IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
15. nov 2011

@majca55 ved spíme pri nete 🙂

cmelica
15. nov 2011

@majca55 ja som to tiez nevedela,len som to upravila tak aby mi oplodnenie dalo na 5.11...skus to vyplnit po IUI...bo ta LF ze nebyva vzdy rovnaka 🙂 🙂 ked to funguje,tak co pojdeme spat-nehrozi 😀

majca55
15. nov 2011

@walta aj ja držím moc a tie pohyby to je krásne 😵

cmelica
15. nov 2011

@walta ahoj!!super,ze pohyby 🙂 🙂 to musi byt nadhera 🙂 zajtra az ti povedia co a ako,aby si sa vyliecila a uzivala tehu 🙂

majca55
15. nov 2011

@cmelica moja tak mne by to teraz vychádzalo na nedelu alebo pondelok oplodnenie podla toho 😨

cmelica
15. nov 2011

@majca55 ak pozmenis potom tu fazu tak ti to ukaze IUI vten den ked bude...ja som to tiez tak zmenila,a na 3x som sa trafila 😀 skus zajtra ked ti povedia kedy bude IUI 🙂

majca55
15. nov 2011

@cmelica jasne moja skúsim 🙂 ale idem už do sprchy a spať 😔 😵 dobru noc zajtra sa ozvem

cmelica
15. nov 2011

@majca55 dobru nocku 🙂 🙂 🙂 aj ja uz idem 🙂 budem cakat na spravicku 😵

tinka9075
15. nov 2011

@cmelica
@majca55 dobrú nocku aj ja už idem hajat 🙂 🙂 😔 😔

e.skovka
15. nov 2011

@tinasc hehe ja budem celkom rada ak bude pri splodeni nasho mimca 😀

apolenka6
16. nov 2011

@majca55 tak dnes všetky držíme palce 😉 😉 😉 včera mi nešiel MK 😠 tak sa mi nedalo odpísať 😎

sijust
16. nov 2011

@cmelica zlatko,uz vcera som sa ti pokusala poslat IP,nedalo sa, cela siahodlha sprava sa stratila...teraz tiez...je tam nejaka porucha..takze som ti to skopcila sem....v prvom rade este nemysli na IVF,lebo si urcite tehu,ste zdravi,tak sa to podari aj cez IUI...ale apon nejake info ti dam,ked chces 😉 mala som kratky protokol-v den ms som si pichla diphereline,na druhy den uz aj menopur...menopur som si pichala v pomere jedna vodicka a dva pracky,diph.normalne...zacala som v utorok,v piatok som isla na prvu kontrolu-krv,sono,poobede mi volali,ze ci mam takto pokracovat,alebo bude nejaka zmena,podla toho ako reagujes na stimulku...mne sa to nezmenilo cele dva tyzdne...na kontrolach som bola 4krat,na tretej sme mali pohovor s embriologickou,vysvetlila nam vsetko ohladne embrijok,ako to prebieha,co sa deje a tak...posledny krat sme boli v pondelok,v ten den som si mala pichnut posl.davky....vecer pregnyl,v utorok kludovy rezim a v stredu na pol 8mu som mala byt v H.pred tym sono,dali mi taky ruzovy oblbovak,prezliekla som sa do tych habov bielych,dala som si capicu na hlavu a isla do postele,boli sme tam 4,ja som isla ako prva,lahla,napichli mi zilu,pamatam si tie lampy nado mnou a potom uz len to,ako sa mi sestricka prihovarala v posteli 🙂 bolo to uplne v pohode,vobec mi nebolo zle,len som mala nizky tlak,ale taky ja mavam stale...a hrozne sucho v ustach...napit ti daju cca po 1hodine po prebrati...asi dve hodiny som si polezala a potom ma pustili,este kontrolne sono...a mm ma cakal podpisal papiere a isli sme....vecer riadne bolelo brusko,ale ja som zvyknuta,pretoze mavam strasne bolesti pri ms...na druhy den uz ok...vklad som mala na piaty den,s poloplnym mechurom,ja som ho mala na prasknutie,ale da sa to vydrzat....co sa tyka toho pichania,nie je to ziaden problem,pichala som si najskor sama,potom velmi chcel mm,tak som si pichla asi len dva krat a potom to on pekne zvladal...modrinu som mala len raz,lebo som nebola uvolnena...ihlicky su malicke,tenucke,pod 45stup.uhlom do 3/4 idu pod kozu...po diph.som mavala alergicku reakciu asi 10min.take scervenene miesto...treba strasne vela pit,ale to uz vies....ak by si mala este nejake otazky,tak sa pytaj... 🙂

ursula5
16. nov 2011

@majca55 daj vedieť, držím palce 😀

ursula5
16. nov 2011

@cmelica tak kalkulačka je super.... 😎 držím palce aj ja som si už zadala a vychádza, že vajíčko sa dostane do vajcovodu v deň plánovaného vkladu 23.11., iná scifi budúcnosť 😀 😀 😀

cmelica
16. nov 2011

@sijust si zlata DAKUJEM MOOOC!!!! 🙂 🙂 🙂 uz som si to aj ulozila,aby som nemusela hladat ak by bolo treba 🙂
som rada,ze to nieje take strasne,ale dolezite je ze ti to vyslo a si TEHULKA 🙂 🙂 este raz ti moooc dakujem 🙂
ako sa mas???

cmelica
16. nov 2011

@ursula5 som rada ,ze ti to tak krasne vychadza 🙂 🙂 uvidis,ze toto bude to prave 😀 drzkam palce moooc 🙂 🙂 🙂 a neskusala si si datumu zadat spetne??myslim ten vklad predtym..

mirka2010
16. nov 2011

@walta ahojky moja, samozrejme, ze drzim palce....dufam, ze napises len pozitivnu spravu...ak pozorujes jeden a ten isty pocit, tak to asi budu pohyby...je to tazke zistit, ci je to vlastne ono...ono to az do 25tt je take nejasne...ale potom...to je nieco uzasneeeee...ja si malickeho tak uzivam, on je moj pokladik, tak vie komunikovat so mnou...alebo aj s manzelom...🙂

cmelica
16. nov 2011

@tinka9075 ahooj!!!ako dnes??ja po starom 🙂

ursula5
16. nov 2011

@cmelica neskúšala som čo bolo predtým??? na čo tým sa už netrápim to je za mnou 😉

walta
16. nov 2011

ahojte dievcata... tak vysledky zo sterov z hrdla a nosa su negativne. Sa tesim, ze nemam toho bacila. Co uzivam ten sirup mucosolvan, ze snad teda zaberie, aby ten kasel celkom prestal... ja sa tak pozorujem, ze mne asi prekaza studeny vzduch, celkovo zima, asi to bude alergia na chlad... uz aj o takej alergii som pocula. Tak som len vnutri, von len minimalne.... hrozneeee pre mna

pici
16. nov 2011

@walta jaj zlatik to su ale dobre spravy. skus aj stodal. to je homeo sirup na kasel , mozu aj tehulky

walta
16. nov 2011

@pici ahojky... stodal som uzivala pred tymto mucosolvanom... uz nebudem nic spekulovat radsej... verim, ze kasel prejde... pekny dnik papaaa

buba13
16. nov 2011

@cmelica @tinka9075 @majca55 to je aka kalkulacka?! dnes by sa mi malo uhniezdovat (vcera ma strasne bolelo podbrusko) a 21.11. si mam az robit test. takze az v pondelok ja robim test 😉

mirka2010
16. nov 2011

@walta ahojkyyy, tak super sprava, velmi sa tesim 🙂 no vidis...podstatne je, ze je vyter negativny...a mucosolvan sa moze uzivat v tehu? joooj, ja ked som mala tie dutiny zapalene, tak muconasal som nemohla uzivat do nosa..a ako by mi pomohol....aj ja som uzivala homeopatika, skus veru aj tie...a nezabudni na cibulovy sirup, ten co som ti uz pisala...naozaj velmi ukludnuje...🙂

majca55
16. nov 2011

@cmelica @tinka9075 @apolenka6 @ursula5 @buba13 @pici @sijust a ešte ak som niekoho zabudla tak prepáčte mi 😵 takže dnes folíky dva 16mm,dva 20mm jeden 13mm a dva už nemerala malinké boli 😀 a na IUI idem v sobotu.myslím,že teraz to vinde 😵 mala som dnes super pocit 😵

cmelica
16. nov 2011

@buba13 paradna,ze?? 🙂 🙂 az teraz som prisla od lekara...objednal ma na pol 16tu a odisla odtial o 17tej... 😖

cmelica
16. nov 2011

@majca55 jupiiii tolko folikov ,tak to je tutovka 🙂 🙂 🙂 tesim sa s tebou 😀

cmelica
16. nov 2011

@dasaa ako si dopadla???

majca55
16. nov 2011

@cmelica dakujem moja no snád jeden sa chytí 😵

cmelica
16. nov 2011

@majca55 ak uz teraz nie tak kedy???si super nastavena,psychika je super tak uz neni o com 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre