasaa
1. dec 2011

@katy33 dakujem moja no teraz tie skusky platia navzdicky myslim ten papier 😀 Mam rada pizzu ale ze by som ju mala mat stale to ani tak nemusim.A ako sa mas a co malinke ? 🙂

dasaa
1. dec 2011

@lenisko1 jeeeej krasna fotecka a nadherna fazulka 🙂

tinka9075
1. dec 2011

@mirka2010 ja som bola tiež prekvapená ja som ho v Heliose nikdy nevidela zajtra idem na sono do Iscare pred iui tak sa docenta spýtam či majú posilu 😉

dasaa
1. dec 2011

@cmelica @majca55 @tinka9075 ahojte babenky tak ako sa dnes mate ? 😉

katy33
1. dec 2011

@dasaa Jeej, tak možno už nebudu chciet od nas obnovu, lebo teraz nam akože mala končit platnost...bola u nas hygiena cez tyžden a nepytali sa na to, tak snad daju s tym pokoj 😀
mojenko, mame sa dobre, čakame, či malinku už nezačne klopat na dvierka 😀 ...už sme nachystane, takk už by aj mohla...citim, že už viac oddychuje v brušku, nie je tam už tolko miesta, ale ked kopka, tak maminku vystiera, ale robi mi tym radost, lebo viem, že je vporiadku 🙂 😉 A vas kedy čaka dalšie sono? Už sa určite nevieš dočkat, kedy zasa fazulku uvidite 🙂

tinka9075
1. dec 2011

@dasaa ahoj ja ok už som bola aj na prechádzke zo psíkom prišla som na iné myšlienky tak zajtra idem na sono som zvedavá 🙂

dasaa
1. dec 2011

@katy33 to musi byt krasny pocit ako ti dava malinke najavo ze sa ma dobre 🙂 No nam bolo povedane ze aj babenky co mali uz koniec 5 roka ze im to plati uz nastalo.Aspon nemusite ist na skusky a mate to nastalo len sa este opytajte ci je to tak.Na kontrolu idem zajtra tak som zvedava co nam povedia a este som aj zvedava na fazulku no dufam ze uz aj srdiecko budeme pocut.Bo vtedy este nebolo pocut.Len neviem ci mi budu brat aj krv ale dr.nic nehovorila o tom tak teraz neviem 🙂

dasaa
1. dec 2011

@tinka9075 no tak to je super tiez idem zajtra na sono 😀

tinka9075
1. dec 2011

@dasaa škoda že nechodíme do rovnakého centra 🙂

dasaa
1. dec 2011

@tinka9075 no tak to ano ale nevadi aspon ze spolu ideme na sono 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre