IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hranoska
24. mar 2016

@lucusik33 ach, to ma mrzi :( nam vcera v brne povedali, ze IUI nema zmysel robit s morfológiou pod 4%..my sme veru asi pripady pre IVF :( ale tak hlavu hore a bojujeme dalej ;)

zuzsat
24. mar 2016

@hranoska co je to morfilogia a ako zistili ze nie je dobra? lebo mne okrem priechodnosti nerobili nic ☹

hranoska
24. mar 2016

@zuzsat morfologia je jednym z parametrov spermiogramu..ten vam urcite robili..niekde to mas napisane ako patologia..

zuzsat
24. mar 2016

jaaj ten robili a bol v poriadku preto hned bolo prve iui po vysetreni priechodnosti.... tak si ma ukludnila lebo co tu citam o tom co kazdej robili zacinan mat pocit ze mne nerobili vsetko ☹ lebo fakt neviem v com je problem

lucusik33
24. mar 2016

@hranoska vies to je relativne ci ma ci nema zmysel kazde centrum ti inak povie. Ale aspon si nebudem vycitat ze som iui neskusila. Ja som uz zmierena s ivf a na dalsom sone pred 3.iui uz vypisujeme aj ziadost na ivf...drzkaj sa

zuzsat
24. mar 2016

@lucusik33 a ten soft nemozete vyskusat? este pred ivf

lucusik33
24. mar 2016

@zuzsat rozmyslala som aj nad brnom a reprofitom soft prv ale nakoniec som sa rozhodla pre riadne ivf v MT. Nakolko u nich som uz ivf absolvovala, viem ako to chodi a aj na dochadzanie je to blizsie. Brno a soft budem skusat ked vycerpam vsetky 3hradene ivf poistovnou

zuzsat
24. mar 2016

@lucusik33 drzim palce

zuzsat
24. mar 2016

zeny inak vam zelam krasne sviatky a dajte chlapom po vajicku a verim ze o chvilu kazda budeme pisat ake sme stastne.... ja tomuto roku proste verim ze to dame

lenna71
25. mar 2016

Dievcence tak ani do tretice vsetko dobre sa nekonalo 😢 Po sviatkoch davame ziadost na ivf. Pekne sviatky vsetkym.

denidi
25. mar 2016

@lenna71 och ☹ to ma mrzi... ale tak ivf urcite vyjde,asi ani nas to neminie

zuzsat
25. mar 2016

@lenna71 a vy mate zle vysledky niecoho? mrzi ma to ☹

lenna71
25. mar 2016

@zuzsat nie vobec nic nam nezistili v sme zdravi obaja...

lenna71
25. mar 2016

@denidi dakujem, snad uz to vyjde takto! Musi

viki186
26. mar 2016

Ahojte prosim vas dnes som si spravila tehotensky test som po 1. Pokuse na IVF a bola tam slabucka ciarka.vidite ju prosim aj vy???

denidi
26. mar 2016

@viki186 ano je tam slabucka druha ciarka 🙂 drzim palceky,aby silnela 😉 kolko dni si po vklade?

butterfly333
26. mar 2016

@viki186 ano je tam pekna ružová

viki186
26. mar 2016

@denidi dnes som 7 den po vklade ale trochu spinim tak trosku som aj nervozna

zuzsat
26. mar 2016

@viki186 super nech silneje kazdy den

zuzsat
26. mar 2016

baby dnes dosla mrcha tak druhe iui bude okolo 8.4 😀 kupila som si inofolic mozem zacat hned s nim? bude to mat znysel???

denidi
26. mar 2016

@zuzsat verim,ze to bude mat zmysel,aj ja som ho zacala uzivat teraz od poslednej ms,tiez mame ist na druhe iui 😉

alexslovakia
26. mar 2016

@zuzsat jasne len si ho pekne daj.aj ja som ho začala brať až pred druhým pokusom a vyšiel

zuzsat
26. mar 2016

davali ste 1 ci 2 vrecuska denne. jedna baba mi pisala ze 2 vrecuska na upravu cyklu a 1 na oplodnenie.... ake mate vy skusenosti.

denidi
26. mar 2016

@viki186 hlavne bud v klude,spinit mozes,ved sa tam teraz deju velke veci 🙂

denidi
26. mar 2016

@zuzsat ja davam jeden denne 🙂

viki186
26. mar 2016

@denidi ja viem. Vyskusam spravit este za 2 dni sak az v piatom mam ist do martina

alexslovakia
26. mar 2016

@zuzsat ja tiež iba jedno ale ja som nemala problém ani s ovulkou ani nic iné.brala som ho len ako doplnok aby bolo lepšie

zuzsat
26. mar 2016

@alexslovakia ja tiez nemam ziaden problem a chcem ho len kvoli akoby poistke - vylepseniu pred druhym IUI

alexslovakia
26. mar 2016

@zuzsat tak som to brala aj ja a vidíš ostala som aj keď neviem ci konkrétne toto malo na tom dáky podiel ale zato nič nedáš neuškodí ale pomôže

zuzsat
26. mar 2016

@alexslovakia presne taketo zmyslanie mam ja teraz 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre