IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
29. mar 2012

@tinasc dakujem 😵 už ti je lepšie?

tinasc
29. mar 2012

@majca55 vieš čo, ako kedy... niekedy mám dlhšie prestávky, ale určite ma už nedusí v kuse ako pred pár týždňami 🙂 a ty ako s kašľom?

majca55
29. mar 2012

@tinasc mna ešte trochu dusí 😝 nechápem niečo také som nemala už roky 😨 kontrolu máš kedy?už aj fotečku mať budeš že?

tinasc
29. mar 2012

@majca55 idem v stredu, tak ma to trošku ukľudňuje 🙂

majca55
29. mar 2012

@tinasc jej tak dufam,že nám tu fotečku dáš 😲 😲 už máš aj nejaké nevolnosti?

tinasc
29. mar 2012

@majca55 jasne že dám... nevoľnosti nemám žiadne 🙂

majca55
29. mar 2012

@tinasc tak to je super 😵 a ty si už v ktorom týždni?

tinasc
29. mar 2012

@majca55 v 10tt... ešte keby som sa nemusela toľko naťahovať a hádať s malou, bolo by mi fajn... presviedčanie a vysvetľovanie a hádanie sa s ňou ma oberá o sily 😉

majca55
29. mar 2012

@tinasc jej ako to ubehlo už 😵 musíš použiť varechu 😝

tinasc
29. mar 2012

@majca55 nechcem sa namáhať 🙂 a ono to prejde 🙂

majca55
29. mar 2012

@tinasc aj deti majú svoje dni že 😀 😀 malá ide už do školy že?

tinasc
29. mar 2012

@majca55 hej ide 🙂

majca55
29. mar 2012

@tinasc tak to už asi prvá puberta je 😵 aj moja kámoška ma takú malú hubatú 😀

tinasc
29. mar 2012

@majca55 hej, hej a bude to trvať do 18 😀

majca55
29. mar 2012

@tinasc tak tomu ver 😀 ale aj ta sú naše cmuk 😵

tinasc
29. mar 2012

@majca55 hej presne 🙂

mirka2010
30. mar 2012

@majca55 ahojky, tak ako???? cakam ako ste dopadli????

majca55
30. mar 2012

@mirka2010 ahoj moja celkom fajne bolo ich 19 celkovo,dobrých bolo 12 a oplodnilo sa nám 8 vajok 😵 volám zajtra čo ako a vklad by mal byť bud v pondelok alebo v utorok 😵 strašne ma bolia vaječníky dufam,že to do vkladu prejde 😝

mirka2010
30. mar 2012

@majca55 juuuuj moja, to je kraaaaaaasna uroda...8 vajok...to je nieco nadherneeee 🙂 blahozelame...a kolko si ides vlozit???? mojinka, tie vajecniky ma mrzia, verim, ze ti to prejde...aby si bola fit, ked budes mat fazulku/fazulky v brusinku....drzame moc, moc palce...a urcite nam daj vediet co a ako...velmi na teba myslime, papa

majca55
30. mar 2012

@mirka2010 dakujem zlatko dáme si vložiť jedno iba ak by mali nižšiu známku by sme asi uvažovali o dvoch 😵 😵 dakujem že na mna myslíte cmuk Maroškovi posielam 😲 😲

dasaa
30. mar 2012

@majca55 ahoj moja to je krasne 8 oplodnenych vajok 🙂 Tak nas informuj stale co a ako.Prajem pekny dnicek.Neboj vajecniky urcite ta do vkladu nebudu boliet ved sa uz tesia na fazulky 🙂

majca55
30. mar 2012

@dasaa dakujem moja no uvidíme ako sa im darí zajtra volám 😵 😵 a ty sa máš ako?

dasaa
30. mar 2012

@majca55 no verim ze ich zostane 8 vajicok 😉Mam sa dobre len dnes mi prislo nejak zle ale uz je to v pohode.U nas prsi tak som otapena nejak.A ty moja ako sa mas a uz vies kolko si das vlozit ? 🙂

majca55
30. mar 2012

@dasaa moja u nás tiež pršalo teraz trochu prestalo a som tiež úplne oťapená 😝 dáme si jedno ak bude mať známku 1 😵 😵 dala som si tabletku od bolesti volala som Gaťovej

emina8
30. mar 2012

to vám už nie je blbe sa oslovovať v každej vete "moja"?

majca55
30. mar 2012

@emina8 ved teba to trápiť nemusí 😎 nik ti nekáže aby si nás čítala

sijust
30. mar 2012

@majca55 zlatko,tesim sa moc s tebou,ze mate 8embrijok zacinajucich a dufam,ze to dotiahnu vsetky do konca,drzim palce a myslim na vas 🙂 a tie vajecniky ma mrzia...ja som ich az do konca 1trimu mala ako medicimbaly,na to sa priprav...ale bude sa to zlepsovat.... 🙂

majca55
30. mar 2012

@sijust díky moja 😵 aj ked jednu tu teraz asi porazí 😀 😀 nechápem čo tu vobec robí,ale iné dnes som sa aj vylakala ked ma to tak bolelo ale volala som do helíku ak ma to neprejde zajtra mám prísť tak neviem 😝 dúfam,že zajtra mi povedia len a len dobré správičky 😵 😵 tak ty to máš už za pár 😵 😵 ale to ubehlo že?

sijust
30. mar 2012

@majca55 😀 mne je srdecne jedno,ze sa to niekomu nepaci ako sa oslovujeme,nech ide do temy,kde sa oslovuju inak...
....ja som zase mala v noci problemy s oblickou,spavam viac na pravom boku a mala mi na nu tlaci...som sa tiez zlakla...ma prebudila bolest...som nevedela,ci sa uz porod nezacal...uf 😝

adikasala
30. mar 2012

@majca55 drzim palce aby vsetkych 8 pekne napredovalo...a aby bolo co vybrat na vlozenie ku mamike 🙂 🙂 ta nova citatelka aj mna dorazila 😀 😀 moja...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre