IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ketere
2. aug 2011

@fomarik @zubrienocka @zambilka @kaaaty ..ahojte babule.. no tak dnes sa konal prvý usg... všetko v poriadku, drobec má 14 mm 🙂 🙂 srdiečko pekne bije 🙂 🙂 len mi našiel doktor nejakú malú zrazeninu, údajne by sa mala vstrebať, tak uvidíme, že sa mám šetriť a oddychovať... o týždeň idem na komplet krvné testy, a o 2 týždne na druhý ultrazvuk, už teraz sa teším.. 🙂

@zubrienocka držím na štvrtok palce 🙂 🙂 daj potom vedieť.

dzuli08
2. aug 2011

@ketere Výborne, teším sa aj ja. Tej tmavej machule sa neboj. Aj ja som ju tam mala a na ďalšom uzv už nebola.

dzuli08
2. aug 2011

Babenky asi ma zadusíte, ale chcem, aby spŕchlo 😖 . Je mi divne, z toho dusna sa mi nedá dýchať, oblieva ma horúčava, no des des.

aby
2. aug 2011

@zuzanka7834 joj stále mi je blbje moc horúčka vraciam aj vodu no musím sa sem tam pokúsiť aby aspoň tie antibiotika zabrali sakra 38-39horúčky potom zimnica 😢 😢 😢 revem od bolesti kým mi nezabere panadol lebo čo ☹
no ja som s kysuckého nového mesta. Galo bol zlatý, že mi nájdu nemocnicu kde ma nevykuchajú som mu vyrozprávala celú moju story niekedy krútil očami 😖

dzuli08
2. aug 2011

@aby Chúďatko naše, len sa držkaj. Neboj oni sú skvelí lekári a určite ti pomôžu.

zubrienocka
2. aug 2011

@ketere Teda.... 14 mm... ste uz riadne velki 😀 😀 😀 . Len nech vsetko ide ako ma a co tam nepatri, nech sa vstrebe 🙂

ursula5
2. aug 2011

@aby Drž sa!!!

adikasala
2. aug 2011

@zuzanka7834 zuzka ja robym tak isto ako ty uz sa musim skovavat pred mm ze som napojena na mk,aj podla neho som uz zavisla o netu a o koniku ani nehovorim aj ked sa niekedy pristihnem sama si poviem uz mi zacina ztoho hrabat...co tu este robim.dokazem tu presediet hodiny a potom mi robota v domacnosti stoji 😀 😀 ale ked ja uz bez vas neviem byt.... 🙂

adikasala
2. aug 2011

@aby zelam ti skore uzdravenie.......a skore naozaj tehulkovanie ty si to naozaj zasluzis byt maminkou 😉

tinka9075
2. aug 2011

@aby čo si komu spravila aby si mala take bolesti budem na teba mysliet aby ti to prešlo to je nespravodlive držim palce aby ti to rychlo prešlo 😉 😉

tinasc
2. aug 2011

@ketere super, držím palce, nech je všetko v poriadku 🙂

tinasc
2. aug 2011

@aby moja drž sa, nech ti to rýchlo prejde, dúfam, že atb rýchlo zaberú, aby si už toľko netrpela...

tinka9075
2. aug 2011

@adikasala no ja to mam podobne len mne mangel nič nemôže povedat lebo ja som pri počitači v jednej izbe a on v druhej 😉

adikasala
2. aug 2011

@tinka9075 no to je dobre...a potom snazilkovanie kedy?moj je pri telke vecer a ja uz len ked treba naozaj snazilkovat tak vypinam a venujem sa... 🙂 🙂 🙂 hotova zavislost.....aj som to pocula ze sedenie pri pocitaci znizuje plodnost 😒

tinka9075
2. aug 2011

@adikasala no my sme snažilkovali 3dni a už ma všetko boli tak dufam že sa tam niečo bude 😉

kaaaty
2. aug 2011

@ketere Ahoj takže už si po dovolenke oddýchnutá....super správičky od dr 🙂....ja idem v piatok

ketere
2. aug 2011

@tinasc ďakujem, a vy ste v poriadku?

ketere
2. aug 2011

@kaaaty tak sa drž, a daj potom vedieť... 🙂

aby
2. aug 2011

@tinasc no neviem neviem vyvrátila som zas no mala som si dať znova aj čípok som si dala ten mi zaberá no vysledky na prd ešte aj kálium nízke tak kázal jesť slivkový a marhuľový kompót 😉

little_miracle
2. aug 2011

@si31si ahoj, mne sa po hormonalnych stimulkach stava, ze mrcha sa rozbieha aj 3 dni. Rekord som mala 3,5 dna len slabucke spinenie......a potom este 6 dni riadna mrcha 😒

linda81
2. aug 2011

@walta ahoooj.....no to je parada🙂, drzim velmi palce....

si31si
2. aug 2011

@little_miracle mne sa to práveže vôbec nestávalo len teraz 😖

franina
2. aug 2011

ahojte dievcata 🙂 chysta sa teraz tento mesiac niekto na iui?

tinka9075
2. aug 2011

@franina ja idem o 2tyždne do martina a ked bude všetko ok idem na iui 😉

si31si
2. aug 2011

@franina aj ja sa chystám na 2 IUI 😉

tinka9075
2. aug 2011

@si31si a do ktoreho centra chodiš ja do Iskare v Martine 🙂

si31si
2. aug 2011

@tinka9075 ja do heliosu ja som si centrum nevyberala môj doki mi dal odporúčanie do heliosu tak som šla ani som nevedela že je tam aj iskare. teraz už viem 😉

tinka9075
2. aug 2011

@si31si mne zase Iskare doporučil doc Valky z Iskare v blave nemam to do Martina tak daleko ako do Blavy 😎

si31si
2. aug 2011

@tinka9075 a teraz máš 1iui?

tinka9075
2. aug 2011

@si31si 2iui prve sa podarilo len som v 4tyždni potratila ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre