IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
4. máj 2011

@dzuli08 zatial ano

dzuli08
4. máj 2011

@fomarik Moja ty budeš mať bábo na moje narodeniny. Ja som sa narodila o 26.8. Ale môžem ti povedať, že budeš mať dobrú dcérku. V tento deň sa rodia dobrí ľudia. 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
4. máj 2011

@dzuli08 no, také šteklenie som mala aj ja. A neprikladala som k tomu žiadny význam, ale je to šum plodovej vody. Co znamená, že bábika sa hýbe. Poriadne pohyby som pocítila presne 6.apríla, a 22.apríla sa mi malá začala v brušku očividne vlniť. Takže tie prvé citeľné pohyby boli v 20tt. Tie skratky ti na píšem do IP, dobre? Musím pohľadať tie moje mudre papiere. Inak to sono trvá asi polhodinku, aspon v heliose to tak trvlo, u mojho dokyho kratšie. Neboj, určite budeš všetko pekne vidieť, aj tie najmenšie detaily na mozgu, srdiečka, ustočká. Od toho času moje tehotenstvo nabralo uplne iný rozmer. Som pokojná, šťastná, nebojím sa......cítim sa dobre. Tak držím pršteky!!!!

fomarik
4. máj 2011

@dzuli08 to fakt??? No, uvidíme, či sa ten termín potvrdí. Bola by som rada, kedže ako vravíš, vtedy sa rodia dobrí ľudia.

fomarik
4. máj 2011

@petuska123 ach, jaj...a tak som jej držala palce. Je to strašná strata a bolesť. Úprimnu sustrasť.

dzuli08
4. máj 2011

@fomarik To naozaj, nenapadlo ma, že by to mohli byť šumy, ja som si myslela, že žalúdok. A to si cítila tak nad pupkom? Potešila si ma, ďakujem ti. Oki, budem pozerať IP. To verím, taký pokoj je dôležitý. Však keď už vidíš, že všetučko je v tom najlepšom poriadku, nie je sa čoho báť.

fomarik
4. máj 2011

@dzuli08 áno, tesne nad pupkom to bolo, takže je všetko OK!!!!!!!!!! teraz to medzi pohybmi cítim už kdekolvek. No, idem mrknuť do tých papierov a už aj ti to napíšem.

fomarik
4. máj 2011

@dzuli08 kuk IP 😉

lea101
4. máj 2011

@hope2011 gratulujem 🙂 to je najkrajsia sprava od piatku .. pre mna. Vela energie prajem .. papaaxoo

lea101
4. máj 2011

Ahojky vstky snazilky a tehulky. Ozyvam sa az teraz od piatku, trvalo mi to kym som sa pozbierala🙂 ale uz je lepsie. Mne zistili po tomto IUI z krvi ze mam imunologicky problem... povedali mi to predvcerom. niezeby moj imunitny system zabijal spermie.. ale naopak.. zabija vlastne ... moje bunky... ☹ ci tak nejako... nieco s imunoglobulinmy.. musim si vypytat tie vysledky aby som presne vedela nazov ...nasadili mi Prednison... od soboty si ale mam pichat merional.. ideme toto skusit namiesto clostylu... ale ak sa mi vraj vytvori prilis vela folikul tak vynechame iui tento mesiac. .. ze vraj nebudu riskovat trojicky:_) s tym prednisonom je to tazke ale ak mi ma pomoct k babatku... nuz.... vydrzim aj toto. Ze vraj ine na to nie je... musime potlacit tie zapalove faktory co mi moj imunitny system vyvolava... ebo oni zabranuju aby sa vraj uchytilo vajicko v maternici... ja mozem byt tehu aj kazdy mesiac a nikdy o tom nevedet... lebo moje telo si je same nepriatelom ☹ ak ma niekto s tym skusenost... kazdu radu uvitam. Pekny dnik prajem 🙂 papa

dzuli08
4. máj 2011

@fomarik Ďakujem :D

hope2011
4. máj 2011

@fomarik dakujem malickej ze tiez prejavila takto radost...no tiez sa len potichucku tesime....vsetko sa ukaze zajtra....krvicka je predsa podstatna....ale dakujem🙂

ursula5
4. máj 2011

@apolenka6 za málo som rada že niekomu pomôžem 🙂

lea101
4. máj 2011

@fomarik ahooojky🙂 Dakujem za povzbudive slova xx uz som napisala globalny prispevok ... co sa udialo od piatku, nechcem to brat negativne.. nejako .. ked mi tu spravu povedali o tom imunitnom probleme.. tak ... som nejako "zmuznela" a citim ze musim byt silna a vydrzat to.... prednison berem 2 denne. budem sa vyhybat soli jest vela zeleniny a ovocia ... a hybat sa a hadam to na mna za tak zle nebude vplyvat...tebe moja zlatunka prajem vela vela energie a krasny slnecny dnik 🙂

hope2011
4. máj 2011

@lea101 ahojky, dakujem, si mo zlata...ale tesime sa este len tak potichuuucky, lebo krvicku este nemame...az zajtra...je vsak dobre ze ti zistili pricinu...to je super...budete bojovat a uz onedlho budes tehu...uvidis!!!!

lea101
4. máj 2011

ano ... budeme bojovat... a tebe drzim palceky. potichucky sa teda aj budem tesit s tebou a budem kukat zajtra na koniku ... a verit v tie najlepsie spravy🙂

ursula5
4. máj 2011

@hope2011 tak držím palce aby sa to aj zajtra potvrdilo a bola si najšťastnejšia na svete 🙂

lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
walta
4. máj 2011

@fomarik ahoj moja.... inak gratulujem k dievcatku, to by som aj ja brala, prve by som chcela dievca, uvidime, nebudem si ale vyberat, hlavne je, aby sa to vobec podarilo. Tak aj ty si ucitelka? No, tak som natrafila, ucitelky sa najdu vsade 🙂 , jednoducho sa pritahujeme 😀 . Jasne, ideme to skusit aj bez stimulky, teda uvidime, ak narastie folik, a ak nie, nevadi, IVF to isti 😉

fomarik
4. máj 2011

@lea20 fíííha, takže na prvý krát vám to vyšlo sdarcovskými spermoškami? Jéééj, ateraz už sa tešíte z dievčatka. Kráááása. Nám to vyšlo na 3pokus, ale vyšlo, to je hlavné. Prajem dcérke, nech je zdravučká princezná malá 😅 .
Veru, dievčatá tu potrebuju vedieť, že zázraky sa dejú. 😉

fomarik
4. máj 2011

@walta to dievčatko je zatiaľ na 90%..uvidíme v piatok na 4D, či sa potvrdí. Inak mne je to jedno, či by tobola baba alebo chalan. Hlavne, nech je babatenko zdravé. No, veru, učiteliek je tu dosť. Aj oknosmas, aj dzuli, ty, ja a ešte niekto, len si už nepamatám. Zlatko, len sa nejeduj veľmi v tej škole 😉

fomarik
4. máj 2011

@lea101 no teda! Tak ty máš takuto pataliu 😠 . samozrejme, že treba urobiť všetko, čo pomože k babatku. Ale aspon že ti zistili príčinu...teraz sa pohnete dalej, ked budeš užívať ten Prednison. Takže zdravá strava a pohyb .... ani sa nenazdáš a popri tomto všetkom budeš tehuľka! 😎

lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
walta
4. máj 2011

@fomarik nooo, tak nas je tu viac nez dost- uciteliek. Tak jasne, na pohlavi babatka nezavisi, len nech je zdravunke a robi iba radost. V skole sa vzdy vyskytne nieco, co ta nastve, a hlavne na ZS..... puberta tu s deckami plieska jedna radost. Ale akonahle by mi urobili IVF, tym dnom zostavam doma... tak som si to rozmyslela a ideme do toho na letne prazdniny a hotovo. Inak sa prave seba pytam, ze ci som taka blba, ze som zase uprednostnila robotu pred otehotnenim.... vidis? profesionalna deformacia jak hovado 😀 😀 😀

zofi81
4. máj 2011

@hope2011 Gratulujem!!! Supeeeer... 😉 Prajem, aby to vsetko dobre dopadlo a mala si pred sebou peknych 9 mesiacov 🙂

zofi81
4. máj 2011

Ahoj @fomarik, dakujem si zlata... Tebe gratulujem k dievcatku... Citala som starsie prispevky a baby ako ty ma drzia nad vodou, ze sa to predsa raz podari... Dlho som rozmyslala, ci ist este raz na IUI, vcera som volala aj s Dr. Gatovou a nakoniec sme sa dohodli na IVF... V pondelok mam konzultaciu a naucia nas pichat injekcie... Ziadost mam uz schvalenu od minuleho roka, takze uz cakam len na mrchu a vyzera to tak na dnes, zajtra lebo uz zacinam spinit a bolesti mam teda slusne, co inak velmi nemavam...

zofi81
4. máj 2011

@lea101 A ako ti na to prisli? To ti len tak robili nejake specialne testy, alebo si si to vyziadala?

aby
4. máj 2011

Baby mne inak hovorili v Heliose, že testy čo sa týka imunity robia len keby som potratila, ale ja som trvala na svojom, že ich jednoducho chcem a že boli negatívne 😉
treba si trvať na svojom
@zofi81 sú to testy imunologické , kde ti zistia alergiu sperie a placentu 😉

ursula5
4. máj 2011

7 deň po IUI a ja necítim nič ničovaté 🙂)) tak ešte týždeň vydržať do výsledkov ale skôr si myslím že nič z toho tá manželova potvorka sa tam asi nedostala.... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre