IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
5. júl 2011

@fomarik
@adikasala
@tinasc
@dzuli08 Dobrú nôcku dievčence moje !!! krásne sníčky prajem 🙂 zajtra zas do práce po dni voľna

apolenka6
5. júl 2011

@pici aj tebe Zuzka brú noc 😉

dzuli08
5. júl 2011

@fomarik A chceš si dať epidurálku? Aj o tom géle som počula, ale tá cena 100 eur mi príde hrozne vysoká. Radšej by som asi tú epidurálku.

tinasc
5. júl 2011

@apolenka6 dobrú nôcku aj Tebe 🙂

dzuli08
5. júl 2011

Babenky aj ja som fajčila a prestali sme s mm asi mesiac predtým ako som otehotnela. Možno je to v tom. Paradox je ale ten, že keď mm už videl fazuľku v brušku, tak ho to tak dojalo, že znova začal fajčiť :D Ja ale nie !!

pici
5. júl 2011

@apolenka6 dobru magduska

pici
5. júl 2011

@dzuli08 super ani nefajci :D

tinasc
5. júl 2011

@dzuli08 no tak to je gól... dúfam, že nefajčí pri Tebe 😉

dzuli08
5. júl 2011

@tinasc Nie, nesmie. Najlepšie, že keď ideme na dlhú cestu autom, tak sa tak divne uškŕňa, či ma má zobrať 😀 😀 . Lebo keď si chce zapáliť, musí zastaviť a pobafkať si vonku a to ho nebaví.
Ale sľúbil, že keď sa malá narodí tak prestane a to si ho už prizriem 😅 😀

tinasc
5. júl 2011

@dzuli08 no jasné 🙂

katy33
6. júl 2011

Dobre raaaanečko, kočenky moje 😲 Ja som dnes ranne vtača, včera mi došla na chut šošovicovú polievočku a už sa aj vari 😀 😀 😝 A k tomu idem ucapat zemiakove placky, mm vstane a my budeme mat už o 8.00 obed 😀 😀 😎 ...božinku, to je až chore so mnou, ale čo už, ked musiš, tak musiš 😀 ..a brucho mi zasa zmizlo 😕 ...pridem do poradne, hrdo vytiahnem teh.knižku, tam tie babulky s velkymi bruškami a len na mna nakukaju, že čo tam asi tak robim 😔 🙄 ...ja sa len zhlboka nadychnem, aby aspon niečo vykuklo 😀 Dr. mi išla urobit sono a ja tehu rifličkyy, tak sa usmiala...som je povedala, že to s nimi len tak machrujem 😀 😝 😎 ...ale vraj to pri chlapcoch byva take menšie bruško, že oni sa tam vedia tak dobre posklaadat 😀 ...končime 4.mesiac a pribrali sme 1,5kg - ja z toho zufala a sestrička, že čo by za to ine dali 😔

katy33
6. júl 2011

@zuzanka7834 No , mojenko, veru pytaj vyvolavačku, ale nech ta aj prezrie, či nahodou, božinku, to by bola naaaaadhera....My si to stretko už len nejako dohodneme, aj ked o rok, ja sa budem vediet z neho vytešovat len vtedy, ak už budeme všetky mamulky, resp. nastavajuce mamulky - apolenočka nas dobehne cupi-dup a ty si možno už predbehla 😉 My sa mame dobre, slniečko moje, drobčeka citim stale viac a viac, ked si lahnem, tak vidim len taku hrčku 😀..včera musel robit kotrmelce, bol natlačeny napravo, som sa smiala - som mala bruško, ako keby som tam mala votrelčeka 😀 Mam pocit, že to bude chlapčurik - Davidko, už ho tak i oslovujem, ked s nim debatim, no počkaj, ked to bude baba, ta mi da 😀 😝
Slniečko moje, myslime na teba, tym si bud ista, len nam daj hned vediet, ako si dopadla, a čo sa to vlastne deje 😕 😉...som nedočkavaaaaaaa

katy33
6. júl 2011

@apolenka6 Aaaaaaaa, ja sem dnes napišem prvu spravu, že už varim obed, lebo mam gebriny 😀 a včul čitam, že si to spominala, že som jedačisko 😀 😀 😀 ...ty ma maš dobre prekuknutu 😀 ...božinku, Magduška moja, však ja sa prejem na druhy svet...Včera som mala take ranajky, že Peto na mna pozera, čo som to ja všetko do seba nahadzala, že to by on nemal šancu zjest...a ja som mu na to ešte zahlasila, že a to som ešte poloprazdna 😀 😀 😀 ...uvarila som si kukuričku klaskovu, mnamka 😝 a zdlabla som 5 klaskov len taky fukot - aj cez uši mi už mohla ist a nič, večer sa potom mm bal ku mne lahnut, že bude mat do rana fúkanu 😀 😀 😎 😅
A tu kavičku už musime dohodnut, ale zajtra ti už pride Matko a ja musim ist zajtra do roboty nakuknut, tak na buduci tyžden by sme sa mohli dohodnut, čo ty na to 😉

katy33
6. júl 2011

@adikasala Ahoj mojenko pekne, takže ty takto, musiš byt dobra, aby bolo ,,čoro-moro,, 😀 😀 😀 To u nas je teraz naopak, mm musi posluchat, aby mohol, ako to on vola ,,dat teplomerik a zmerat teplotku,, 😀 😀 😝 ...to ja by som merala stale v 1.trimestri, ale vtedy sme nemohli, lebo som krvacala a teraz, ked nam dr. dovolil, jaaaaaj, cely den by som radšej žehlila 😀 😀 😀 ...ale, že to tak byva - hormony, a vraj v posl.trimestri budem mm zasa ja nahanat 😀 😀 😀 ...tak nech si to tvoj mm teraz užije, pretože, ked na dovolenečke zarobite fazulku, bude mat pôst 😀 😝 Juuujha, anjelik môj, kiež by bolo toto najplodnejšie leto, ake môže byt, prajem to z celeho srdiečka 😲 😲 😲

tinasc
6. júl 2011

@katy33 takže ty si taký jedáčisko 😉 no čo už keď bábenko potrebuje, pekne ho ty len chovaj aby bolo krásne, veľké a silné 🙂 ja mám slinu na jedlo najmä večer ráno ani tak nie, to skôr musím do seba niečo natlačiť 😉

apolenka6
6. júl 2011

@katy33 Dobré ránko kuchárka naša 😀 ty si šikulka no nehovorím ?!? sporák v plnom prúde rozhorúčený ..
Len pekne papkaj ved čo že je to 1,5kg pribrať veru niektoré žienky ani moc nepriberú skôr chudnú to aj moja švagriná tak mala a po pôrode? 😕 zostala taká chudučká 😵 a nikdy pred materskou taká nebola a ona sa samozrejme teší a možno aj to kojenie jej k tomu dopomohlo hm.. ale má to svojú výhodu aspoň nebudeš musieť moc chudnúť a nemeniť šatník 😉
Jáj dnes musím utekať na sociálnu si zaplatiť DNPO ved v pondelok som nemala šancu 😖 rada až po dvere 😠 a to som tam bola 2x tak dnes tam chcem ísť skôr aby som stíhala to zaplatiť termín horííí a na 9 v robotke
Jasné v budúci týždeň mi to vyhovuje a dúfam že bruško bude naspäť nech si ho pohladím 😉 ...no nič už musím utekať papapaaa......

Inak dnes krásny deň prajem všetkým babulkám !!!

ketere
6. júl 2011

@zambilka @zubrienocka Ahojte babizne, no ako??? sú nejaké príznaky? Testovali ste?? Ja nie... musím vydržať.. ale ani príznaky nie sú žiadne.... začínam mať zlé pocity.... ☹

hope2011
6. júl 2011

@zuzanka7834 pocuj a nahodou testik si si nerobila???? nestiham tu citat vsetky prispevky, tak sa preto pytam 🙂

walta
6. júl 2011

@zuzanka7834 jasne, zajtra sa ozvem, lebo sama som zvedava, co a ako. A ty preco chces silou mocou dostat mrchu, hm??? kolko dni ti meska? ty skor chod na krv a nie na vyvolavacku 🙂 😉 🙂

zubrienocka
6. júl 2011

@ketere no ahoj moja, tak mna bolia vajecniky ako pred mrchou. Doteraz som bola kludna, ale toto ma zacina znervoznovat. Velmi som verila tomu, ze to tento krat vyjde. Normalne sa bojim aj testnut, ale do soboty snad naberem odvahu.... Ty si tiez spominala, ze mas krce...ci Teba to uz preslo?

ketere
6. júl 2011

@zubrienocka hej, prešlo to tak na 2-3 dni, a včera zasa.. .ale to sa mi tiež zdali skôr také predmrchovské.... NEviem, či niečo z toho bude... už prestávam veriť... testovať nechcerm, lebo keby to nevyšlo, tak.... chcem sa ešte do piatku vytešovať z toho, že aspom aká-taká nádej tam je.... i keď sama neverím, čo rozprávam.. 😒 bojím sa.. ☹

zubrienocka
6. júl 2011

@ketere Och....presne viem, co citis... 😢

zubrienocka
6. júl 2011

@zambilka zena, ty kde si sa nam stratila? 🙂

zambilka
6. júl 2011

@zubrienocka
@ketere ahojte baby ja čuším 😅 lebo sa bojím jak to dopadne 😕 zajtra idem na krvičku a ráno spravím test inak ma dr..e do piatku 😝 ak bude negat aspon budem vediet načom som 😒 inak príznaky žiadne sem tam ma bolí spodok brucha to je všetko 🙂

tinasc
6. júl 2011

@zubrienocka
@ketere
@zambilka veľmi držím palce, nech to dobre dopadne, len mi už ušlo, kedy idete na krvičku?

zambilka
6. júl 2011

@tinasc mojka ja idem zajtra a v piatok budem vediet vysledok 🙂 aj ty ideš zajtra na ultazvuk však? myslím na teba nech je všetko v poriadku 😉

tinasc
6. júl 2011

@zambilka áno idem zajtra, ďakujem Ti 🙂 aj ja moc držím palce, aby bola krv pozitívna, nech sú tu zase nové tehuľky 🙂

fomarik
6. júl 2011

@dzuli08 Ja si epidurálku nechcem dať a čo sa týka toho gelu, ak to bude stáť 100eur, tak to dlabem. A čo ja viem, tak tam, kde budem rodiť ten gel ani nepovoľujú, takže -tak. Ešte ani sama neviem, ale tu epidurálku určite nie.

ketere
6. júl 2011

@zubrienocka @zambilka myslím, že sme na tom všetky tri dosť podobne ☹ ☹

ketere
6. júl 2011

@tinasc ahoj moja, ja aj zubrienocka ideme na krv v piatok..... ..inak držím Ti zajtra päste 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre