IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzanka7834
20. apr 2011

@fomarik

zuzanka7834
20. apr 2011

@hope2011 ja viem...

hope2011
20. apr 2011

@zuzanka7834 no vidis, presne toto je dolezite!!! ty uz si bola tehulka...mas obrovsku nadej, ze sa vam to dokaze podarit...aj ked takymto neskutocne krutym sposobom...ale dokazete mat babatko!!!!! si silna osobka....verim, ze sa vam to uz coskoro podari!!!!

tinasc
20. apr 2011

@zuzanka7834 ja som akurát dnes bola u endokr... výsledky mám v poriadku, takže nič nebráni otehotneniu... ak pominiem tú hroznú prednášku zo strany doktorky... ale to je vedľajšie... 😉 nezúfaj, však raz sa vám to už podarilo, tak sa vám to podarí aj druhýkrát... a tentoraz aj so šťastným koncom... či to bude na budúci mesiac, alebo neskôr, ale určite sa to podarí...

zuzanka7834
20. apr 2011

Babulky moje idem prec od PC, musim este do fajrontu co-to porobit a vecer si musim najst nieco na zamestnanie, nech na to nemyslim, tak sa mozno teraz budem trosku stranit PC... Ale ked bude akakolvek aktualizacia do tabulky, poslite mi IP, urcite si Vas budem aspon citat, to by som nevydrzala... Hlavne teraz, ked moj milacik dostal dobru spravu... neviem, ci to sem mozem napisat: Katarinka ma dobre vysledky 😉 Katarinka kuriatko nehnevaj sa, ze som Ta predbehla, ale babulky by sa bali, ak si ich rano nastrasila tym sonom...

zuzanka7834
20. apr 2011

@tinasc 😉

alibabaa
20. apr 2011

@hope2011 prvy krat ta to nebolelo a teraz hej? tak mna trochu bolelo, takze mam ocakavat, ze bude aj mna... ☹

alibabaa
20. apr 2011

@zuzanka7834 peknu statistiku si sa spravila .. 🙂 treba zdvihnut hlavu hore a ist dalej.. nic ine nam neostava.. pekny den.. aj ja idem makat.. mam tu horu roboty a sama sa nie a nie urobit... ☹

katy33
20. apr 2011

Babulky moje, takže volali z centra a sme tehotni 😀 ...hcg je 194...tak dufama verim, že bude všetko v najlepšom poriadku...dufam, že ked je taka pekna hodnota, tak ani mimomater. to nebude....Dakujem vam veeeeeeelmiiii, že ste pri mne stali a podporili ste ma......

tinasc
20. apr 2011

@katy33 gratulujeeeeeeeeem, z celého srdiečka, nech sa vám darí a nech je všetko v poriadku 🙂

katy33
20. apr 2011

@hope2011 😔 ...zlatinko moje, to mam mrzi, že ta tak bolkalo, ale určite to znači, že ked si si tolko vytrpela, tak to bude uspešne ...aj fomarika-Lucku našu to tak hrozne bolelo a vtedy bolo IUI uspešne...a nebojkaj sa nič, najbližšie bolest si užiješ až o 9 mesiacov pri pôrode 😉 😲 ....držkaj sa a oddychuj 😉

dzuli08
20. apr 2011

@katy33 Supeeer gratulujem veľmi. A teraz čo ďalej ideš robkať? Lebo ja sa v tých hcg vôbec nevyznám.

sijust
20. apr 2011

@katy33 jeeej,to je krasne...moc,moc gratulujem 🙂 vidis,som ti hovorila,ze to bude ok 😉

katy33
20. apr 2011

@tinasc
@dzuli08 Vdakaaaaa 🙂 ...no mame sa teraz objednat za 7-10 dni , ale už len na sono, tak radšej pôjdem až neskôr, nech zasa sa nebojim, ak tam ešte stale nebude fazulka naša vidiet 😉

katy33
20. apr 2011

@sijust ...vy ste ma podržali, ani na chviločku ste nezavahali, že by to malo byt inak a fazulka by nemala byt...velmi mi to pomohlo....dakujeeeem 😉

dzuli08
20. apr 2011

@katy33 Jeej to je dosť dlho. Ja som teraz čítala o tom hcg a tam sa písalo, že každý deň by sa malo aspoň zdvojnásobovať. Neskúsiš ísť zajtra na krvičku ku gyndošovi? Možno mám hlúpy nápad 😅 😅

lenisko1
20. apr 2011

@fomarik no ja mam tiez pco ale bola som na laparoskopii vycistili mi vajecniky a teraz sa mi mrch a ovulka nastartovala dik pekne snad to vyjde 🙂

sijust
20. apr 2011

@katy33 ...moja,zazraky sa deju a ja to tu furt omielam,ze vzdy je vsetko tak,ako ma byt...a teraz prisiel tvoj cas...inak to ani nemohlo byt... 🙂 tak si to uzivaj/te... 😉

hope2011
20. apr 2011

@alibabaa nie, nie, vobec sa neboj....nemusi ta to boliet....ja mam proste uzsi krcok, to preto ma bolkalo☹

hope2011
20. apr 2011

@katy33 mojinkaaa, ale co ja....ty si teraz najdolezitejsia!!! tak ste tehotniiiiiiii, no to je uzasne!!!!! ja to ani neviem vyjadrit ako sa tesim...to je nieco skvele, uzasne, perfektne, vytesujem sa s tebou!!! tak som uz cakala kedy napises, aky je vysledok z krvicky!!!!!! mojinka, ty sa teskaj a my vsetky tu s tebou...ako sa vobec citis???? je tam nejaky zasadny rozdiel???

katy33
20. apr 2011

@zuzanka7834 Zlatinko moje, chcem sa ti verejne podakovat, ako si mi volala každu chviločku, či už volali z MT - aj ked som z WC musela utekat s gatkami na pol žrde pre telefon 😀 😀 😀 ...ale ty si tomu tak verila, ako možno ani ja nie a si mi dodala pozitivnej energie, nech tomu verim, že ten naš zazrak tam musi byt 😉 ...a pri tom ja som mala podporovat teba, ale nechcem ta lutovat, lebo ako si sama napisala, sebalutost nepomôže....vieš sa , slniečko, kolkokrat som bola ja už uplne zufala a ono sa vždy otrasieš , spamätaš a plna energie ideš dalej, a nie ako si mi ty vravela,, že ja, ale TY si silna žienka...a najdôležitejšie je, že vieš a maš ten pocit, že dietatko budete mat a ono bude, ja som si to tiež tak vravela, teda citila som to, že raz musi byt zo mna mamina, lebo mam tolko lasky a chcem ju rozdavat.....DAKUJEM, SLNIEČKO MOJE.....mam ta rada a tešim sa na tie naše tehu seansy, z toho sa baby nevyvlečiete, to teda nie,, slubili sme si to a sluby sa maju dodržiavat 😉 😲 😲 😲

hope2011
20. apr 2011

@zuzanka7834 pocuvaj....ziadne stranenie od PC, vsak nam tu budes chybat!!! my ta chceme podporovat....tak pekne tu s nami bud, dobre??? a hlavu hore...vidis katulka je nam obrovskym prikladom!!!! a my ju pekne budeme nasledovat!!!

katy33
20. apr 2011

@dzuli08 Ako vieš, že tam chcem ist 😀 😀 😀 , chcem sa s dr.porozpravat a chcela by som ist v utorok na krvičku a podla krvičky budem vediet, či už by mohla byt fazulka vidiet 😉 ...ked je hcg nad 1000 - až vtedy je vidiet kvietok lasky 😉

katy33
20. apr 2011

@hope2011 Mojenko, zmeny , čo ja viem, najväčšia je, že mam didi 😀... A boliaaaa, potvorky jedny...bruško stale bolievava ako pred ms....a chute žiadne, papam troška viac a všetko, no ale jeden pruser predsa, ja som nedokazala prežit den bez sladkeho, ja som sa hned klepala ako pri abstaku a teraz???...si na sledke ani len nespomeniem, vôbec mi nepride na chut 😔...tak z toho som smutna 😝

Babulky v tehu sa môže pit magnezium , všakže?

oknosmas
20. apr 2011

@katy33 super 😉

alibabaa
20. apr 2011

@katy33 supeeeer vidis.. som ti pisala ze je to male velmi malilililinkate .. a nevidi ho...
presne taka bola kamoska .. sladke sladke sladke..ked otehotnela, sladkeho sa ani nechytila. a cakala chlapceka 🙂

tinasc
20. apr 2011

ja som dovarila večeru, takže opäť mám čas si tu posedieť 😀

aby
20. apr 2011

@zuzanka7834 to je mi ľuto no neboj my budeme spolu 😉 😀

@katy33 moja zlatá vôbec som nepochybovala že to nevišlo keď si ráno napísala no super len sa vytešujte sa 😀 😀 😀

alibabaa
20. apr 2011

@tinasc co dobre si navarila??

tinasc
20. apr 2011

@alibabaa ale také rýchle cestoviny s údeným mäsom a vajcom, k tomu hlávkový šalát... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre