IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
18. apr 2011

@petuska123 ja mám injekcie, ktoré sa pichajú podkožne, čiže do bruška... neviem či niektoré sa pichajú aj do svalu... hej, prvá bude najhoršia, potom to už pôjde samo 🙂

tinasc
18. apr 2011

@apolenka6 dobré ránko aj tebe 🙂 ja idem poobede k endokrinologičke, som zvedavá, ako dopadnem 🙂

katy33
18. apr 2011

@apolenka6 ...ach , ty moje zubadielko....tak to ti musi urobit v ramci reklamacie, nemal by za to vôbec nič pytat, ešte, aby ti nepovedal, že to inak nepôjde , len aby si si dala urobit cely zub 🙄 ...že 2 a po hodiny, však by ma tam švihlo 😠
Tento tyžden ti krasne ubehne, bude volničko, to sa ide do robotky 😎 ...ja sa chystam dnes za maminou do TT a autom, srdco budem mat v maličku celu cestu, až dokial nezaparkujem, už to vidim 😀 😝
Pekny dnik, mojenko...pa

walta
18. apr 2011

@pici to mi je jasne.... nam ale dr. povedal, ze za lieky budem platit 150 €, a 200 € za IVF, ostatne z poistovne... ja neviem, ale urcite si myslim, ze cena bude vyssia, lebo vselico k tomu este priskoci cenovo... uvidim, co mi povie dr. 😎

walta
18. apr 2011

@sijust ahoj, jasne, ked budeme aj my s manzelom platit, napisem sem, aka to je suma, nemam s tym problem..... lebo teraz neviem, co vsetko bude v tom cykle zaratane, co budem platit ja a co poistovna... proste vyslednu sumu, co pojde z mojho vrecka napisem, ked ju zaplatim 😉 😉 😉

sijust
18. apr 2011

@walta moc dakujem 🙂 a kam chodis do centra?

tinasc
18. apr 2011

@walta ja som doteraz za lieky zaplatila 380 eur plus 100 ako poplatok za doplnkové služby 😉 ďalej to bude určite napichnutie vajíčok spermiami, predĺžená kultivácia možno aj mrazenie... a hneď je to okolo 1000 euro ☹

walta
18. apr 2011

@sijust ja chodim do ISCARE do BA... a dufam, ze nam tam pomozu k nasmu snu 🙂

walta
18. apr 2011

@tinasc ajajaaaaaaj, tak to ano... tebe budu robit cielene oplodnovanie vajicka spermiou? co ma mm taky zly spg? ja uz nicomu asi nerozumiem... lebo nikto ti tam nic poriadne nevysvetli, nepovie, az kym sa ty neopytas... snad sa aj my dopracujeme k nejakej sume 😒

tinasc
18. apr 2011

@walta nie, ale doktor povedal, že ak sa doteraz nepodarilo iui a všetko bolo v poriadku, tak mi embryológ pravdepodobne navrhne ICSI 😉 ako to chodí v iscare neviem, chodím do iného centra, ale mali by to tam poriadne vysvetliť...

walta
18. apr 2011

@tinasc no, my sme absolvovali iba jeden pokus IUI, a nam dr. hned oznamil, ze ideme na IVF a hotovo. Mam za sebou aj hysteroskopiu, takze uz som prekuknuta od dr. nakomplet, tak teraz iba cakame na schvalenie ziadosti od poistovne a ideme na to ... uz aby to bolo a skoncilo to dobre, myslim, aby sa nam podarilo otehotniet, aaaach jaj. Nic ine si teraz ja neprajem, nic

tinasc
18. apr 2011

@walta myslím, že tu si nikto nepraje nič viac, ako otehotnieť 🙂 neboj sa, všetko bude, len nám to bude dlhšie trvať 😉

strelicia
18. apr 2011

@zuzanka7834
@fomarik
@pici
@hope2011

tak vcera bol vklad 🙂 vlozila som 2 ks ved nech to stoji za to uz 🙂
neviem, pichli mi este jednu injekciu a jednu mi este predpisali na dnes. Koli tomu hyperstimulaku. Ale dnes je to tusim uz kuuustilincek lepsie. Ale nezmestim sa do nicoho, neviem lezat, sediet, neobujem si ponozky, je to zvlastny pocit. no keby sa to zhorsilo, mam hned volat do helika a budu mi to odsavat vraj :( tak dufam ze k tomu nedojde.
inak z 15 odobratych vajicok mi 2 vlozili a zvysnych 5 zamrazili, takze nic moc. som myslela ze ich viac prezije, takze uvidime co tie co su uz vlozene ci sa im u mna zapaci 🙂

tinasc
18. apr 2011

@strelicia tak dúfam, že sa im u teba zapáči 🙂 nech sa len pekne držia 🙂 a snáď neprepukne ani ten hyperstimulák, tak sa drž 🙂

katy33
18. apr 2011

Babulky, neviem, čo to ma znamenat 😠 ...rano, ako som vstala, som mala na toal.papiery take hnedaste čudo-judo - trošičku, no myslela som si, že sa mi konečne ms rozbieha a nič 😕 ...mala som rano aj bolesti, sem-tam ich ešte citim, tak verim, že ms sa rozbehne, pre istotu si beriem so sebou na cestu merionalik, ak by sa ms rozbehla, tak budem hned včeličkovat 😀 😎

katy33
18. apr 2011

@strelicia ...zlatinko, tak ty si už tiež taka naša tehulka 😉 ...mojenko, len davaj na seba pozor, verim, že sa budeš citit lepšie a lepšie a mysli na to, že sa u teba prave zabyvavaju dve najkrajšie fazulky pod slniečkom 😉 , vôbec o tom nepochybujem, že sa im u takej užasnej maminky zapači, nebudu chciet ani po 9 mesiacoch ist von, uviidiš to 😉 ...takže o dva tyždne budu testiky - samozrejme pozitivne 😉

katy33
18. apr 2011

@pici Mojenko, ako sa nam citiš, mame aj nejake pochody? 😕 😀 ...dufam, že naša najnovšia tehulka je v najlepšom poriadku 😉

dzuli08
18. apr 2011

@zuzana151 Ja som počas celých tých 15 dní nevracala ani raz, myslím, že v 8 týždni mi bolo tak ťažko na žalúdku, ako keby som ho mala pokazený, ale teraz sa cítim super. Ani pachy mi nevadia, ani chute nemám nejaké extra iné :D. Jedine, čo ma bolelo boli prsia a to poriadne a hneď sa mi aj zväčšili :D
@pici Tak gratulujem, že zatiaľ všetko prebehlo bez komplikácií a prajem nech sa to ukončí //. Ja si tiež myslím, že je to na dobrej ceste, lebo ja som mala tiež také bolesti ako pred mrchou. Je to taký nepríjemný pocit ako by sa už mala pustiť. Do nejakého 11 týždňa som mala tieto nepríjemné pocity tak 2x do dňa a teraz už len tak 1x za dva dni asi.
@zuzanka 7834 Vieš kedy som si ja prvý krát pomyslela, či nie som tehotná? Ja nikdy poobede nespím, proste sa mi nedá. A raz to bolo asi v 4 tt som prišla z práce a zaspala som na 3 hodiny. To bol môj prvý príznak 😀 😀 Takže verím, že ti to vyšlo. A to som nebrala v tom cykle ani duphaston, ani utrogestan.
@strelicia Držkám pršteky, nech nie sú žiadne komplikácie a aby si si mohla užívať tehulkovanie. Moc moc ti to prajem :D
@katy33 Podľa mňa sa ti to už rozbehne, veď každý dnik sa pritrafí nový príznak mršky. 😀

pici
18. apr 2011

@dzuli08 kiez by si mala pravdu

dzuli08
18. apr 2011

@pici Nebojkaj, určite to bude dobré. Veď ty si veľká optimistka :D

pici
18. apr 2011

@dzuli08 to veru ze ano

hope2011
18. apr 2011

@walta tak zavolaj a povedz ze by si to chcela proste vediet...som zvedava🙂

pici
18. apr 2011

@katy33 citim sa fajn. vcera som mala take tlaky.. a bolia ma cicule :D ale to uz vyse tyzdna tak to s babom nic nema spolocne, asi z hormonov xixi

hope2011
18. apr 2011

@zuzanka7834 tak ako, testla si dnes???? ja by som bola tiez riadne zvedava.....daj mi vediet...neviem sa dockat!!!!!

pici
18. apr 2011

@strelicia jasne ze sa im u teba zapaci. neboj sa ty nic...

hope2011
18. apr 2011

@strelicia ahoooooooooooooooooj, moja, tak ty to uz mas za sebou???? som rada, ze si to ako tak prezila....ake to bolo??? napis...a akosa mas dnes???? uz odpuchas???? budem na teba moc, moc mysliet...aby si bola ok a aby sa malinkym u teba co najviac darilo...zlaticka male....uz su u maminky...no ake je to pocit????

hope2011
18. apr 2011

inak, dnes som bola na sone.....a na moje obrovske prekvapenia...IUI mi budu uz robit v stredu!!!! vobec som to necakala, som dnes len 12 DC a minuly mesiac mi to robili az na 21 DC. vajko jedno mam uz riadne 19mm a to je uz teda riadne...takze dnes pichnut pregnil pojdeme na pohotovost....dali mi aj nejake hormony na rast sliznice, lebo ta nebola neviem aka....no a v stredu.....sa ide na to!!!!!!

katy33
18. apr 2011

@pici No zlatinko, ja si myslim, že tie tlaky su z fazuliek, lebo si tam chystaju domček a potrbuju ho dost velky, ved budu dva kusky 😀 ....a ceculky sa tiež pripravuju na dva hladnučke krčky 😀 😀 😝 ...aj ked ta bolia už tyžden, ved hcg sa ti podla mna už vtedy mohlo začat vytvarat, lebo vložili už cele embrijka, kt. sa len rychlo uhniezdili 😀 😉
Zlatinko, ja moc na teba myslim, a ver tomu, že to su už prve tehu priznaky 😉 ...mna tiež stale bolia tie moje bandurky, som sa mm rano pytala, či v noci nemagoril 😀 , ved ich mam ako ubite,auuu.... 😀 🙄

katy33
18. apr 2011

@hope2011 Supiiiiiš, paradička, no same dobre spravy......tešim sa s tebou, božinku, ved to ubehlo ako voda....vidiš a to za to, že si čakala, že IUI bude neskôr, lebo nebude vajko a vajko je a ake krasne 😀 😉

hope2011
18. apr 2011

@katy33 ahojky, no ale ako nas to zaskocilo,.....ved sme to vobec necakali...ale vajko asi na oplodnenie bude len jedno...lebo na druhej strane je este male....minule som mala krasne dve....to telo si naozaj s nami robi co chce....a to ze som len 12 den, ved to mi presne vychdza ovu na 14....to je naozaj sila....a ty ked uz budes pichat???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre