IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
26. apr 2011

čítam už dlho Vaše témy a dnes sa chcem zapojiť...
Zajtra ideme prvý krát na IUI tak som zvedavá koľkým sa to na prvý krát podarilo?? čo to obnáša??? a kedy sa zhruba dozviem výsledok musím čakať až do ďalšieho menzesu??

zuzancek22
26. apr 2011

@katy33 určite bude to zajtrajšie HCG vysoké, ved čiarky na teste sú krásne.

alibabaa
26. apr 2011

@katy33 jupiiii 🙂

zuzancek22
26. apr 2011

@pici sme v očakávaní s tebou.

dzuli08
26. apr 2011

@fomarik No fyzicky sa mám fajne, tak ako od začiatku, žiadne problémy. Vo štvrtok som bola na tripple testoch, tak sme teraz v očakávaní na výsledok a dosť sa bojím, aj keď si stále hovorím, že sa nemám čoho a všetko bude OK. Ale tá neistota je vždy. Skúsim zavolať o výsledky tento piatok, ale ešte asi nebudú.Ja som bola štíhlej postavy a pribrala som už 3,5 kila :D. Všetci mi hovoria, že mám také chlapčekovské bruško, tak uvidím čo to bude. O tri týždne idem do 4. poradne, tak už budeme vedieť asi čo to bude. Najprv však nás musí potešiť výsledok tých tripple testov :D. Kde si kupuješ tehu oblečko? Je s tým riadny problém, však? Ja som si už konečne kupila tehu nohavice, no ale nabehala som sa poriadne. Bála som sa objednávať ich cez net, lebo som vôbec nevedela aké číslo. Nakoniec mi bolo dobré S :D :D

oknosmas
26. apr 2011

@pici uz som riadne zvedava

pici
26. apr 2011

nie som tehotna...dakujem za podporu.. ale zial... 😒

oknosmas
26. apr 2011

@pici to ma velmi mrzi....je to nespravodlive, kolko si musis vytrpiet...dalsi vklad budete robit kedy? hned teraz, tento cyklus? budem na teba stale mysliet, aby to uz vyslo... nech sa netrapis ty a aj tvoj manzel... 😖

oknosmas
26. apr 2011

@pici aj sa zistuje, preco to nevyslo? alebo sa proste ide dalej? prajem ti vela sil...urcite ich potrebujes

aby
26. apr 2011

@pici to ma moc mrzí moja ☹ , ale po mrche môžte ísť znova na to však máte kopec mraziačikov. Hlavu hore 😉

pici
26. apr 2011

@oknosmas ☹ neviem... uvidim co mi povedia... ze kedy je vhodne...

pici
26. apr 2011

@aby dakujem

pici
26. apr 2011

@oknosmas nezistuje sa nic...

oknosmas
26. apr 2011

@pici to je zvlastne...ale tak ako hovori aby...mate este dakych drobcov...urcite sa jeden (minimalne) rozhodne riadne zahryznut a zotrvat...a robit ti radost... drz sa...

pici
26. apr 2011

@oknosmas

oknosmas
26. apr 2011

@pici posielam ti jedno velke objatie...bez zbytocnych reci.... 🤐

pici
26. apr 2011

@oknosmas dakujem...

hope2011
26. apr 2011

@pici ach moja...to naozaj???? bozinku, to mi je tak luto....ja som tomu tak verila.....mojinka, hlavne nesmut, pojde sa dalej....my ta podporime a budeme s tebou bojovat dalej!!!!! keby bola moznost, tak ta hned vystiskam!!!!!

hope2011
26. apr 2011

@ursula5 ahoj, ja som teraz po druhom IUI....ten zakrok je taky...no, nebudem radsej pisat....uvidis, zvladnes to dobre....potom budes uzivat utrogestan a cakat 14 dni na vysledok....moc, moc, moc ti drzkam palce!!!!!! daj nam vediet, ako si dopadla!!!!

pici
26. apr 2011

@hope2011 tak ja som tomu tiez verila, ale u mna asi jeden zazrak staci a to skutocnost, ze este nie som na psychiatrii... to je asi zazrak , tak som si vycerpala :D ale nie.. ideme dalej... idem do solarka... laciné, ale aspon z toho sa tesim ... a 4. mam konzultaciu ze co dalej

adikasala
26. apr 2011

@hope2011
@fomarik
@katy33 kocenky moje dakujem vam za rady.viem ze u kazdej to je ine....je to individualne...som z toho trosku zmetena,dnes ma bolia ako dive aj bolesti okolo maternici mam,,,,,ale v noci som sa zacala potit tak ako pred mrchou.tak mi nezostava iba pockat do piatku,ako sa to vykluje....este stale verim ze to bude pozitivne 😲 😲 😲 😲 dnes som sa rozpravala aj zo svagrinou o tom povedala mi ze to potenie moze byt iba zvysenymi hoemonmi.musim vyckat .ked nepride mrcha piatok rano tak testujem

hope2011
26. apr 2011

@pici mojinka, ale ja som tym tvojim emrijkam tak verila.....no mas stale nadej, ze mas este snehuliacikov...urcite ti toto navrhnu...pozri si mlada kocka, urcite sa to nabuduce podari.....velmi mi je to luto...moc s tebou citim!!!!

hope2011
26. apr 2011

@adikasala a ty uzivas utros???? lebo ak ho uzivas tak by ms nemala prist??? no a urcite treba stale verit, ze sa to podarilo....uvidis, podarilo!!!! a v piatok sa tu budeme vytesovat s tebou!!!!

adikasala
26. apr 2011

@pici ahoj co povedat neni na to slov... ☹ ☹ ☹ .verila som ze budes mat fazulku aspon jednu,,,,raz sa to musi podarit uvidis zazraky sa deju,vidis nasa katuska bez vajok a tu hned tehula je z nejjj 😀 😀 😀

adikasala
26. apr 2011

@hope2011 no beriem progesteron.si ho vkladam.mne pri predoslich iui dosla mrcha presne na cas po 14 dnoch.tak podla toho si myslim,ale verim ze nepride!!!!

hope2011
26. apr 2011

@adikasala jasne ze nepride....to je uplne jasne!!!!!!! ja tomu verim moc, moc, moc!!!!

katy33
26. apr 2011

@pici 😠 😔 .....toto ako je len možne....s mrazačikmi sa to už musi podarit, ved takto to nemôže ist stale...a na zazraky ma narok každy, vratane teba, kuriatko, to mi ver 😉 ...narastie krasna vystielka a šup tam mrazačikov, ujmu sa jedna radost....držkaj sa mi...

pici
26. apr 2011

@katy33 neviem zlatko asi to tak malo byt.... hlavu hore... cakam na dobre spravy od teba.. balicek je nachystany...

pici
26. apr 2011

@adikasala jasne ze sa podari...

sijust
26. apr 2011

@pici moja,neeeeee ☹ ja som to brala ako hotovu vec...velmi ma to mrzi a viem,ze teraz ti ziadne utesujuce reci moc nepomozu,ale sme tu vsetky s tebou a aj pre teba...drz sa moja,myslim na teba! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre