IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
12. okt 2011

@lenisko1 hlavne je ze nech sa to podari. 🙂

lenisko1
12. okt 2011

@dasaa to ano snad sa podari a hlavne nech sa už udrzi

dasaa
12. okt 2011

@lenisko1 udrzi sa a aj podari len treba verit 🙂.A vsetky baby co sme tu tak verime a drzime palce aby kazdej jednej sa to ppodarilo 🙂 🙂

lenisko1
12. okt 2011

@dasaa to mas pravdu... nech kazdemu sa už podari.. a ty si ako teraz na tom?

dasaa
12. okt 2011

@lenisko1 no ja idem na 2 IUI.Teraz beriem lieky clostilbegyt a na dalsi tyzden v utorok idem na sono. 🙂 🙂

sijust
12. okt 2011

@mirka2010 ahoj zlatik,prihovarame sa,hladkame ho,prosime...len nech ostane... 🙂 celkom fajn sa citim,len by som stale spala,utrogestan zapijam,takze ma strasne uspava....a este nad jednou vecou rozmyslam...od vcera ma pobolieva podbrusko...nie je to ostra bolest,len taky tlak,ako pred ms 😒 neviem....

lenisko1
12. okt 2011

@dasaa tak drzim silno palce nech to vyjde aj tebe

pici
12. okt 2011

@sijust hello.. no ako sa mame? ja utros tentokrat vkladam aj ked to vytekanie nie je nic moc.. ale obcas aj zapijem :D na noc vkladam :D a ani mi nehovor o uspavani... spala by som ako medved :D

pici
12. okt 2011

@petuska123 ako sa mas draha?

sijust
12. okt 2011

@pici ale celkom dobre sa mame,ja utros vkladat nemozem,takze len zapijam a to si rovno pirule na spanie mozem davat 😀 som uplne odpisana,nepouzitelna...rano vstanem,spravim caj...a ze idem si lahnut,sak co budem?! 😀

dzuli08
12. okt 2011

@sijust @pici Kočky tak vy ste už tehotné a ja som Vám ešte štafetu neodovzdala. Dnes máme termín a my sme stále ako kinderko. Dnes som bola v poradni a naša malá sa v bruchu len rozvaľuje, má sa tam vraj parádne a von sa zatiaľ nechystá. Dokonca sme otvorené len na 2cm. Dr. povedal, že ak sa to do nedele nerozbehne, tak v pondelok na príjem a prídu vyvolávačky. Preto sú teraz moje najlepšie kámošky horúca sprcha, fit lopta a lietanie po schodoch :D.

dzuli08
12. okt 2011

Kočky neviete ako sa má fomárik? Neozvala sa niekomu? Myslím na ňu, či už majú to trápenie za sebou a či sú už spolu domka a hlavne zdravé.

sijust
12. okt 2011

@dzuli08 mojaa,tak vy sa este gulate a ja som myslela,ze ked sa neozyvas,ze uz je princezna "vonku"....mojinko,tak drzim palce a myslim na teba 🙂 tak dufam,ze sme tehotne 🙂 @pici si to zasluzi viac ako ja,presla vacsi kus cesty,ale snad sa aj mne postasti 🙂

adikasala
12. okt 2011

@dzuli08 ahojky aj ja som si uz myslela ze si uz stastnou maminou 🙂 🙂 no toto nechce sa jej von???drzim palce aby to bolo bez komplikacii 😉

pici
12. okt 2011

@dzuli08 tak to je parada.. ze v pondelok to mame naisto D: drzim moc palce.. tesim sa na tvoje dojmy :D

adikasala
12. okt 2011

@tinasc ahojky aj tu!! si ty ale kocka martinka....a tvoja mala certica je uz aka velka slecna 🙂 🙂 to budes mat pomocnicku pri buducom babu 🙂

tinasc
12. okt 2011

@adikasala no ďakujem moja... vieš ale lichotiť 🙂 a konečne nebudem anonymná... teda tu určite áno...

pici
12. okt 2011

@sijust kazda si zasluzime, je jedno kto ma aku cestu za sebou :D

adikasala
12. okt 2011

@tinasc podstatne je ze sa pozname skalne!!! 🙂

mirka2010
12. okt 2011

@dasaa no presne, vela typov je, ale ked ja mam presnu predstavu a tie su drahe...a zase naozaj nechcem byt taka, ze drahy kocik a potom mi nieco pochybi....to nie 🙂 pocasie aj u nas priserne....a ozaj kedy by si mala zacat sledovat foliky????

mirka2010
12. okt 2011

@pici ahojky zlaticko, tak ako sa citite s malickymi v brusku????? 🙂

mirka2010
12. okt 2011

@sijust no mojinka, to mas teraz take rozcitlivele, vsak kolko sa tam pracovalo...a hlavne malicke sa tam krasne zavrtava, takze nieco citit mozes....ja ked si pamatam od iui na 4 den som zacala pocitovat take jemne pobolievanie v podbrusku a vydrzalo to az pokym som si nespravila test...takze kazdy pocit je len a len dobre znamenie.....🙂 a si mojka PN? dufam, ze nepracujes!

katy33
12. okt 2011

@sijust Zlatinko moje, to sa tam určite fazulka zavrtava, alebo rozdvojuje 😀 😀 😀 😝 len pekne hladkaj a odfukuj, ja som mala tiež bolesti ako pri ms, ešte aj ovela silnejšie 😉

katy33
12. okt 2011

@dasaa Mojenko, takdržime palce, aby sa vypestovali krasne vajuška 😉

katy33
12. okt 2011

@dzuli08 Cica a ty sa nam ešte furt gulaš 😀 Aj ja som čakala, že nam napišeš miery princezničky a nič 😕 😝 Tfuj, tfuj, tfuj, nech to už do vikendu pekne je-šup bambulka von...a aj ti povedali cca miery?

tinasc
12. okt 2011

@dzuli08 tak držím palce, nech všetko prebehne hladko a princezná sa čoskoro vypýta na svet 🙂

alibabaa
12. okt 2011

@dzuli08 taaak sup sup...ved aj my sme uz zvedave, nech sa tolko nehambi a nech sa nam ukaze 😉 len pekne dalej pochoduj a poskakuj na fitke 😀

cmelica
12. okt 2011

@pici ahoj!!! ako sa citis??Drzkam moooc palce 🙂

mirka2010
12. okt 2011

@dzuli08 ahoj zlaticko, tak ty si uz dnes v termine???? moja zlata a ako sa inak citis???? moc budeme na teba mysliet....a bojkas sa, alebo si v klude??? mne sa uz aj sniva o porode...ach, musime vydrzat 🙂 moc, moc ti drzkam palce aby vsetko len najlepsie dopadlo 🙂 a dufam, ze sa dozvieme co je s tebou 🙂

dasaa
12. okt 2011

@mirka2010 na sono idem utorok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre