IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
12. máj 2011

@alibabaa DRŽÍM PALCE!!!!!! 🙂

pici
12. máj 2011

@ursula5 jasne.... ideme dalej :D

jeny
12. máj 2011

@sijust dakujem ti za odpoved 🙂 ešte nie som objednaná, zatial mi môj dr tuto možnosť ešte len navrhol a v pondelok tak idem tak sa musím rozhodnúť a následne sa objednať,manžel mal urobený spg ale to bolo už dávno ked sa nám nedarilo prvé tehu ktoré sa po 2 rokoch snaženia nakoniec podarilo vdaka clostylu ale teraz mi nezabral už ani ten ☹ takže môj dr hľada už iné možnosti

alibabaa
12. máj 2011

krasne slnecne ranko 🙂
@ursula5 fu, to ste si toho dobre nabrali.. ale vsak euricka treba... tak to chapem. krv mam za sebou a uvidime o 14,00.
inak super, ze sa nemusis terigat 2x do centra a vzali ti tu krv hned.

alibabaa
12. máj 2011

@petuska123 este stale nic z poistovne? uz su to 3 tyzdne tusim nie?

nana123
12. máj 2011

@ursula5 nooo tak ta suma nie je az taka horibilna je to v pohode... tak drzim palce nech to prezivas v pohode a nech to rychlo zbehne a nech to je plodne 😀. Ja idem teraz na konzulatciu k dr ci skusat este prirodzene alebo ist na IUI... zmenila som dr a teraz idem k novemu tak som zvedava aky bude pristup...

petuska123
12. máj 2011

@alibabaa veru este nic

aby
12. máj 2011

@zuzanka7834 moja si zlatučká, mňo ja sa neponáhľam nejak mňo a ešte sa rozhodneme či začneme hneď po schválení musíme byť na 100% presvedčený, že to víde 😀 😉
ty sa tu objavuješ ako snežienky na jar 😉 jasné že držíme prsty nech postupite ďalej 😉

hope2011
12. máj 2011

@zuzanka7834 ahojky moje....dakujem🙂 dlho si tu nebola......ano, potichucku sa radujeme.....a som stastna, ze ste sa rozhodli pre ivf, lebo to je urcite ten spravny krok🙂 budem ti moc, moc, moc drzkat palce....kedy budete mat konzultaciu????

dzuli08
12. máj 2011

@hope2011 Ahoj moje, dnes ste mali ísť na sono, však? No pochváľ sa nám. Si nejaká tajomná :D

hope2011
12. máj 2011

@ursula5 no vidis....to su spravne slova do boja....presne tak....nasetrite a pojdete na to...uvidis...vsetko dobre dopadne🙂

hope2011
12. máj 2011

@alibabaa ahooooooj, no kde su vysledky????? netrpezlivo cakame🙂

hope2011
12. máj 2011

@dzuli08 ale nie, nie som tajomna 🙂 videli sme bublinku, klop, klop, klop a slzicky mi tiekli....vies si predstavit......vies, mna velmi zaujima co ostatne kocky.....🙂

dzuli08
12. máj 2011

@hope2011 Ale jasné, aj ja som zvedavá :D Tak gratulujem moje, je to skvelé a na ten úžasný pocit nikdy nezabudnem :D A ako to zatiaľ vychádza, v ktorom si? Supiš :D

hope2011
12. máj 2011

@dzuli08 ahoooooj.....no bol to uzasny moment....to je naozaj pravda.....🙂 dr povedal ze som na konci 5 tt....🙂 a vy sa ako mate???? ako sa citis ty????

dzuli08
12. máj 2011

@hope2011 Tak to je skvelé. Teraz to už bude len ubiehať, hoci mne to išlo strááášne pomaly :D Ja sa mám fajnučko, žiadne komplikácie zatiaľ, tak sa vytešujem. Najviac ma hnevá, že ešte drobca necítim, ale už cítim v kostiach, že čoskoro dostanem riadny kopanec :D :D V pondelok idem k dr.,takže už by sme aj mali vedieť čo to bude, tak sa nevieme dočkať :D

hope2011
12. máj 2011

@dzuli08 no to je kraaaaasne, tak som sa tesim moc, moc, moc...budete vediet uz co to bude,???? A co ty citis???? dievcatko, chlapec???? no nam to ide tiez pomaly....najradsej by som uz velke brusino pred sebou nosila🙂

ursula5
12. máj 2011

@alibabaa tak čo už máš výsledky určite tak šup šup s výsledkom som strašne zvedavá či si aspoň ty šťastná. 🙂

@hope2011 jasné musíme bojovať neboj ja to nevzdám aj kôli mužovi nech má vlastného potomka, nechcem si raz vyčítať že sme to neskúsili keď sa ešte dalo 🙂

@nana123 tak držím palce nech všetko výjde tak ako má 🙂

@pici ideme ďalej, ale teraz to bude trošku trvať a som nedočkavá myslela som si že už budem tehotná a doma, no ale čo už musíme to zvladnúť..... 🙂

pici
12. máj 2011

@ursula5 idete teda na IVF? no trosku to potrva ale uvidis rychlo to ubehne...

fomarik
12. máj 2011

@dzuli08 zlatko, ja som bola tiež nepokojná, ked som ešte necítila pohyby. Ale už každú chviločku to možeš čakať...slubujem a tvoje kosti to cítia tiež správne. Takže v pondelok by ste už mohli vedieť, koho nosíš pod srdiečkom♥. No, som zvedavá aj ja 😉

@hope2011 takže bublinka je tam. Gratulka!!!!! 😎 😀 😀 😀 A máte 5 týýždnov..... len tak dalej mojenko, ved o chviloťku nám napíšeš o prvých pohyboch ty 😉

@alibaba čakáme, čakáme...... sme s tebou alibabka..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fomarik
12. máj 2011

@zuzanka7834 srdiečko naše, naozaj si tu teraz, ako tie snežienky na jar...ale my ťa predsa chápeme 😉 Vieš, aj nám chýbaš - tie tvoje dalekosiahle komentáriky... nikto nepodáva také výkony ako ty 😉 Myslím na teba!!!!!

dzuli08
12. máj 2011

@fomarik No veď to, stále keď ležím na chrbte, tak kukám na brušisko, či sa náhodou nenadvihne a nič :D A keď ťa bábo kope, tak kde to cítiš. Asi pod pupkom, či? A koľkokrát do dňa by som mala zo začiatku tie kopance pocítiť ? Lebo ako sa poznám, ak ma kopne ráno a potom celý deň nič, tak sa budem báť :D
@hope2011 Neboj, za chvíľu bude aj brušinko. Ja už mám fotky z 8tt a keď som si dala obtiahnuté tričko, tak už bruško tam bolo :D Kedy idete na srdiečko?

oknosmas
12. máj 2011

hotovo..iui za nami, vypisana ziadost na ivf...a teraz cakame 14 dni, ci sa vsetko podarilo 😅 snad to ivf nebudeme musiet vyuzit 😉

hope2011
12. máj 2011

@ursula5 mojaaa...urcite to zvladnete...a my vas budeme tu poriadne podporovat 🙂

hope2011
12. máj 2011

@fomarik 🙂 ty si moj pokladik, dakujem....ano, bublinka je tam, klop, klop, klop🙂 modlime sa, aby sme srdiecko poculi buduci tyzden tfuj, tfuj, tfuj🙂

hope2011
12. máj 2011

@dzuli08 takto o tyzden ideme na srdiecko....🙂 takze ty uz v 8 tt si mala brusko????aj ja chceeeeem....a nepytali sa ta, ci si tehotna???? ozaj kedy si to zacala ludom hovorit???

oknosmas
12. máj 2011

@hope2011 a kedy ste nas videli prvykrat?

hope2011
12. máj 2011

@oknosmas no my sme sedli oproti telke a vy ked ste prisli, tak sme sa kukli a som videla tu tvoju kvietkovanu tasku🙂

oknosmas
12. máj 2011

@hope2011 hm...sa mi zdalo, ze oproti telke sedela ta blondynka...hm...no, neviem.. my sme hned zamierili k recepcii k papierom....a to si akurat vysla... 😉

hope2011
12. máj 2011

@oknosmas nie, nie, to som naozaj nebola ja🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre