IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

simik22
9. dec 2013

@domuska11 Jaj tak, tak to je super, ze to mate takto pripravene... no ja nemam ziadne pocity v podstate, bazalna teplota je celkom pekna a vysoka, tak uvidime, moc nerozmyslam nad tym, ze co bude ak bude negativne, snazim sa mysliet pozitivne 🙂 ale ano, ja by som chcela este skusit dalsie, uvidim co na to manzel. btw, poznam jednu babu tu z MK co jej vyslo 3. IUI

domuska11
9. dec 2013

@simik22 no ved jasne, treba skusit....ja som uz na to nemala silu a ani chut :( dva roky sa trapime, rok sme sa liecili a uz nevladzem....ale Tebe verim, ze druhy pokus bude ten uspesny !!! 🙂

simik22
9. dec 2013

@domuska11 dakujem, uz nech je nedela 🙂) chcem testovat 😀

domuska11
9. dec 2013

@simik22 🙂 to ubehno rychlo 🙂 a v nedelu // !!! 🙂

sakira33
9. dec 2013

tak tomu uz naozaj nechapem preve iui nevyslo niesme pokusny kralici uf som z toho zufala stalo nas to 120 e a nic z toho vlozili mi partnet spermie priamo do maternice a nic uz to neriesim som zdrava nic mi nieje mala som dieta umrelo mi asi si adoptujem uz neverim na iui vzdavam to

michellevendero
9. dec 2013

@domuska11 Zlatíčko držím silno päste 😉 určite prvé ivf a budeš mať // na teste 😉 a my všetky snažilky Ťa budeme nasledovať, ale musíš nám všetkým poslať tehu bacilky 😀

leona45
9. dec 2013

Ak by som chcela ist na IUI staci vysetrenie HyFoSy , alebo treba laparoskopicke vysetrenie. Dakujem

domuska11
10. dec 2013

@michellevendero 🙂 teraz som si kukala co Vam zistil doc. Tomas a normalne nechapem, to Ti na to nik neprisiel???? A je tam sanca pri IUI??? Ci rovno IVF?? Ides chodit do Iscare??

michellevendero
10. dec 2013

@domuska11 ako Dr. Galo mi včera tvrdil, že toto docent Tomáš píše každej pacientke a že načo som za ním išla že oni sa nemusia a to ja mám ako odkiaľ vedieť ???

babo78
27. jan 2014

Ahojte chcem sa Vas opytat podla skusenosti, kedy je lespie ist na kontrolu pred IUI ked doberiem clostibelgyt, na 10, 11 alebo 12 den od mestrucacie? Prvy krat som bola na 10 den, este v ten den mi kazali pichnut pregnyl a rano na druhy den mi robili IUI, bohuzial neuspesne. Teraz ma to caka znovu, tak neviem na ktory den mam ist na kontrolu. Tak isto sa mi stalo ze som vcera namiesto dvoch tabletiek clostibelgytu uzila omylom len jednu. Mam dnes uzit tri?

iculienka2376
28. jan 2014

Ahojte, ja som bola včera na IUI brala som clostilbegyt od 3-7 dňa menštruácie na 11 den 21.1 som bola na sone len som nemala ešte dobre dozerté folikuly + začala som užívať estrimax 2 x 1 tabletku tak som opať bola v piatok 24.1 kde už boli pekne dozreté 🙂 , ale zvýšenie dávky estrimaxu 3 x 1 tabletku . V sobotu som musela isť na pohotovosť o 9h večer si dať pichnúť pregnyl a v pondelok šup na IUI. Všade sa hovorí , že je to bezbolestné ale mňa to bolelo a potom ma tak boleli vaječníky, že som ledva prešla ku autu . Doma som iba odychovala a až večer bolesti ustali po vkladaní utrogestanu 2 x 2 tabletky 14 dní .
A aj dnes mám úplne pichanie vo vaječníkoch , aj vy ste mali také príznaky ???? odpíšte dík .
Dúfam ,že to vínde nikdy som nemala také nafučané brucho ako teraz cítim sa ako 200 kg sud a ako chodiaca továreň na hormóny 😵 . Objednala som si aj cez net maca - bio kapsule na prírodnej báze .
Tak teraz do seba pchám estrimax, maca, utrogestan tak verím že po 14 dní budú // čiarky .

babo78
28. jan 2014

@iculienka2376 Tak drzim ti palce aby to vyslo. Mna to vobec nebolelo, ani som nevedela ze mi nieco robili. Mozno prave tym ze ta to bolelo tak ti to pichli dost hlboko a je tam vacsia sanca na miminko🙂

dasaa
28. jan 2014

Ahoj @iculienka2376 mna to trosku zabolelo ked mi to tam davali.Mala som potom taky pocit ako keby menzes som mala dostat trosku ma boleli vajecniky.Trvalo to az do vecera potom to prestalo.Drzim prsty aby vam to vyslo 🙂

babo78
29. jan 2014

Ahojte,chcem od vas poradit,som po clostibelgyte,zajtra alebo pozajtra mam ist na kontrolu a ked budu folikuli tak na IUI,bohuzial mam teplotu a nie som uplne v poriadku a priatel tak isto.volala som do gyn fivu a sestricka mi povedala ze radsej nech to nepodstupujem ale skusit to normalnou cestou.uz sa vam to stalo? Dakujem za kazdu radu.

lanugo
29. jan 2014

Kočky ahojte, chcem Vás troška povzbudit. Aj zázraky sa stávajú. Po troch rokoch snaženia a LPS 1x IUI- zdravý chlapec. Po ďalších 3,5 rokoch nechráneného milovania nic, tak sme šli na IUI- dúfam, že zdravý,ale bude to chlapec- v máji. Žiadna zena to nesmie vzdat. Ja verím, že mi pomohlo ako vrucne som sa pocas oboch zákrokoch modlila. 🙂

lanugo
29. jan 2014

babo78 určite chod. Mne lekár povedal den pred IUI, že folikul je malý, vraj sa to neoplati (15mm) . Na druhý den som sa vopchala do ordinácie- že mne sa to veru oplati. O dva týždne sme sa s manželom prechádzali po pláži a ja som si musela dať dole podprsenku, tak ma svrbeli bradavky- už som si bola istá, že to vyšlo. 😀

iculienka2376
29. jan 2014

babo78 ja by som určite išla . veď nevieš či malý červíček nečaká práve teraz na tú správnu chvíľu. 😵

babo78
29. jan 2014

@iculienka2376 ja viem,preto som sa pytala na vase nazory ale na druhej strane aby to teraz nebralo telo ako nieco co tam nema byt,ked teraz bojuje s chorobou. Verim ze v piatok mi bude lepsie.

iculienka2376
30. jan 2014

@babo78 tak nech choroba rýchlo ide preč od Teba, mňa včera začalo bolieť hrdlo 😨 a stále ma niako pobolievajú vaječníky ako pred mrchou .

babo78
30. jan 2014

@iculienka2376 este aj dnes mi je zle ale o malinko lepsie ako vcera.az dnes som v letaku vycitala ze panadol rapid sa nesmie uzivat v tehotenstve,hlavne ze mi vcera sestricka v gyn five povedala ze mozem.uz som si na obed nedala å potrapim sa sama v posteli.zajtra tam pojdem å uvidim co mi povedia.aj ty så drz.

babo78
31. jan 2014

@iculienka2376 ahoj tak som bola na krv a ultrazvuk,zobrala som si pre istotu pregnyl a veru sam mi lekar povedal ze mi ho hned pichnu.zajtra na siedmu ideme tam a o pol deviatej mi urobia IUI 🙂

iculienka2376
31. jan 2014

@babo78 super 🙂 teším sa spolu s Tebou, budem držať palečky .
Mňa stále bolia vaječníky v kuse celý deň , už sa bojím či to nie je tým , že do seba ladujem estrimax a utrogestan.

babo78
31. jan 2014

@iculienka2376 dakujem aj ja ti budem drzat.uz sa ti to krati.je to kopec hormonov co berieme tak to ma rozne vedlajsie ucinky.musime to vydrzat 🙂

iculienka2376
3. feb 2014

@babo78 veru už je to týždeň. zatiaľ sa necítim niako zvláštne stále ma občas pobolia vaječníky a ráno ma poväčšine začne bolieť hlava a drží sa to celý deň . Ale ako píšeš musíme vydržať.

babo78
3. feb 2014

@iculienka2376 veru ano, ale my sme bojovnicky a vydrzime to🙂 . ja by som bola tiez stastna prestastna keby to teraz vyslo...🙂

iculienka2376
10. feb 2014

@babo78 dnes som si spravila test a jedna čiarka . Takže nevyšlo ☹ Ale pravdupovediac som to aj čakala
predtýždňom kedď som sa s partnerom o tom bavila mi povedal, že si nevie predstaviť , že by bol otcom a že ešte dieťa nechce. Vyvalila som naňho oči, že načo som to podstupovala a celý tyždeň som nemyslela pozitivne a psychika robí svoje ☹

iculienka2376
10. feb 2014

Ale Vám všetkým držím palčeky nech Vám to vínde a nech držíte v náruči vytužené babätko

babo78
11. feb 2014

@iculienka2376 Ahoj, tak to ma velmi mrzi. Ale urcite to raz vyjde, mozno ked tvoj partner nechce este babätko tak by ste mali pockat alebo je na tebe ako sa rozhodnes, ale mna by to velmi zabolelo. Drz sa.

iculienka2376
12. feb 2014

Neboj zabolelo to dosť, ale viem že on sa bál, pretože si uvedomuje , že by som bola s miminkom sama . Nakoľko on je stále v práci 😢 Včera som volala do Iscaru, že test vyšiel negatívny a oni to nevadí test nemusí byť spoľahlivý príďte na krv a na ultrazvuk. Tak som dnes bola najskôr mi zobrali krv a vysledky , že budú poobede, na ultrazvuku mi doktor povedal, že nevidí nič ale že sliznica pekne narástla. No a teraz mi volali z Iscaru, výsledky z krvi a hádaj čo som- tehotná. HCG hormón bol v krvičke dosť veľký. Mám zmiešané pocity, ale partnerovi to nepoviem ešte. Až keď budem s tým ja uzrozumenná. Budúcu stredu idem opäť na kontrolu tak uvidíme ako rastie ak drobec. 🙂

babo78
12. feb 2014

@iculienka2376 Ježíš tak super, od srdiečka ti to prajem a gratulujem. Teš sa z toho, uvidíš bude najprv prekvapený ale ked mu to dojte tak sa bude tešiť aj on. Zmení vám to úplne život, určite k lepšiemu. Silno držím palčeky a daj vedieť ako to dopadlo. Teším sa veľmi s tebou ...🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre