IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
13. dec 2011

@cmelica @tinka9075 poradte mi babenky co si mam urobit na veceru ? 😒

tinasc
13. dec 2011

@sijust ahoj, to nič, že stále plačeš, veď si tehotná a tehotné sú viac citlivé 🙂 no super, že je všetko v poriadku 🙂

tinka9075
13. dec 2011

@dasaa mne sa zatial darí ich pestovat 😉

tinasc
13. dec 2011

@alibabaa skoré uzdravenie, nech to skoro prejde 🙂

majca55
13. dec 2011

@tinka9075 juj aké pekné ty vieš ako na nás 😵 kviety mám veľmi rada 😵

tinka9075
13. dec 2011

@majca55 júj tak to som rada že máš dobrú náladu 😉 😉

dasaa
13. dec 2011

@tinka9075 tiez ma svokra a jej sa nejak tiez nedari.

tinasc
13. dec 2011

@cmelica my ideme akurát s malou vykrajovať medovníky, no som zvedavá aké budú 🙂

tinasc
13. dec 2011

@tinka9075 krásny stromček, tiež si z neho ukradnem kúsok 😉

tinka9075
13. dec 2011

@dasaa asi preto sa im u nás pači lebo sa s nimi dakedy rozprávam 🙂 no neviem čo by si uvarila niečo rýchle 😉

tinka9075
13. dec 2011

@tinasc jasne len si ukradni 🙂 🙂

cmelica
13. dec 2011

@tinasc urcite nadherne ked ti ide pomahat bambulka 🙂 🙂

tinasc
13. dec 2011

@cmelica no veru, som zvedavá, ako nám to pôjde 🙂

dasaa
13. dec 2011

@cmelica @tinka9075 @majca55 babenky moje budem koncit.Este idem umyt schodi bo mame sluzbu ach jaj ☹ a potom idem okupat psika 😀.Tak sa mi tu majte krasne prajem vam prijemny vecer a dobru nocku pa 😉 🙂 🙂

majca55
13. dec 2011

@dasaa aj tebe moja a pozor pri umývaní až si neublížiš dobru nocku a pekný večer 😵 😵

cmelica
13. dec 2011

@dasaa len ty sa moooc nenamahaj zlatko 😅 prijemny vecer a dobru nocku prajem 🙂 🙂 🙂

tinka9075
13. dec 2011

@dasaa ahoj pekne ho okúp nech je krásny a dobrú nocku 😔 😔

dasaa
13. dec 2011

@majca55 dakujem moja skor ja budem cela mokra ako moj psik.Dam si pozor ale aj ty si davaj pozor dobre 😉

dasaa
13. dec 2011

@cmelica skor on sa bude namahat ked mi bude chciet ujst z vane 😀 😀 😀 😀

cmelica
13. dec 2011

@dasaa 🙂 🙂 🙂

dasaa
13. dec 2011

@tinka9075 joooj bude krasny a ako bude vonat 🙂

tinka9075
13. dec 2011

@dasaa to verím aj ja naších kúpem zo šamponmi ale nie pre psov a potom vonia celý dom 😉

bambulka101
13. dec 2011

@dadax84 tak to sme na tom vahovo rovnako. pri rannom pohlade do zrkadla som sa normalne zlakla, som zavyrazkovana ako muchotravka.

alibabaa
13. dec 2011

@tinasc @dasaa @cmelica tak vcera som isla k lekarke... a potom k homeopatovi.. lekarka mi vzala krv a dala silnejsie antibiotika... homeopat kvapky... zacala som tymi kvapkami, ved ked bude rovnako tak nasadim lieky.. ved jeden den hore dolu nie? no a .. mala som to urobit uz minuly tyzden a mala by som pokoj. dnes po 38 ani stopy.. od rana sa citim celkom obstojne 😉 klop klop ... konecne sa o den dva postavim normalne na nohy... uz sa na to tesiiiim 🙂 🙂 🙂 a aj sem sa tesim... len net mam na mm notebooku tak som obmedzena tym, kedy ma sem pusti a kedy mi ho necha domov ☹ tak vas tu casto nenavstevujem... ☹ ale aj to sa raz zmeni..
uz mam doma estrofem a diazepam s cipkom.. len ket si este musim rozmysliet...
tak zatial pa a dobru nocku

narcis11
14. dec 2011

@dasaa ahoj, test som si robila v pondelok po praci, ten bol negativny.Spolieham sa na to,ze to nebolo rano a skoro este....dufam!!! Ale dalsi budem robit az ked mi bude naozaj meskat.....lebo dalsi negativny test by som nerada videla.☹

apolenka6
14. dec 2011

dobré ránko! 😉 dievčence ak by ste raz potrebovali tak poznám super fotografku a nafotí vám krásne zábery v živote detičky, ,oslavy adt.... www.yasminphoto.estranky.cz 😵 kuk a pekný deň

petuska123
14. dec 2011

@katy33 ahoj tak ako sa mas???ozvy sa nam,a tesime na foto 🙂

mirka2010
14. dec 2011

@tinka9075 tak to je asi skvley lekar, ked ta takto chce setrit na sviatky-zlaty....to si urcite v dobrych rukach a ja ani len troska nepochybujem, ze sa to podari.....budeme mooooooc drzat palceky a samozrejme posielat stale tehu virusiky 🙂

mirka2010
14. dec 2011

@tinara23 nooo, neviem ze si 7 tyzdnov po kyrete....preboha....moja, to mi je strasne luto...ani sa radsej nejdem pytat co sa stalo....to ma neskutocne moc mrzi...ako sa to stalo? ako je mozne ze to neviem...moja, strasne ma to mrzi....v ktorom tt si bola? ach jaaaaaaj.....ja uz len verim, ze vsetko dobre len bude a ze po tejto strasnej skuske sa zadari babatko....a uz len a len uspesne....

mirka2010
14. dec 2011

@dasaa ahojky, tak si malicke uzi, ked ho znova uvidis...to je to najkrajsie..vidiet ho a pocut....na pred. priprave bolo veselo, nasmiali sme sa aj s ostatnymi mamickami, pokukali sme si bruska....podychali, zacvicili..manzel tam mal dalsich troch bojovnikov, tak sa necitil, ze je tam sam chlap...no a kadeco sme sa dozvedeli, hlavne o porode....noooooo...ked si to predstavim...ach...a hlavne, ked si predstavim, ze je to uz tak blizko....jooooj, juuuuj, ale zvladneme to, tuk, tuk, tuk, vsetko bude ok.....🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre